TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 30 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dogandemirci11 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:10
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Umarım kardeş hoş işsizlikten bi yere gidebildiğimiz yokya nerede yaşıyosun şuan ve köy nerede

Üye
    Frnknstn Avatarı

Son Giriş
    14.05-2022
    Saat
    23:15
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Bu arada yattığım en kötü koğuş Ankara numune hastanesi idi ama Manisa'da ki koğuş ve personel çok iyiydi 7/24 çıkabildiğimiz kocaman bir bahçesi bile vardı tel örgüyle çevriliydi ama o bahçeye çıkmak beni rahatlatıyor ve stresimi azaltiyordu bir bakıma askerlik gibiydi zaten tel örgünün ardında kışla vardı koğuş arkadaşlarım da kafa dengiydi şu an o zamana göre daha mutsuz ve stresliyim hatta bayanlar koğuşundakikerle birbirimize selam dahi gönderirdik ama tehlikeli kendisi ve etrafındakilere zarar verenlerin koğuşuna düşmek istemezsiniz bu arada born2die ilaçsız yaşanabileceğini kanıtladığım zaman sen de ziyarete gelebilirsin

@dogandemirci11

Şu an Antalya'da yim köy Konya da ama ille orası olacak diye bir kaide yok sadece orayı ucuza kapatabilirim bir de kendi köyüm yani köylüler bir sıkıntı çıkarmaz ana fikir doğayla iç içe insanlardan uzak olması çünkü kamp yapmaya gittiğim baraj gölünde yol sormak için köye girdigim de köylüler korkup jandarma yi çağırmıştı etraftaki yerel halkın güvenini kazanıp onlar ile iyi geçinmek çok önemli zaten orada da bir zararım olmadığını anlayınca köylüler özellikle gençler ile çok iyi arkadaş olmuştuk sağolsun onlar da çok iyi niyetli davranıp yardımcı olmuştu

Üye
    White Wolf Spirit Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    539
    Verilen Beğeniler
    471

ilacı bırakırsan gene hastanelık olursun, beynımızdeki salgılanmayan hormonu duzenlıyorlar.İlaclar agır gelıyorsa dozajını dusurtcen ben tek hap 10 mg a kadar dustum, ıcmeyı unuttugumda anlıyorum. İlac ıyı gelıyor bana,bendekı en onemlı hastalık uyku hastalıgıymıs onunla ılgılı ılac kullandıgımdan berı bomba gıbıyım. Sen uzman doktora gorun,ilacın dozajı onemlı cok alırsanda sana dokunur az alırsanda.Bıde sana tavsıyem sureklı mesgul ol hobılerın felanda olsun.Insanlardan kacma hastalıgını kabullen.utanılcak bırsey degıl,hırsızlıkmı yaptık, mılletımı dolandırdık. Algını degıstır yanı.Delirmeyı kımse ıstemez ama deli değiliz desekde engel oranımız olcusunde delıyız.

Üye
    Niloya Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:26
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    0

İnsanın ilacı Allah bol bol zikir çekin ne dert kalır ne tasa biznillah.💖💖💖

Üye
    Frnknstn Avatarı

Son Giriş
    14.05-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Niloya inancına saygım sonsuz ilaç almadığım dönem de bir İslam aliminin hayatını öğrendim bende gün de sadece bir zeytin tanesi yiyerek sürekli zikir çekip mushaf okuyup namaz kıldım bir değişiklik olmadı sadece aklıma kampa gitme fikri geldi kamptan döndüğümde sapasağlam idim çektiğim zikirler belki direk etki etmedi ama şifa kaynağını bulmama sebep oldu 😅
    white wolf sana da teşekkür ederim bakalım yarın doktor ne diyecek 2 ay kadar önce gittiğim bir doktor da artık iyileştiği mi düzenli olarak ilacı birakabilecegimi herşeyin tamamen bana bağlı olduğunu söyledi son çare bir de o doktora gözükecegim

Bağımsız sinema filmi pi yi bilen varmı sanırım çözüme çok yaklaştım paternleri buldum 😀 evim Antalya da markantalya AVM yakının da bu civarda genellikle işyerleri pansiyon ve oteller var ben de eskiden ofis olarak kullanılan bir yerde kalıyorum çok az kişi yaşıyor daha da azı aileler aklınızda canlanması için örnek veriyorum gündüzleri kapalıyol AVM ve işyerleri sebebiyle sürekli bir insan seli akıyor daha sokağa adım atar atmaz poşetten bali çeken birkaç müptezele devlete millete herşeye söven bir kaç kişi ile karşılaşıyorum bunlar aslında sadece kendisine zarar veren iyi insanlar geceleri ise hiç bir insan evladı kalmıyor sadece tekinsiz bir kaç bar açık biri de tam evimin karşısında zaten yaşayanlar da o barlar ve bu civarda işyeri olanlar bense kira düşük olduğu için mecburen buradayım bir sokak arkası da 100. Yıl denen şehrin en yoğun ana arteri durum itibariyle çok rahat bir şekilde fuhuş dahi yapılıyor başımdan geçen bir olayı aktarayim bir gün gece işten çıkmış eve gidiyorum Vakıfbank durağı denen yerden evimin olduğu sokağa gireceğim mini etekli aşırı makyajlı bir kadın ve devlete ait transit sivil polis aracı gördüm kadın polisin kendisinin zaten bedava ilişki yaşadığı yetmezmiş gibi bir de arkadaşı için ilişki istemesinden şikayet ediyordu geceleri sadece bu kadınlar satıcıları ve daha da tekinsiz pek çok tip sokakta cirit atıyor evime 25m mesafede açık otopark ta ve sokak ortasında rahatça fuhuş yapıyorlar bunlar beni alakadar etmez ama sokaktaki diğer tekinsiz tipler beni rahatsız ediyor

Bu insanların bana zarar vereceği kuruntusu beynimden hiç gitmiyor öyle ki geceleri uyuyamıyorum bu beni strese sokuyor ve çok gerginim bu da atağa sebep oluyor kampa gittiğim zaman halüsinasyonlarin geçmesinin sebebi sanırım etrafim da kuruntu edebileceğim hiç kimsenin olmaması kendimden biraz bahsedeyim 19 yaşındayken bir kıraathane de çalışır akşamları masaları birleştirip üstünde uyurdum ama kendi ilçem idi yani insanları tanıyor ve güveniyordum dolayısıyla hiçbir kuruntum yoktu kampa baraj gölü yakınına ama yinede bir dağ başına gidiyordum tek başıma olmama rağmen bebek gibi uyurdum 50-60 kişilik psikiyatri koğuşunda da bebek gibi uyurdum tanıdığım ve güvendiğim insanlara karşı bana zarar vereceği kuruntusunu hiç yapmadım yani demek istediğim aşırı hassas bir insan da değilim ama bu muhitte geceleri hiç tanımadığım ve gerçekten tekinsiz insanlar cirit atıyor gündüzleri zaten her türlü insanın olduğu bir sel akıp gidiyor ben halüsinasyondan çok kuruntudan muzdaribim bu insanların kim oldukları neler yaptıkları neler yapabilecekleri beynimi sürekli meşgul ediyor

Kısacası ilacı bıraksam da devam etsem de bu muhitten ayrılmak zorundayım ama turizm kenti olması ve yabancılara konut satışı sebebiyle zaten yüksek olan kiralar Ukrayna savaşından sonra ödemek için günde 12 saat çalışmamı gerektirecek kadar yükseldi zaten ilacı bırakmak isteme sebebimde bu kadar çalışacak kadar fiziksel güç ve dayanıklılık kazanmak içindi dağ başına gitmeme gerek yok Kütükçü mahallesi gibi küçük ve herkesin birbirini tanıdığı bir mahalle de de rahat ve huzurlu bir yaşam sürebilirim ama orada bile Araplara özel açılmış uçuk fiyatlı daire ilanları var sadece yemin ederim Manisa'dan çıkıp bu eve taşındığımdan beri 4 senedir uyku ilacı alsam bile bir gün bile rahat ve huzurlu bir uyku çekmedim öyle ki yakında Tyler Durden a dönüşüp fight club ı kurucam zaten yaşadığım ev ve muhitte filmdeki ne benziyor öyle ki üst kat komşuma gürültü yapıyorsunuz dediğim de kaygısızca bisiklet sürüyoruz diye cevap veriyor 🤣

Son olarak sabaha kadar düşündükten sonra sanırım doğru yolu buldum kendi isteğimle hastaneye yatacağım psikiyatri koğuşu bile buradan daha huzurlu Ankara numune hastanesi hariç oraya hapis yatanlar bile dayanamıyor du kaliteli bir kitaplığım var gitarım ve metotlarim var handstand push up v sit ve pistol squat yapmayı öğreniyorum biraz gölge boksu ve muay Thai biliyorum yani üç taneye kadar hasta bakıcının hakkından rahatça gelirim 😅 ama sonra gönderecekleri tehlikeli hastalar koğuşuna dayanamam yani personel ile de iyi gecinecegim kafa dengi koğuş arkadaşlari da bulursam demeyin keyfime herkese geçmiş olsun

Üye
    Vanlı65- Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    Van
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    5

Norveç in hastaları ilaçsız psikoterapiyle tedavi ettiğini duymuştum eğer bu böyle olsaydı kaçmak istemezdik ilaçtan antipsikoz lar çok ağır ve yan etkilere yetersiz çözüm sunuyorlar bu açıdan psikoterapiyle tedavi şart ama norveçli hastalar bu tedavi yöntemini mücadeleyle kazandılar bizde öyle yapmalıyız cihange. Org diye bir sayfa var orada kampanya başlatın ben birkaç günlüğüne başlattım ama çok kişisel bilgi olduğundan kapattım siz başlatın kampanya birçok insana ses duyuruluyor ya ve bence işin kolayına kaçıyorlar psikiyatri 10 dakika tedavi ediyor ilaç yazıp bitiriyor bunu bizim yapmamız lazım çözüm yolu varsa deyin frnksn senin gibi bende bir taktik uygulayacağım gideceğim buralardan ilacı ev veriyor vesselam

Üye
    ayDÜNYAvazo Avatarı

Gerçek Adı
    Takdiri İlahi
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    RUHeşiniARAYANdünyalı
    Alınan Beğeniler
    213
    Verilen Beğeniler
    27

Ben ilaçsız tedaviye tedavi demem.

Üye
    Frnknstn Avatarı

Son Giriş
    14.05-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Vanlı kardeşim eyvallah bahsettiğin siteye bir bakıcam Norveç te zorunlu ilaç tedavisi işkence olarak kabul edildiği için böyle bir yola başvurmuşlar okuduğum kadarıyla da bunu bir bölüm başkanı başlatmış orada insan çok değerli Norveç hapishane deki yaşam koşulları ile de meşhur sadece bir düşünce ama biz de zorunlu ilaç tedavisi nin işkence olduğu savıyla Avrupa insan hakları mahkemesi ne başvurup bir sonuç alabiliriz Vanlı kardeşim bahsettiğim gibi doğayla başbaşa sakın bir ev bulursam beni ziyaret edebilirsin dertlesiriz geçmiş olsun ben şuan sadece dozu düşürdüm ve psikoterapi ye gidiyorum

Kardeşim kampanyayı başlattım linki https://chng.it/SQQDpBq5 sadece ilgi çekici bir görsel bulmak kaldı desteklerinizi bekliyorum

Bu arada kardeş internetim bitmek üzere pek sık giremeyebilirim kalın sağlıcakla

Üye
    Frnknstn Avatarı

Son Giriş
    14.05-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Linkteki adres te kampanya mevcut ve bu tedavi yöntemi şuan halihazırda Norveç te uygulanıyor sadece ilgi çekici bir görsel bulmak ve sizlerin desteği kaldı geriye herkese geçmiş olsun https://chng.it/SQQDpBq5. Bu arada şimdiki görseli bana benzediği için espri olsun diye koydum nickim de Mary shellby nin kitabındaki Frankenstein karekterine benzediğim içindir 🤣
    Konu Frnknstn tarafından değiştirilmiştir (14.05-2022 Saat 18:19 ).

Üye
    mehmet_ea Avatarı

Gerçek Adı
    Ismet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    44

İlaçla bile doru düzgün tedavi olamıyoruz ilaçsız nasıl olacak kandırmaca bunlar. Şu ana kadar bilimsel olarak en etkilisi düzenli ilaç kullanımınoda 100 de 100 tedavi edemiyo şu anki ilaçların gelişmişlik düzeyinfen dolayı.

Üye
    Vanlı65- Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    Van
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    5

İmza verdim kampanyaya ama resimi değişsen iyi olacak gibi eline sağlık

Üye
    Frnknstn Avatarı

Son Giriş
    14.05-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Eyvallah kardeşim Valla kardeş 2. Atağım da kurul için çekilmiş aynı böyle bir resmin var bir de kendimi resimdeki adam gibi hissediyorum bir link at o resmi koyalım Mehmet EA kardeş bir resim var bir melek öküz gibi sabana koşulmuş onun kanatlarıyla tarlayı sürüyor bir adam şu an kendimi o melek gibi hissediyorum ilacıda meleğe bunu yapan çiftçi gibi görüyorum o saban olan ilaçtan bir kurtulsam öyle şeyler yapacağım ki anlatamam sen de böyle hissediyor musun Norveç te ki ilaçsız tedavinin haber linkinde başlıkta ki ilk gönderi de var hadi geçmiş olsun Mehmet EA bu arada Vanlı ve benim gibi düşünenler için kampanya ya destek olmak ister misin sonuç ta ilaçsız tedavi hastanın kararına bağlı son tahlilde

Psikoz kardeşlerim siz ilaçsız tedaviyi imkansız görseniz bile sonuçta bu tedavi tamamen hastanın rızasına bağlı herkes istediği şekilde tedavi olabilir ama desteğinizi ilaçsız tedavi isteyen kardeslerinizden esirgemeyin sizler bile destek vermezseniz bu kampanya şimdiden yenilgiye mahkum desteklerinizi bekliyoruz bu arada gerçekten birileri halimizi betimleyen bir görsel linki atarsa süper olur

Vanlı kardeşim açtığım her başlık attığım her gönderi siliniyor bu işte bir terslik var ben forumu bırakıyorum change.org da görüşürüz bu arada white wolf spirit i görürsen selam söyle bunu bile silecekler nesi batiyorsa artık

Üye
    wolf123 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ben ilaç kulanmamayı denedim olmadı resmen insanlar üzerime geliyor gibi hissetim ve strese giriyorum ve ilaç içtiğim halde genede bazı şeyler geçmiyor mesala özgüvenim yok iş yerinde çok pasifsin diyorlar zaten aktif olmadığım için çoğu yerden ayrılmak zorunda kalıyorum bide rutinlere çok bağlıyım hayatımdaki değişikliklere tahmul edemiyorum

Üye
    Powerofthink214 Avatarı

Son Giriş
    15.05-2022
    Saat
    20:52
    Yaşadığı Yer
    ....
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

@wolf123 atipik otizm araştdınız mı dedikleriniz benziyor .

Üye
    wolf123 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    araştırdım hatta pisikyatri danışmanımda atipik otizm yada atipik piskoz arasında olduğumu sölüyor bende şaşırdım doğrusu

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12