Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ayhnozy Avatarı

Son Giriş
    13.12-2012
    Saat
    02:58
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkdaşlar,
    Öncelikle Cevaplarına şimdiden teşekkür ediyorum size sormak istedğim sorular şunlar ;

Benim Sağ gözüm % 90 görmüyor ve Beynimden kitle alındı kafamda ön taraftaki kemik yapay kemik 8 adet vida ile sabitli normal görüntüsü var ama içerde ön tarafta kemik yerine yapay kemik var darbe almamam gerekiyor sizce benim oran olarak bu iki kusurumdan dolayı özür oranım % 40 kı geçermi geçmez ise bu raporu almamın bana faydası varmı

Birde askerlik durumlarım var ben bu raporları alıp askerlikten muaf olsam bu rapor önüme sorunlar açarmı yani iş yerleri benım böyle bi raporum olduğunu anlarlarmı kayda geçiyormu şimdiden çok teşekkür ederim aydınlatırsanız sevinirim

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tek göz için % 32 oran veriliyor. Geçirdiğiniz beyin ameliyatından dolayı oran alabilir misiniz bilmiyorum.. % 40 veya üzeri oranlı rapor alabilirseniz yararlanabileceğiniz haklar: http://www.engelliler.biz/forum/dige...tml#post929941