Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon
Toplam 106 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sonato Avatarı

Son Giriş
    12.05-2013
    Saat
    19:56
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    capsi sen ne yorum yaptında sildiler bana bir yorum yaparmısın sana göre ben ne alırım....

tascam tanılar koroner arter hastalığı.........sol ventrikül hipertronisi ef % 50 özür oran cetvellerine göre koroner arter hastalığı klas 3 e göre % 50.......sol ventrikül hipertronisne göre % 20 baltazar formülüne göre de toplamda % 60 almam gerekiyor....sence bu doğru değilmi???

ergün bey iyi geceler senin yazdıkların oranlara göre bayağı bir cesaretlendim ama sonradan 2 arkadaş doktor gibi değerlendirmelerle moralimi bozdu....

Üye
    tascam Avatarı

Gerçek Adı
    tayfun
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

capsi onların istediği yorumlarla kararlar verilmiyor daha ne halt yediklerini çözmeye çalışıyoruz bir birimize yardımcı olup ne halt yediklerini yarın başımıza ne geleceğini tahmin etme yolundayız ne yorum yapalım capsi puanları yerin dibine batsın 0 puan versinlerde sağlıklı olalım ben bir sporcuydum bana 100 puan vermesinlerde eskisi gibi 100 lerce kilo yu kaldırsam burası türkiye saz heyeti başka çalıyor solist başka bir şey söylüyor bizde burda hangi makamdan çalar söylerleri anlama peşindeyiz ama her zaman evdeki hesap çarşıya uymuyor hoşlansalarda hoşlanmasalarda...

Üye
    sonato Avatarı

Son Giriş
    12.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tascam sana hastalık tanılarımı yazdım ama yorum yazmadın...

Üye
    capsi Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynen Bende aldıgım oranı ve onaylanmış oranı söylüyorum ama onlara uymuyor diye başka şeylere muattap oluyorum.

Üye
    sonato Avatarı

Son Giriş
    12.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

capsi sen bence şeylerle oyalan....buralarda kasıntılık yapmaya gerek yok

Üye
    tascam Avatarı

Gerçek Adı
    tayfun
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sonato sen kendine teşhis koyma sana ilaç raporlarında teşhis tanılar vardır demiştim ha bak bende ne var sadece kalp üzerinden konuşayım kroner arter hastalığı 6 damar tıkalı 1 damar yüzde 60, 3 damar yüzde 80, 2 damar yüzde 100 ve opere by pass ef 50 senin o yazdıkların bu tip kalplerdeki oluşan komplikasyonlar bak bana kalpten sadece yüzde 50 verdiler bir arkadaşımda kalp nakli oldu onada yüzde 30 toplam özür verdiler eh sen bize bak kaç alabileceğini hesapla...

Üye
    capsi Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tascam:vatandaş herşeyi istediği gibi olsun istiyor ama yok öle olmuyo..

Üye
    tascam Avatarı

Gerçek Adı
    tayfun
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

capsi seninde kalp problemin var..

Üye
    capsi Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kalp,şeker,görmebozukluğu,tansiyon ne ararsan hepsinden biraz var.

Üye
    tascam Avatarı

Gerçek Adı
    tayfun
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tetikçi kim şekermi tansiyonmu bendede hepsi var benim tetikçim tansiyon eh yardımcıları şeker ve kolestrol son birikte kalbi vurdular şimdilerde vucudun değişik bölgelerinde ayrı ayrı çalışıyorlar ne yapalım şaka espiri misali kendimize takılıyoruz en büyük dalgayı devlet geçiyor sürekli rapordan tekrar rapor isteyerek...cevapta hazır o başka bir iş içinmiş bu başka ha raporu veren heyetde aynı hastanede....

Üye
    sonato Avatarı

Son Giriş
    12.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tascam sen yazdıklarımı okuyor veya sana ulaşmıyor heralde ilaç raporlarımda yazanları yazıyorum sana 5 tane ilaç raporum var....koroner arter hastalığı.....hiperkoleterolemi.......hiperlipidem i..............ateroklerotik kardiyovasküler hastalık..........esansiyel primer hipertansiyon....

Üye
    tascam Avatarı

Gerçek Adı
    tayfun
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayır şu an raporunu gönderiyorsun kah sorumlusu sende kolestrolmüş büyük olasılıkla hiper lipidemi,kolesteromi bundan 10 puan verirler tansiyondanda 10 puan verirler sen şekerine bir baktır tekrar yükleme falan yaptırarak kolestrolün kardeşidir ve çok sinsidir kendini iyi saklar ama kanda hemoglobinden yakayı ele verir aterosekleroz kalp hastalıklarının en büyük etkenlerindendir ef 45 kalp yetmezliği tanısı koydularsa 3.evreye girer efor testi yaptınmı bilmiyorum stendle damarı açtıktan sonra ilaç tedavisi gördükten sonrada devam ediyormu bilmiyorum ama bu adamlar farklı icatlar yapar olmadık bir puanlar verirler eni konu zaten kardiyolog değiliz ama kardiyologta olsak derdimiz sağlık kurullarının ne yaptıklarını anlamak sana düşük puan verirler itiraz edersin yüksek puan verirler benim bildiğim gene seni yanlış bilgilendirmeyim özürlü belgelerinde hastane yüzde olarak puan veriyor ama iş görebilirlik meslekte kazanma yetisi deyince teşhis tanı koyup gönderiyorlar hah işte o zaman hiç bir hesap tutmuyor zaten o ef meretide artı eksi hatalara açık bir ölçüm..

Üye
    sonato Avatarı

Son Giriş
    12.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ef değerim stent takıldıktan 2 yıl sonra bozuldu........yani kronik arter hastalığına 2 yıl önce yakalandım....100 de 100 tıkanan bir damardan sebeb neredeyse ex olmak üzereyken hastanede stent uygulandı...sonrasında zaten yüksek tansiyon vardı kronik hale geldi....3 ay önce ekokardiyografi çekildi ve ef % 45 tanısı ve sol ventrikül sistolik fonksiyonlarda azalma,,,,,,sol ventrikük duvar hareket kusuru,,,,,,sol ventrikül hipertrofisi tanısı konuldu....

Üye
    tascam Avatarı

Gerçek Adı
    tayfun
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sol ventrikül kalbin sol bölümü orda yazanlarda bizdeki hastalıkların kalbin o bölümüne yaptıkları kısacası senin beyanının eko teyidi gibi bir şey ef 45 ile eforunda hareketlerinde sorun oluyormu eforlu test yaptılarmı nyha sınıfına böyle karar veriyorlar hem sen özürlülük oranı için baş vuracaksın yoksa meslekte kazanma becerisinin oranı için baş vuracaksın yok ikincisi için baş vuracaksan hiç hesap kitap yapma çok başka sonuçlar çıkıyor...

Üye
    sonato Avatarı

Son Giriş
    12.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    özürlülük oarnı için baş vurdum yarın heyete girip rapor alacağım yüzde kaç alacağım yarın belli olacak % 40 ve üzeri alırsam vergi indiriminden emekliye ayrılmayı düşünüyorum...emekliliğe 5 yıl var....hafif eforlu durumlarda çabuk yorulıyorum nefesim tıkanıyor merdiven çıkarken zorlanıyorm....kardiyo doktoru efor istemedi ne hikmetse ancak eko için nsrd yazdı kah stent ve ef %45 i belirti....

Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon