Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Başar Avatarı

Gerçek Adı
    Başar
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    İzmir- Karşıyaka
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar size tavsiyem bir devlet hastanesinden şimdiden gün alın 4 ay sonraya gün veriyorlar izmir böyle ankarayı tam bilemiyorum ankilozanspondalitten bende başlık açmıştım yüzde kaç rapor alırım diye çarşamba günü girdim heyete oldukça yüksek çıktı. fizik doktoru 11 adet maddeden oran verdi yüzde 98e yakın tabiki bu bathazara girecek salı günü sonucu alacam ama başka hastalığın varsada yaz onlardanda oran alıyorsunuz benim sadece ankilozandan 98 aldım tabiki bu hastalığın seyrine göre değişiyor ama bu hastalık malesef insanın hayatını kısıtlayan sinsice ilerleyen bir hastalık bugün yüzde 30 alırsanız ilerde kesin yüzde ellilere çıkar yaşlandıkça artıyor bu oran sabahleyin 9 adet doktora girdik öğlen onikide bitti okadar uzun sürmüyor özürlülerde öncelik sırası veriyorlar. özürlü cetvelindede oranını çıkarman imkansız okadar çok maddesi varki hangileri sizi ilgilendiriyor bilemessiniz.bu hastalıkta geçmiş olsun

Üye
    spring_u3 Avatarı

Gerçek Adı
    bahar
    Son Giriş
    04.03-2013
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim...

Üye
    mertali Avatarı

Gerçek Adı
    mertali
    Son Giriş
    22.12-2012
    Saat
    21:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle geçmiş olsun a.s. de kontroller ve ilaçlar düzenli takip edildiğinde ağrılar biraz hafifliyor enazından gece ağrısız uyuyabilmeyi sağlıyor .2012 ekim ayında rapora başvurdum şeker ,tansiyon ve a.s. toplam %57 verdiler yani a.s. olarak sadece %10-19 arası alabilirsin onuda eklem hareket kısıtlığına göre veriyorlar.

Üye
    herkul_03 Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    04:30
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Mehmet itiraz ettinmi %60 lık raporunun %33 e düşürülmesine?

Üye
    ((mehmet)) Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    09:25
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm tekrar valla kardeşim itirazda etmedim çünkü doktorum demişti 40 vermezler diye

Üye
    spring_u3 Avatarı

Gerçek Adı
    bahar
    Son Giriş
    04.03-2013
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

korktuğum başıma geldi yanlış dr a çattım
    "ne yapacaksın engelli raporunu, senin neren engelli? en fazla %10-15 çıkar zaten vb....." dedi
    hariçten gazel okumak kolay tabi
    şimdilik vazgeçtim ama venöz yetmezlikle ilgili durumum da var olmazsa onu da dahil ettirip başka bir dr giderim

hem bugün iyiyim ama yarın nasıl olurum? bu gün bu rahatsızlık engel grubuna dahilse çektiğim ağrılar neden bir işe yaramasın ki?

Üye
    nhtakbb Avatarı

Gerçek Adı
    nihat
    Son Giriş
    12.02-2015
    Saat
    12:32
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum

dört beş yıldır ağrılarım vardı bi çok doktoru gezdim kaderimden olsa gerek kimse ağrılarıma çözüm bulamadı hastanemize gelen yeni bi ftr doktoru benden ilaçlı mr ve hla b27 tahlili istedi ve sonra bu sonuclarla ankarada prof.dr.murat turgaya yönlendirdi ve ankilozan spondilit hastası oldugumu öğrendim
    sabah akşam 2 şer adet salazoprn 1 er adet te rantudil kullanıyorum işim parfümeri işi yapıyorum sürekli ayakta durmam gerekiyor ve parfümden dolayı nefes alamakta zorlanıyorum
    % 40 üstü rapor alıp devlette işe başyıp azda olsa rahat hayatımı devam ettirmek istiyorum anlıcanız esnaflık zor

ama nasıl raporumu alıcam hangi hastaneler verecek yada bildiğininz yer varmı işimden dolayı araştırmalarım kısıtlı sizden ve admin den rica rapor seviyem ne olur ve nasıl alabilirim

cevap yazmanızı rica edıyorum.hepimize sağlıklı günler diliyorum.

Üye
    ali-33 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    20.08-2017
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    herkese selam lar ağrsız günler temenni ederim.ben 27 yıl as hastasıyım en ağır ilaç olan humıra kullanıyorum
    ben malulen girdim sgk 3 ara karar verdi hastaneden tetkik istediler hastane vermedi en sonunda ret geldi.bana rapora yazılan rom range ciddi eklem hareket kısıklığı.durumuma gelince kalça gitmiş boyun kilit sırt eğri bu durumda bile yüz altmış veril mediğinden ret geldi.bende yüksek sağlık kuruluna itiraz ettim.şansıma yüksek sağlık kuruluda ara karar verdi fakülteden filim istiyor fakülte de vermiyor.bu arada eşlik eden 5 hastalığım daha var.sgk malesef kanunu uygulamıyor as hastalarının özür oranı bence şansa kalmış bende şimdi ne yapacağımı bilemiyorum rapordan vaz geçmeyi düşünüyorum 1 buçuk yıldır uğraşmaktan bıktım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12