TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 16 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Limooon Avatarı

Son Giriş
    10.10-2021
    Saat
    18:51
    Yaşadığı Yer
    Neptün
    Alınan Beğeniler
    63
    Verilen Beğeniler
    70

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben uzun zamandır görmüyorum. Ama gördüğümde köpekler ısırıyodu beni bikaç kere bunu görmüştüm.

Birde geçmişte gördüğüm rüyalar var beynime kazındı artık hiç bu tarz rüyalar görmüyorum.

Birkere uçtuğumu görmüştüm bir komşunun balkonuna uçup oturmuştum.
    Birkere ay yeryüzüne düşmüştü küçülüp bir istiridye gibi önümdeydi ve içini açmıştım gerisi yok.
    Birkere televizyon camları görmüştüm kalın kalın kırılmış vaziyette elime almıştım.
    Birkere arıları karınca yuvaları gibi yere girerken görmüştüm ve bozuk paralar topluyodum delikten.

Bunlar benim çocukluğumdan kalma hiç unutamadığım rüyalarım. Artık hiç ilginç rüyalar görmüyorum...

Üye
    TungaTunga Avatarı

Gerçek Adı
    Alper Tunga
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    81

Sanırım çocukluğunda rüyalarında uçmayan yoktur..Bende çocukluğumda rüyalarımda gökyüzünde uçardım..

Benim en çok gördüğüm rüya , sokakta yalın ayak olduğumu görmek .Sokakta yalın ayak olduğum için çok utanç duyardım.

Bir arkadaşım bana demişti ki,

Uyanıkken dünya gözü ile gördüklerimizden ne ibret alıyoruz ki , uyurken gördüklerimizden ibret alalım.
    Konu TungaTunga tarafından değiştirilmiştir (03.07-2021 Saat 00:34 ).

Üye
    Limooon Avatarı

Son Giriş
    10.10-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Neptün
    Alınan Beğeniler
    63
    Verilen Beğeniler
    70

@TungaTunga

Bir anlam çıkaramıyoruz dimi. Ama dolaylı yoldan belki psikoljimize göre iyi anlam veya kötü anlam çıkarabiliriz evet. Ama net bi anlam çıkaramıyoruz galiba...

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    218
    Verilen Beğeniler
    657
    Blog Mesajları
    1

Rüya görmek, bilinçaltının (İD) rahatlama şeklidir. (alıntı)

Üye
    Limooon Avatarı

Son Giriş
    10.10-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Neptün
    Alınan Beğeniler
    63
    Verilen Beğeniler
    70

@perseküsyon

Keşke öyle olsa 5-6 saat rüya görsek dünyada yapamadığımızı rüyada yapardık.

Üye
    Sizosalgun Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Home Sweet Home
    Alınan Beğeniler
    314
    Verilen Beğeniler
    309

Hz yusuf ruyaları yorumluyordu sonucta her ruya bılıncaltı olduguna ınanmıyorum ben . Mesaj ıceren ruyalarda var.

Üye
    İstorika Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:20
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    245
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Bence iyi bir şey. Özellikle de hayal ettiklerimizi görünce daha güzel oluyor. Kötü yanı ise, güzel rüyalardan uyanmak..

Üye
    Limooon Avatarı

Son Giriş
    10.10-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Neptün
    Alınan Beğeniler
    63
    Verilen Beğeniler
    70

@Sizosalgun
    Evet ben google'a rüya tabiri yazınca iyi anlam mı veya kötü anlam mı olduğu çıkıyodu. Yani banamı denk geldi bilmiyorum ama çoğunlukla tuttuğunu hatırlıyorum...

@İstorika
    En çok para bulduğumda seviniyodum ben sabah elimi sıkıp uyanıyodum paralar düşmesin diye

Üye
    dreamfail Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    Dünya Hayatı
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    19

Ben bipolarım çok fazla rüya görürüm. Fakat xanax aldığım dönemler hiç rüya görmüyorum. Aldığımız ilacada bağlı olabilir diyorum ben.

Üye
    Limooon Avatarı

Son Giriş
    10.10-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Neptün
    Alınan Beğeniler
    63
    Verilen Beğeniler
    70

@dreamfail

xanax diyosun usta o ilacın devamlı kullanıldığında etkisinin olmaması zor. Ben bu konuyu açtıktan sonra rüyalar gördüm hep tehlikelerden bi şekilde kurtuldum zorda olsa .. son rüyalarım böyleydi hep...
    Birde yazmayı unutmuşum bende acayip bir şekilde yükseklerde gezinirken düşme korkusu çok oluyo rüyalarda. Yani ya çatılardayım ya binadan binaya atlıyom yada elektrik direklerinin tepesindeyim. Hep yükseklerden düşme korkusu oluyodu bende.

Üye
    Fatih4972 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    Kirikkale
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Sigmund Freud rüyaların yorumu kitabında derki örneğin uyurken vücudumuzun bir yerinde bir sıcaklık hissetsek bu rüyalarımıza cehennem gibi veya sobada yanmak gibi sembollerle Akseder...
    Sizinkide muhtemelen gece uykuya daldığında baş dönmesi ve düşme hissi gibi bir şey ilaçtan kaynaklı büyük ihtimal ile bu arada Freud u sevmem sevmedim...
    Ama bilinç altı konusunda bence haklı...

Bende en az 4 5 yıldır hergün kabus görüyorum işin tuhaf tarafı korkmadım korkmuyorum ne zaman uyanırsam ozaman bitiyor gördüğüm kabuslar...

Çoğu zamanda rüyalarımın rüya gördüğümün rüya içindeyken farkındayım
    İçimden bi ses diyorki şuan rüyadasın kesinlikle bir rüya...örneğin lisedeyim rüyamda ama diyorum ben üniverste deyim kesinlikle bir rüyadayım tam o anlarda rüyalarım birer kabusa dönüyor...

Üye
    Limooon Avatarı

Son Giriş
    10.10-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Neptün
    Alınan Beğeniler
    63
    Verilen Beğeniler
    70

Çok acayip bir rüya gördüm...

Bir abi arabayı kullanıyor arabada 3 kişiyiz 1 bayan 1 abi bide ben. Ben arkada oturuyom. Bu psikopat abi arabayı çok tehlikeli kullanıyo bizi biraz gezdiriyo ve çok ışıltılı manzaralı biryere yaklaşıyoz. Deniz seviyesinden 100lerce metre yukardayız ve deniz kenarındaki viraja doğru kafalama gidiyoruz. Oda ne bizim abi hızlandıkça hızlanıyo ve bariyerleri kırıp denizin o masmavi görüntüsü arasında uçmaya başlıyoruz. Altımız full beton denizi tutturmamız için çok uçmamız lazım. Ve öylede oluyo birkaç metre ile denizi tutturuyoruz tam araba denize çakılıcakken zıplıyorum ve sulara gömülüyoruz. Hemen dışarı çıkıyoruz araba suya gömülürken biz bariyerleri kırdığımız yerin altına doğru gidiyoruz tam merdivenlere ayağımızı atıyoruz ki kurtarma ekibi arabanın ordaki betonu kesmeye başlıyo ( burda rüya karışmış denize düşmüştük ama betonu kesiyolar ) bizim abi adamlara hareket çekiyo burdayız bişeyimiz yok gibisinden tamda konuşmadan yukarı çıkıyoz. Sonra başka birinin konuştuğunu görüyorum işte dikkat çekmeye çalışıyo böyle insanlar gibisinden bizim abiyi çekiştiriyo. Bukadar rüyam ama aksiyon filmi gibiydi fenaydı ...

Üye
    Pa_Pi Avatarı

Gerçek Adı
    Papi
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    58
    Verilen Beğeniler
    27

Dün gece gördüğüm rüyam sırt üstü yatar vaziyette donmuş bir nehrin üzerinde uyanıyorum. Gökyüzüne bakıyorum gri bulutlar kaplıyor ve Türkiye'de olmadığımı anlıyorum. Hava buz gibi ve nehir donmuş yatar vaziyette duruyorum.

Üye
    Pickle Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:43
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

İlaca başlamadan önce görmüyordum ama ilaç kullandığımdan beri olay akışlı, detaylı ve uzun rüyalar görüyorum.

İlacımı yine bıraktım. Her canın istediğinde bırakılır mı değil mi ama kimyasal almak istemiyorum her şeyde kimyasal var evet ama ilaç içenler daha az yaşıyormuş. En mantıklısı ilacı bırakmak zaten en düşük doz benim kullandığım öyle ağır şizofren değilim yani öyle olsa bile hastaneye zorla yatırırlar şimdilik beklemedeyim ilaca ihtiyacım yok bekleyip göreceğiz

Üye
    Pa_Pi Avatarı

Gerçek Adı
    Papi
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    58
    Verilen Beğeniler
    27

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Pickle

Doktorun bırak demeden sakın kafana göre ilaçlarını bırakma bunun kararını doktorun verebilir.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon