Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    doğru selçuk bey de ben korkuyorum ki bana % 40 oran vermezler dye abi bana biraz moral wer bu konuda siz de MS siniz kader arkadaşıyız sonuçta..

Üye
    selcuksoray Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.09-2015
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

meral , sana tabi ki de moral verebilirim , yalnız bu rapor olaylarında mantıklı düşünmek gerekiyor ki ,devlet te bu şekilde işliyor malesef, senin ne kadar kötü olduğunu (ms liler için bu çok yaygındır ) anlayamazlar tabi ki...
    şimdi dediğim gibi sen tanıdık dr. unun olduğu devlet hastanesinden rapor çıkarmalısın (rapor amacı da : işe girmek için olmalı ) nöroloji dr. ve heyet (eğer başka bir rahatsızlıgın yoksa) tüm olumsuz durumunu anlatırsan %40 alırsın gibime geliyor....bende son atağımda sol göz optik nörit geçirdiği için ayrıca oranıma bu da ekleniyor, bunun yanında psiyatr bölümüne de giriyorum kurul öncesi , anlayağın bu 3 bölüm ( nöroloji+göz+psikayt) neticesinde son 3 sene (içinde psikayt oldugundan düzelme görülebilir diye hep 1 sene kont. muayanesi koyuyorlar) %63 - %72 - ve 2013 daha geçen hafta %69 aldım.....bunları göz önünde bulundur istersen ....sana tavsiyem en azından ben de öyle , tüm yaşadığın olumsuzlukları yaz ,unutmayasın diye git dr. la konus öncesinde istersen sana bağlı...ama dediğim gibi tüm eski tetkiklerin mr ..vs le %40 üstü alırsın bence ...ha bir de şöyle birşey var sanırım (bende öyle olmuştu) ilk raporumu yani işe girmek için alacağım engelli raporum verilen yüzdeler çok kolay olmuştu (sene 2005 ) ama vergi ind. için alınan raporlarda daha zorluk çıkarıyor devlet..böyle de birşey var , o yüzden moralli ol, ama tüm ms ini ve olumsuzluklarını vurgula , belgele...olur mu?

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaslar cuma günü tüm odaları gezdi ptesi heyete gircem orada nasıl oluyo yne muayene mi oluyoz tekrardan yoksa nasıl bilen anlatabilir mi bi zahmet

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    Bolu-Çankırı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

tekrar muayene olmaz.sağlık raporlarında yazılı kararlar onaylanır.

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    turkuaz06 rumuzlu arkadasım heyetin yazılı oranları onaylaması için bana extra bişey yaptıracaklar mı muayene türü?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12