TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 31 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    insanlarla sorun yaşıyorum,ama hiç belli etmiyorum. her şeyi içimde yaşıyorum.herkese karşı son derece saygılı davranıyorum.bu beni yoruyor.

Üye
    Vtecll Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    137
    Verilen Beğeniler
    7

Çok fazla düşünmekten yoruluyor insan.Ama bu düşünceler gereksiz ve negatif düşünceler ve bir türlü beynini rahat bırakamıyorsun.Çekim yasası denilen bir şey var.Sen ne yaparsan yap evren senin için çalışır.Negatif şeyler düşünürsen negatif şeyleri çekersin.Bu senin için zor biliyorum ama pozitif düşünmeye çalış.Yorgunluğu bir diğer sebebi de ilaçlar olsa gerek.

Üye
    Sizosalgun Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    boşver
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    34

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    hastalıktan oluyor o durumlar zaten o durumları yasamasan hastalıktan kurtulursun paranoyada yapıon cunku tanında paranoıdlık var. Bende de takıntılık vardı ama aştım işten atılma korkum vardı sımdı asil memurum işimide yapıom allaha sukur onlarıda aştım ılacımı duzenlı kullanıom memnunum sade yorgun ve uykulu oluom tek sorunum bu.

Üye
    chesterrr Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    14

Saygılı olmak güzeldir ama fazlası zarar. Çizgi çekmek çok önemli eğer herkese herşeye çizgi çekersen ve kendi dünyanın merkezine kendini koyarsan daha az üzülürsün. Kimseye çok saygı gösterme bu göze batar dikkat çeker. Herşey yolundaymış gibi davran ve hayatını maksimum alabilceğin verimde yaşa. Kimseye derdini anlatma kimseye bağımlı olma gereksiz yere kimsenin peşinde olma çizgi önemli.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    0

@chesterrr keşke söylediklerini yapabilsem.özellikle çizgi konusunu

Üye
    ugur10 Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    1

Bazen olsa yine iyi idare eder insan çok zor oluyor belki de kolay elden birşey gelmiyor.

Üye
    chesterrr Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    14

@fringe işte bizde akıl veriyoruz güya dışardada bana akıl veriyolar ama herkesin sıkıntısı kendisine zor işte. Ama seninkisi biraz daha çaba ile halledebilcek birşey gibi geldi bana. İşyerinde yaşıyosun bunları anladığım kadarıyla. Sana yemin ediyorum bikaç sene öncesi işyerimdede aynılarını ben yaşadım yaşıtlarıma abi dediğim falan bile oldu. Gerçi yaşını öğrenmeden abi demiştim öyle kalıyodu değiştirmiyodum rezillik. Şimdi mesela yeni bi işe girsem aynı hataları yapmam. Atıyorum mola mı verdik gidip hemen birinin yanına oturmam kendi halimde takılırım bana gelen gelsin.

Üye
    sokrates Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    378
    Verilen Beğeniler
    182

@fringe saygılı olmak nazik olmak çok güzel bir şey ancak bizim toplumun çoğunluğu cehaletten midir nedir bilemeyeceğim bunu eziklik ,pısırıklık olarak algılıyor kendi yaşadıklarımdan biliyorum hele ki karşındaki kötü niyetli biri ise seni küçümsüyor ezmeye çalışıyor o yüzden adamına göre muamele etmesini bileceksin yoksa seni üzerler gözünün yaşına bakmazlar çok üzülürsün gereksiz yere atalarımız boşuna dememiş eşek hoş laftan ne anlar diye hatta daha güzelini bile söylemişler nush ile uslanmayanın hakkı tekrir ,tekrir ile uslanmayanın hakkı kötektir .

Üye
    vakanüvis_faruk Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    9

Merhabalar,

Bende senelerce bunun çilesini çektim artık bu konuları biraz daha aşabiliyorum. Karşı tarafa ne olursa olsun kızdıysanız kızdığınız belli edin yoksa o öfke size döner. Minimum seviyeye indirince bir zaman sonra ihtiyacın kalmıyor ve hiçbir durum artık yara açmıyor. Tecrübemi paylaşmak istedim umarım yardımcı olabilmişimdir.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    0

@vakanüvis_faruk paylaşım için teşekkürler. Ben çok alınganım.herkes benim hakkımda konuşuyor,arkamdan iş çeviriyorlar sanıyorum.şuan ilaç kullanıyorum tabi ki hemde 5 tane...yaşım 35 ama hala 17,18 inde gibi alınıyorum her şeye

Üye
    fluo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    2

Dostum her şeyden şikayetçisiniz..
    Şükredin biraz,ilaçlar ödlek bir insanı kahraman yapmaz..
    Her şeyi ilaçtan beklemeyin.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    0

@fluo ödlek değilim.sadece neden olduğunu bilmediğim bir şekilde korkularım var.hayata dair şükrettiğim çok şey var elbette.ne yaşadığımı bilmiyorsunuz ..

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    1.391
    Verilen Beğeniler
    1.763

@fringe içine atma ezerler sen saygı gösterdşkçe tepene çıkarlar unutma kimse kimseden üstün değil..

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    129
    Verilen Beğeniler
    64

Terapi alın, psikolojinize iyi gelen kitaplar okuyun ve bu olumsuz ruh halinin geçeceğine inanın.
    Alıngan olduğunuzu söylemişsiniz, dunya sadece benim.etrafimda dönüyor dolayısıyla insanlar benim.hakkimda.konusuyor gibi bir hayal aleminde yasiyorsunuz. Hersey sizinle alakali değil, biraz bilincli olarak da kendinizi telkin etmeyi öğrenin.
    Bir de bu biraz özgüven eksikliği ile de alakali. Yani varsayalim ki insanlar hakkınızda konuşuyor eee nolacak? Konussa ne konusmasa ne? Baskalari sizin ne yaşadığınızı bilmiyor o zaman o bilmeyen insanların dusuncesi neden önemli?
    Psikonet yayinlarinin kitaplarını tavsiye edebilirim kendi kendine tedavi yöntemleri iceren kitaplar.
    Yani ilaç kullanin tamam ama terapi de alin kitap da okuyun, aşmak istediğiniz şeyler icin cabalayin.
    Siz değiştikçe insan iliskileriniz de değişecek, insanların size karsi tepkisi de...

Üye
    vakanüvis_faruk Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    9

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Abi kendinizi ifade ederseniz değişiklikleri fark edeceksiniz. Okuduğum yazarlar mutluluğu dışarıda değil içeride ararsanız mutlu olursunuz der. Kendi başınıza iyi vakit geçirebilirseniz umarım iyi şeyler olabilir.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon