Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese selam,

benim anlamadıgım bişiy var. ben orta derece denge kaybı loan bir vatandaşım, %49 raporum var. h sınıfı için başvurdugum hastane kordinasyon bozuklugu var, bunu da denge kaybılıkla suçladı. ben de dedim ki, ben b sınıfı degil H sınıfı istiyorum zaten. üsteledim dedim ki ben 14 Yaşından beri araba kullanıyorum ,kamyon kamyonet taksi hep kullanmışlıgım var, şimdide babamın taksisiyle geldim, istiyosanız biriniz gelin şöförlük görün dedim. yok sen konuşma denge kaybın var dedi.
    benden daha kötü insanlar var onlara veriyorsun ben az bişiy yürüdügüm halde mi vermiyorsun neye göre infaz ediyosun söylesene dedim. sonra heyet odasından çıkan beyaz önlüklü biri çıktı yürüyüşü o kadar bozukki salına salına yürüyor sonra oranın güvenliği bak bnun ehliyeti var dedi. o tekrar içeri giresiyle bende daldım içeri. heyet başkanına dedim ki bu dr bile ehliyeti var H sınıfı, sence hangimiz saglıklı duuyoruz. bagırdım başkana. güvenlik zorla dışarı çıkardı. haklısın ama başkan o ne yapabiliriz dedi.
    hayır biri şahit olsa binse arabama deseki tamam denge kaybın var ama bu oturarak araba sürmene engel degilmiş ben test ettim...

yaa hakketen 15 seneyi aşkın eliyetsiz kullanıyorum. kaçak kuçak ama bular neden böle yapar anlamam. iki defa yakandım ALLAHTAN iyi abilerdi bıraktılar.
    hayır artık kaçak kullanmaktan bıktım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Bu tür durumlarda karar yetkisi doktorlara verilmiştir. Bence başka bir hastaneye/doktora gitmekten başka bir şansın yok. Eğer http://www.engelliler.biz/forum/ozel...onetmelik.html senin durumun için "sürücü olur" diyorsa, başka hastaneye başvur derim
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

Sürücü Adaylar ve Sürücülerde Aranacak Sağlık Şartları ile Muayenelerine dair Yönetmelik

bu yönetmelik H sınıfı içinmi yoksa hepsini kapsıyormu ..
    bencede başka rapor veren hastaneye gidicem ama önceden aldıgım alamaz raporu bu hastane için kapsıyacakmı veya görürlermi benım bu alamadı raporumu..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Hpsi için... Ne durumda olanlara hangi sınıf sürücü belgesi verilebileceğine dair yönetmlik ö.

Başka hastaneye gittiğinde eski başvurun görülüp "şimdi git 6 ay sonra gel" denebilir. O zaman mecburen 6 ay beklersin..

Ya da sana red yanıtı verilen raporu alığ, sağlık il müdürlüğü'ne gidebilir ve o rapora itiraz edebilirsin. Sen hakem hastanesine sevk ederler... Oranın kararı kesin olur.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşk deniyecem şansımı bakalım ...