Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nurse1988 Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZEL
    Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sosyal güvencesi olmayanalr sağlık raporu için başvurabilirmi ilgili maddeyi yollarsanız bide sevinirim

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eğer ki, bir rahatsızlığınız varsa ve bunu belgelemek istiyorsanız rapor alabilirsiniz ama sorunuz eksik geldi bana... Benim anladığım özürlü sağlık kurulu raporu olduğundan şu linki buldum ona göz atın
    T.C. Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı- Türkiye'nin ilk ve tek tam erişilebilir sitesi...

bu konudaki sorular ve cevapları şu linkte mevcut:
    T.C. Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı- Türkiye'nin ilk ve tek tam erişilebilir sitesi...

Ama bahsettiğiniz ilaç almak için olan sağlık raporuysa, zaten sosyal güvenceniz olmadığından, öncelikle gelir testine tabi tutulup gelirinizin sağlık için prim yatırmaya elverişli olmadığına kanaat getirilirse, devlet sizin yerinize yatırıyor ve eski sisteme göre yeşil kartlı gibi oluyorsunuz. Sonrasında da devamlı kullanmakta olduğunuz ilaçlar için doktorunuza başvurun, o gerekli yönlendirmeyi yapacak ve raporunuzu çıkartabileceksiniz.
    Geçmiş olsun.