Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kay-seri;

ve burası türkiye şaşırmamak lazım(her an her şey olabilir)
    raporların hemen hemen hepsinde Sürekli yazmaz ..
    Bazısında Süreli yazar ve bu sıkıntı demektir..
    Yani yeniden alıcan anlamına gelir.
    İşe girerken vede maaş 2022 bağlatmada can sıkıcı bir hal alır.

Üye
    kay-seri Avatarı

Gerçek Adı
    rüya
    Son Giriş
    08.05-2013
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet benim bütün raporlarımda sürekli yazıyır benim raporum 4 ay içinde indi çıktı indi çıktı 72 ağır engelli idi 84 agır engelli deyil raporu verdiler tekrar baş burdum 72 ağır engelli deyil raporu verdiler ihtiraz hakkımı kulandım bir üst kurula baş vurdum 84 ağır engelli raporumu aldım dahada gitmem hastaneye

Yasaklı Üye
    servethalit Avatarı

Gerçek Adı
    SERVET DOGAN
    Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kay-seri;

geçmiş olsun.... yüzde 72 de 84 de ağır özürlü içerisine giriyor.. 2022 maaş alırsın +evde bakım parası alırsınız.benim rapordada sürekli yazıyo ama yüzde 50 sadece maaş alıyoz doktor sen sağlamsın diyo ptt ye gidiyorum memur okuman yazman varmı diyor +sen nası geldin buraya kadar diyofalan filan işte hep insanı rencide edici olaylar yaşıyorum.....zaten her maaş almaya gidiş kavga ediyom memurlarla....can sıkıntısından DEĞİŞİKLİK oluyo....heyecan oluyo.bide ne hastane nede doktor sevmiyommmmmmm.hastaneye gidince hastalanıyom zaten.

Üye
    kay-seri Avatarı

Gerçek Adı
    rüya
    Son Giriş
    08.05-2013
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

senin rahatsızlıgın ne sorması ayıp banada memurlar yine gel çok özletme diyor 3 ayın bitmesini iple çekiyorlar her gün dua ediyorlarmış bu 3 aylıklar ayde verilsindiye ama işte her dua kabul olmuyor malesef

Üye
    vakkas064 Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    25.04-2013
    Saat
    17:54
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benım raporum 61 den % 26 dustu komık olan ıse ıkısıdnede sureklı gecmekte dedıgınız gıbı ıtıraz hakkımı kullandım usaklı oldugum ıcın afyon hastanesıne sevk edıldım doktora arkadasımla gıttım doktor bana dedıgı kelıme senın gıbı cok devlet buna cozum bulmalı orta da kalan cok dedı nerdeys esaglam arkadasıma ozurlu raporu banada saglam raporu verecektı yanı sıstem anlasmalı gıbı bısey anlamadı gıttı

bu arada askere gıttım 1 ay sonrac uruksun dıye gerı yollayan devletım 61 olan raporumu % 26 dusuruverdı işte

Üye
    sesene Avatarı

Gerçek Adı
    Selim ERDEM
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Usulune uygun olarak duzenlenmis Saglik Kurulu Raporu surekliyse , yeniden rapor istenemez.

Benzer 1 uygulama benim yasadigim yerde oldu. Olay soyleki ;

1 firma Ozurlu kadrosunda calisan 3 personeline yeniden rapor almalarini istemis. Bu 3 kisi de yeni yonetmelige gore % 40 uzeri rapor almasi mumkun degildi.. Ben baska firmada muhasebede calisiyorum , zaman zaman sakatlarla ilgili hassasiyetimi bilenle bana gelirler , bilgimiz dahilinde on-ayak oluruz.

Bana geldiler durumu anlattilar .. Istenen raporun yasal olmadigini , yeni rapor isteme yetkilerinin olmadigini soyledim. Ve muhasebecilerini aradim..
    Yanit ; Insankaynaklari mudurunun talimati oldugunu soyledi. Taraf olmadigim icin , sikayet edemiyecegimi ama cok gerekirse magdurlar adina dilekce verecegimi soyledim ve konuyu kapattilar.

Dertleri nedir anlamadim.. Durduk yere 1 calisandan ne diye yeni rapor istenir.. Aldigi raporun sahte oldugunu dusunuyorsan ,git adli mercie sikayet et.. Yeni rapor istemek bu siralar moda oldu.

Üye
    vakkas064 Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    25.04-2013
    Saat
    17:54
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet işte ne yazıkkı ben yenı rapora bas vuru yaptım ve oranım dusmus olarak gerı aldım ıtıraz edıyorum sonuc yıne aynı aldıgım raporlar 2 sıde sımdı sureklı hastaneye gıttıgımde eskı raporumun ustune yenı raporumu zımbalayıp yolluyorlar hiç gıtmesem ıyıymıs sımdı bıde ozourşu raporu sadece gorme ıle alakalı yapıyorlar benım hastalıgım nedenıyle benagır-tozlu-guneslı-ve asırı soguk yerlerde calısmam ve ozellıkle klımalı yerlerde yasak bunlarhıc goz unune alınmıyor ornegın gece korlugum var hıc bır etken yapmıyor nasıl sacmalıksa artık

kay-seri;
    sen raporları hangı hastanelerden aldın duydugum kadarıyla hastanesıne gore degısıyormus bıde ben usaktan baska bı hastaneye basvursam alabılırmıyım kı ?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12