Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    thomas Avatarı

Son Giriş
    20.08-2017
    Saat
    13:32
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu gün sabah hastaneden çıktım ICD cihazı takıldı , toplamda bir buçuk saat sürdü lokal anestezi yöntemi ile ve şu ana kadar süreç sorunsuz geçti .

Üye
    mert87 Avatarı

Gerçek Adı
    mert
    Son Giriş
    08.05-2013
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar. uzun zamandır yazamadım şubat ayı sonunda engelli raporum çıktı. konuştugumuz gibi %50 verdiler. tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Üye
    cemay36 Avatarı

Gerçek Adı
    cem ayışığı
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    21:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar merhaba, bende hipertrofik kardiyomiyopati hastasıyım, Ef:60 ,istanbul eğitim ve araştırma hastanesine sağlık raporu için başvurdum, beni samatya hastanesine sevk ettiler, kardiyoloji doktoru hastalığım için 100 verdi, fakat istanbul eğitim ve araştırma hastanesi heyetbaşkanı (samatyanın başhekimi) tekrar aynı doktora gönderdi, doktor 100 yazısını sildi, 50 yaptı, neden düşürdünüz dedim, psikiyatriden de puan alırsın dedi, başhekimin emri dedi,raporum cıktı,bipolar teşhisi konmuştu 2013 te, ama psikiyatr 0 puan verdi 50 ye düşürdüler raporumu, ilçe sağlık müdürlüğüne gidecem, elimde doktorun el yazısı ile yazdığı ve değitirdiği belge var, tekrar başka hastaneye gidip muayene olacam sanırım, raporları düşürüyorlar arkadaşlar, kardeşimin de mental retardosyon 70 raporunu 53 e düşürdüler, bunlar nasıl insanlar, ankaradan raporları düşürün diye talimat alıyorlar sanırım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12