Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    savasti Avatarı

Son Giriş
    18.04-2013
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sizlere bir sorum olacak.Mart ayında özürlü raporu almak için Okmeydanı hastanesinde heyete girdim.Raporumun Sosyal yardımlaşma derneğine gönderileceğini söylediler.1 Ay sonra gidip ordan almam gerektiği söylendi.Sosyal yardımlaşma derneğine gittim raporun gelmediği söylendi.Tekrar hastaneye gittim raporun gönderildiği söylendi.Yardımlaşma derneği hastaneye hastane yardımlaşma derneğine gönderiyor.En sonunda PTT ye sormamı söylediler.PTT ye sordum.Resmi evrak kaybolmaz hastane göndermemiştir diyor.Üç kurum arasında gidip geliyorum.Lütfen yardımcı olun ne yapmam gerekiyor.Şimdiden teşekkür ederim.

Üye
    kolera Avatarı

Gerçek Adı
    Erdem
    Son Giriş
    04.02-2017
    Saat
    01:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dilekçe ile hastaneden isteyin. Okmeydanı Hastanesi bizleri uğraştırmaktan bıkmamış anlaşılan aylar öncede buna benzer bir durum yüzünden 4 ay beni uğraştırmışlardı.

Üye
    savasti Avatarı

Son Giriş
    18.04-2013
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aynen oyle kolera.Hem ozurluyuz diye imkan taniyorlar hem o imkani bir ozurlu icin en zor hala getirebilmek icin ellerinden geleni yapiyorlar.