TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    139
    Verilen Beğeniler
    67

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Born2die

Neden ustunuze alindiniz ki ben konu sahibine yazmistim sizi gormedim bile
    Sizse hemen istek gondermissiniz istediğiniz kadar gonderin kabul.etmem zira sizi tanımıyorum

Üye
    atlantis6 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

öncelikler geçmiş olsun.bence bu yaşadığınız şey güven duygusu ile alakalı. kendinizi insan içinde güvende hissetmiyorsanız, beyniniz otomatik olarak sizi korumak için kaygı ve stresinizi arttırıyor olabilir. siz bu durumda kendinizi geri çekmeye devam ederseniz bence her seferinde aynı şeyi yaşamak zorunda kalabilirsiniz. aynı okb de olduğu gibi.

Üye
    fluo Avatarı

Son Giriş
    24.12-2020
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    2

Sosyal fobiden ziyade. Paranoid Bozukluga benziyor.
    Tek başına anti depresan sosyal fobiyi dahada arttırır.
    Anti psikotik temel ilaç olacak yanına anti depresan olacak.

Üye
    ayDÜNYAvazo Avatarı

Gerçek Adı
    AyDıN100 Numara Adam
    Son Giriş
    16.02-2021
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    O şimdi burada yaşıyor...
    Alınan Beğeniler
    132
    Verilen Beğeniler
    18

Paranoid bozuklukmu o nasıl oluyor?

Üye
    Vtecll Avatarı

Son Giriş
    04.03-2021
    Saat
    12:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    138
    Verilen Beğeniler
    7

@gul2011 Buraya yazmak neden çözüme giden yolda bir gidenek olmasın.Bu sitenin ereği bu zaten.Çocuk azarlar gibi üslubun hiç hoş değil.Ben oldum;hamdım piştim böbürlenmesi de karşıya anti patik geliyor.Bence biraz tevazuya dikkat etmekte fayda var.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    139
    Verilen Beğeniler
    67

@Vtecll
    1-Burasi saglik sitesi değil yani kimse teshis koyamayacagina gore, tedavi yöntemi de sunamaz
    2- yazdığım hosunuza gitmemiş olabilir herkes ayni fikirde olacak degil ama bana "boburlenme" yaftasi yapistirip tevazuyu sunmaniz da soylemlerinizde ne kadar celistiginizi gosteriyor. Ben oldum demedim, tevazu sahibi olup olmadigimi da bilemezsiniz. Siz bana tevazuyu tavsiye ederken de "ben mutevaziyim, sen de ol" seklinde bir "boburlenme" gostermediginiz ne malum?
    3-Önceki sayfada ne yazdığımı hatırlamıyorum dönüp bakarim ama burada 20 yil önce yasadigi kazaya takilip ben bu yüzden böyleyim diye kendini kurban psikolojisine sokmak cok da dogru degil, burada herkesin yasanmisliklari var. Hastaysan tedavi olacaksin, kendin asmaya calisirsin, muhtemelen ben kendi hikayemden bahsetmisim ki nasil.astigimi paylasmisimdir. Eger kendi basina asamiyorsan da gider uzmanina tedavi olursun.
    Herkesin kendince yasadigi sorunlar sıkıntılar var. Ama ben hastayim da 20 sene önce yasadim da ondan böyleyim diye dert yanmak çözüm getirmez. Burada bir psikolog varsa ve ücretsiz terapi yapabilecekse buyursun ya da psikiyatri uzmani olup da duruma el atabilecekse ne ala.
    Dert yanmak bir sonuca ulastirmaz, ya o girdabın icinde bogulacaksin, ya da gidip tedavi olacaksin, ilac ve/veya psikoterapi.
    Yani daha genel bir söylem vardır:
    "Ya bir yol bul, ya bir yol aç ya da yoldan çekil " Mumin Sekmanin bir kitabinin adidir ayni zamanda. Tavsiye ederim.
    Ayrıca ben hala hamım, oldum pistim yandim diyen zaten yanılır hayat her an bir seyler öğretir. Bana bu ithamda bulunmaniz bile bana sundugunuz tevazudan uzak oldugunuz izlenimi veriyor ki bu da bana antipatik geldi. Birini elestirirken önce kendine ayna olmak lazim. Ben burada bir cok insana kendimden örnek veriyorsam, motivasyon olmasi içindir. Tabii ki elestirinizi de dikkate alırım, ben buna da acigim. Ama hakarete ve tenkite meydan vermem. Saygilar...

Ek mesaj:
    Simdi dönüp okudum yazdiklarimda bir abarti yok konu sahibi beyefendinin diğer konularında da ona elimden geldiğince yardimci olmaya calistim hatta kendimi paralarcasina dil.doktum, sgk ile.ilgili sorunu vardi. Bilgilerimi paylastim isin icinde biri olarak, ona ragmen sen yazma baska bilen varsa yazsin dedi ve benden sonra uazanlarin hicbiri sgk uzmani olmadigi icin net cevap verememiş. Bu kişi tavsiyeleri dikkate almiyor demisim ki bu boburlenme degildir, tespittir/gozlemdir. Ayrica o yazimda da tedavi olun demisim. Ben ya da siz doktor muyuz da sende şu hastalik var şunu yap gecer diyelim?
    Paylasmak guzeldir ama cozum.aramayip derdini anlatarak acinmayi beklemek doğru bir sey değildir.
    Keske elimden gelse yardimci olabilsem ama maalesef uzman değilim.

Üye
    Vtecll Avatarı

Son Giriş
    04.03-2021
    Saat
    12:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    138
    Verilen Beğeniler
    7

Burda insanlar tecrübelerini paylaşarak bir başka hastaya ışık olabilir.Kaldı ki tırnak içinde sağlık siteleri dahi tıbbi yetkinliğe sahip doktorlardan oluşsa da teşhis koymazlar,bunu bilecek kadar akli melekelerimiz yerinde çok şükür.Ama birden fazla kişi aynı tepkiyi gösteriyorsa sunumunuz karşısında insan küllahını önüne alıp düşünmeli.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    139
    Verilen Beğeniler
    67

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Vtcell kim.ne demis acaba bana?
    Ayrica bana saldiracaginiza kendinize bakin
    Tecrübe paylaşmaksa konu ben de tecrübemi ve kendi buldugum cozum yollarını paylastim.
    Ayrica ben konu sahibine yazdim yazacağımı, sizinle polemiğe girmek istemiyorum olayi cok kisisellestirdiniz
    Üslubumda bir sorun yok beyefendi bana sgkyi arayin doğru bilgiyi onlar verir dedigim icin yazma dedi ama sgkyi aramak yerine buradan hap bilgi pesinde
    Saglik sitelerinde de teshis tedavi yoktur ben de size akli melekelerinizde sıkıntı var demedim soylemedigim bir sozle beni itham edemezsiniz ben ima etmem gereksiz bir alinganliga burunmussunuz
    Lütfen hem bana üslup konusunda öğretmen edasıyla konuşup hem de benim sizi asagiladigim imalarinda bulunmayin
    Ben burada yorumumu yaparim alan alir almayan kendi bilir
    Burada baska bir konuda psikiyatrik ilaclari birak birakma bile deniyor. Derdine çare arayan isin uzmanina gider.
    Rica ediyorum benim yorumuma cevap yazmayın sizin ucuncu sahis olarak araya girmeniz bile gereksizdi.
    Begenmiyorsaniz okur geçersiniz saldirmaniza gerek yoktu. Bana hitaben yazdığıniz icin bana soz hakki doğdu ama rica ediyorum uzamasin. Isteyen istedigi yorumu yapar konuyu burada kapatiyorum daha da bana hitaben yazmazsaniz sevinirim iyi geceler...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12