Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ishak polat Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar daha önce 2 ayrı hastaneden almış olduğum raporda müsküler distrofi hastalığım ile ilgili ifade var. 2 hafta önce vergi indirimi için başvurduhum hastane sağlık kurulu lomber lordoz ve skolyoz dahil müsküler distrofim olmak üzere hastalığımı dikkate almamış. Hiç bir oran yazılmamış. Sadece dahiliye %36 vermiş. Rapora maliyeye gitmeden önce nasıl itiraz edebilirim ve en önemlisi bu sağlık kurulundaki doktorlar için nereye şikayette bulunabilirim

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Şu konuda sorunuzun cevabını bulabilirsiniz: http://www.engelliler.biz/forum/saka...tml#post629212

Sağlık kurulundaki doktorları BİMER'e şikayet edebilirsiniz..

Üye
    ishak polat Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    KKelebek malesef benim raporu göndermişler. % 36 çıkan ve itiraz ettiğim raporu maliyedeki memur göndermiş. İtiraz ettim % 49 olarak tekrar aldım. Hakem hastaneye gönderdiler oradan da hastalığımın birisini dikkate almadan Myopati, Hipertansiyon, Bipolar Bozukluk 6 ay klinik takibi uygundur diye oran belirtmeden bir rapor göndermişler. İl Sağlık müdürlüğünden %49 luk raporu ve Hakem Hastanenin vermiş olduğu raporu elden alarak maliyeye teslim ettim. Ankara'ya göndermişler 5/ 6 aydır cevap yok. O kadar yoruldum ki. Resmen çin işkencesi