Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    guardiyan Avatarı

Son Giriş
    11.02-2013
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm benimde solkol % 45 ve piskiyatridende % 30 raporum var yani bunların ikisini birleştiriyorlarmı diyosun. ben sgkadan babamın emekli maaşını almak için müracat ettim ama olmadı % 60 barajını geçmediniz diyorlar yani demek istediğim rahatsızlıkları birleştirmiyorlar.ben öyle anladım daha detaylı bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Erken yaşlılık emekliğine başvurabilirsiniz. Bu oranlar birleştirilir o zaman, % 62 oranında rapor olur elinizde.. Vergi indirimi hakkını da alabilirseniz emekli olabilirsiniz.. Malulen emeklilik çok sıkıntı çıkaran bir mesele, çok da anlamıyorum bu emeklilik konularından ama en güzeli erken emekli olmak, okuduklarımı yanlış anlamıyorsam tabii.. Bu emeklilik işlerine basmadı gitti benim kafam da..

Daha detaylı bilgi verilecektir size..

Ek Bilgi: Malulen emeklilik nedir, vergi indirimi hakkı alarak erken emekli olmak nedir?