Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kapan204 Avatarı

Gerçek Adı
    ünal
    Son Giriş
    08.12-2012
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar 1 yıl önce trifak kazası geçirdim ve her iki el bileğim kırıldı. geçen gün sağlık kurulu heyetine girdim ama raporu daha almadım yalnız fizikz tedavi doktora sol el bileğinde % 30 sağ el bileğinde % 25 hareket kısıtlılığı şeklinde not yazdı. bu yüzdelere göre özür oranım ne kadar çıkar bilenler yazarsa memnun olurum.

arkadaşlar bazıları yanlış anlıyor el bileklerimdeki % 30 ve % 25 özür oranı değil bu yüzdeler özür oranına çevrilince toplam ne tadar özür oranı çıkar onu bilemiyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    942
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hesaplama nasıl yapılır anlamadım ama, sakatlık oranı cetveli'nde ilgili bölüm:

n958r - El bileklerimde meydana gelen kısıtlılıklar için hangi oranda rapor verilir? muTJr - El bileklerimde meydana gelen kısıtlılıklar için hangi oranda rapor verilir? LJ7nU - El bileklerimde meydana gelen kısıtlılıklar için hangi oranda rapor verilir? 2dj5j - El bileklerimde meydana gelen kısıtlılıklar için hangi oranda rapor verilir?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...