Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hasaner Avatarı

Son Giriş
    23.09-2016
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Peki son birşey sormak istiyorum musaadenizle:

Raporömür boyunca her yıl yenilenirmi yoksa bir kaç yıl yenilenirse kalıcı halemi gelir?

Üye
    XCLYSS Avatarı

Gerçek Adı
    BARIŞ Utku
    Son Giriş
    18.03-2015
    Saat
    00:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaslar benım sag gozum %95 gorme kaybı var ve sag kulagımda %100 kaybı var psıkolojık olarakta panık atak endıse kaybı vb sorunlarım var ayrıca sedef hastalıgı denılen pıs bı hastalıkla ugrasıyorum vucudumun her bolgesınde yaralar var gectıgım yıl aldıgım rapor %55 ustunde ıdı bul yılda engellı sınavına gırmek ıstıyorum raporum 11 martta bıtıyor ama ben bıtmeden bı kac gun once yıne heyete gırecegım anlıyacagınız ama engellı sınavına gırmek ıcın gereklı sartlar nedır bılmıyorum ve basvuru ne zamn nereye yapılıyor ve basvuru ucretı ne kadar bılgı verırsenız sevınırım ...

arkadaslar benım engellı rapor 1 yıllık surelı ıdı psıkıyatrı bolumunden dolayı 11 martta bıtıo bende 3 marta tekrar heyete gırıcem ben rapor ıslemlerımı ıskurdan sevk alarak yaptım engellı sınavına gıre bılmem ıcın ne yapmam gerekıyor ayrıca ben unı okuyorum 2 yıllık ve bul yıl mezun olucam ama mezun olma tarıhım hazıranı gecer ne yapmalıyım bılgı verırmısınız

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12