Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    2f1b Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    12:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar,

2 hafta önce engelli raporumu yenilemem gerekti süresi 9 yıllık olduğu için kulanamadım vergi indirimi için eski raporumu ve yenilemek için hastaneye başvurdum. ama eskiden %80 olan raporum bu sefer %50 ye düştü bu konu ile ilgili bir yaptırım varmıdır acaba eski oranım olan %80 i geri almam şansım varmıdır bir itirazla filan. bana yardımcı olursanız mesajlarınızla çok sevinirim.

şimdiden çok teşekkürler herkese iyi haftalar.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sakatlığınız nedir? 2004 yılında mı almıştınız % 80 raporu. O zamandan bu zamana yönetmelik değişti. Verilen oranlarda yükselmeler olduğu gibi düşüşlerde oldu.. Sakatlık oranı cetveline göre sakatlığınız için % 80 oran verilmesi gerekirken, % 50 verilmişse itiraz edebilirsiniz tabii.. Bulunduğunuz ilin il sağlık müdürlüğüne itirazda bulunabilirsiniz..

Üye
    2f1b Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    12:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bilgi için teşk öncellikle. dediniz gibi raporum 2004 de almışdım. peki dedin gibi itiraz etsem ne yapmam gerekir ne gibi evraklar hazırlmama gerekir ve işlemin olumlu veya olumsuz oldunu nasıl haber ediyorlar tarafıma. tşk iyi günler.