Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serkan1862 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    23.02-2013
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaslar bende 2 yıl once ayak bılegım parcalandı,platın ve vidalar takıldı,vidalar ayagımda agrılar sebebıyle 3 operasyonla tum vida ve platınler sokuldu.sokulmeden oncekı şıkatlerimin devam edebılecegını kıkırdagın hasar gormus olabılecegını soylemıslerdı amelıyat esnasında hasarın dondurulacak kadar veya protez koyulacak olmadını soyledıler ama sıkıntıların devam edıyor.su anda sol ayak bılegımde hareket cok az ve sureklı acı cekıyorum.rapor oranı hakkında bılgı verırsenız.şu an çalışıyorum ama elektrık teknikeri oldum icin bırcok seyı yapamıyorum.işten atıldıgım taktırde yenı iş bulmam cok ama cok zor.rapor oranı hakkında yardımlarınızı beklıyorum

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Hareket kısıtlılıklarına, eklem açıklığı testine göre oran veriliyor.. Kaç derecelik bir hareket kısıtlılığı var ise ona göre yani.. Ayrıca ayağınızda, varus ve valgus pozisyonu alma durumunuz var ise ek oran verilebilir.. Doktorunuz belirleyecek durumunuzu.. sakatlık oranı cetveli ayak bileği sakatlıkları hakkında bilgi veriyor, ama sizin durumunuza tam olarak konulan teşhiş önemli.. Birçok çeşidi var hareket kısıtlılığının.. Örneğin, Plantar fleksiyon, Fleksiyon kontraktürü
    Ekstansiyon, Ayak bileğinin internal malrotasyonda ankilozuna bağlı özürlülük, Tibia-Os calcis açısının azalmasına bağlı özürlülük vs.vs. Tam teşhisi bilirsek, yani tıbbı terimleri ile şu şu nedene bağlı hareket kısıtlılığı denilirse, en azından alınabilecek oranlar hakkında bilgi verebilirdik.. Kesin x oran verilir diyemeyiz de, dediğim gibi eklem açıklığı testine göre verilecek oran, en azından bir fikir sahibi olurduk... Şu şu oranlar alınabilir diye..

Bu durumda (kendi adıma) daha fazla bilgi veremeyeceğim size malesef.. Benzer durumda olanlar varsa yüzde kaç oran verildiğini yazabilir mi?

Üye
    fevvez Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    05.11-2015
    Saat
    19:01
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 15 08 2014 tarihinde trafik kazası geçirdim sol ayakta kırıklar meydana geldi sol tibfibula kırığı ameliyat oldum ayağımda 2 platin var kaza tek taraflı yani vuran araç kaçtı kaza tutanağında kusurum yok 35 yaşındaydım ne kadar tazminat alırım bilgisia i olan varsa lütfen yardımcı olurmu acaba yüzde 4 raporum var

Üye
    wiya Avatarı

Son Giriş
    02.07-2017
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    canakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle geçmiş olsun ,ALLAHım acil şifalar versin ,maaş durumunuzuda yazarsanız sitede bazı bir iki arkadas var,onlar yardımcı olur .yas-malulıet oranı-maaş bu bilgiler lazım .

Üye
    fevvez Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    05.11-2015
    Saat
    19:01
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yüzde 4 maaşım 2023 tl brüt net 1600 yaş 35

Üye
    yurtgezen Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet hamdi yurtgeze
    Son Giriş
    26.10-2015
    Saat
    21:29
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba hayırlı aksamlar..1800 prim gunum dolu engellı maası alıyordum yuzde 52 engellı raporum vardı ben bu raporunmu yukseltmek ıcın ızmır tepecık suat seren goğuz hastanesıne basvurdum balthazar formulu ıle hesaplama sonucu yuzde 87 ağır olarak koah ve tuberkuıloz gecmısı var yazılı bır rapor aldım sonra malulen emeklılık ıcın 2 ay sonra aynı hastaneye basvurduk tek doktor tarafından muayene edıldım goğus doktoru hatta bana engellı raporu ıcın yuzde 80 ağır yazan doktordu...bu sefer malulluk ıcın geldığımı soyledım bu aynı doktor engellı raporu ıcın yuzde 80 ağır yazılı rapor vermıstı bu seferde verırmı ve yahut vermez ıse engellı raporuma vermıs olduğu yuzde 80 ağır ve sonucunda balthazar formulu ıle hesaplanan toplam ana yuzde 87 olan engellı raporunu emsal gosterıp mahkeme yoluna gdebılırmıyım yada sızın gostereceğinız bır yol varmı yanı daha sonuc gelmedı ama engellı raporuna yuzde 80 ağır yazan bu aynı doktor malulukk ıcın yıne aynı oranı verırmı vermez ıse n eyaoabılırım ne olur bır yol gosterırsenınz çok duacı olurum tskler hayırlı aksamlar