Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mareblu Avatarı

Gerçek Adı
    Görkem Hasan
    Son Giriş
    19.04-2013
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Gerçekten yardımlarınız için teşekkür ederim. Bu işlem için ortep. Randevu alarak doktora durumumu anlatacağım. Umarım sorun yaşamadan istediğim oranı alabilirim.Bilmediğim için soruyorum, ilk önce ortapediden randevu alarak muyane olup sonra raporumla engelli basvurusunda bulunucam sanırım değil mi?

Üye
    sertacokun Avatarı

Gerçek Adı
    sertac
    Son Giriş
    07.11-2013
    Saat
    04:25
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rapor alırken tüm poliklinik doktorlarına görünüyorsunuz ya da hangi doktorlara görünceğinizi soruyorlar engelli raporu için dediğinzde.Ortopediden ziyade fizik tedavi sizinle daha ilişkili olacak.En son ne zaman rapor aldınız?

Üye
    mareblu Avatarı

Gerçek Adı
    Görkem Hasan
    Son Giriş
    19.04-2013
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

En son kasım ayında rapor aldım , şeker +hiperlipidemi + hipertansiyon raporum var. bunların geçerli olduğu söyledi hastanedeki kadın ,bu tetkit belgelerinle gelin raporlarınızı evraklarını getirin yardımcı olalım dediler.Fakat ayrıca bileğimle ilgilide bir detay sormadım.Çünkü onun için daha önceden bir rapor almadım.
    Şimdi sizin dediğiniz gibi %7 gibi bir oran alırsam o zaman çok iyi olucak.
    Fakat bunun için sanırım bir raporum olması lazım...

Bileğim için özel ama SSK anlaşması olan bir yerden bileğim için bir rapor alsam bunu engelli başvurunda sayarlar mı acaba?
    Tşkler

Üye
    sertacokun Avatarı

Gerçek Adı
    sertac
    Son Giriş
    07.11-2013
    Saat
    04:25
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sizin dediğiniz gibi nasıl olur bilmiyorum çünkü genelde baştan sona ya da dediğim gibi sorununuz olan kısımlarla ilgili heyete girersiniz yani tahminim ya raporunuza itiraz edersiniz ya da yeni rapor çıkartırsınız 6 ay geçmediği için de bazen rapor vermiyorlar o yüzden eğer itiraz süreniz geçmediyse(süresi varmı yok mu bilmiyorum) itiraz edersiniz daha sonra onlar sizi bi hastaneye göndeririler.Orda da eski raporunuzu alırsnız onları söylersiniz onlar size referans olur tekrar bakınırsınız fizik tedaviye de gidersiniz kolunda sakatlık olduğunu öteki sefer yanlışlık oldu bilek yazılmadı dersiniz.Nacizane kendi fikrim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12