TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sleeping beauty Avatarı

Gerçek Adı
    Uyuyan güzel
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dunya gocmeni
    Alınan Beğeniler
    1.704
    Verilen Beğeniler
    1.198
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @sokrates sevgilim.var ama..oda ciceknalir.ama genelde onu beklemem bi demet lale ,gul veya baska bi cicegi kendime alirim odullendirim..mutlu olurum. Bitane sahis bunu hastaliga vurmustu ne alakaysa...insanin kendini odullendirmesi sevmesi nin neresi kotu..insanlar bukadar mi kendinden ve diger insanlardan nefret ediyior..
    Bide ben kendime bir butun olarak bakiyorum..sadece kasim gozum sacim guzel diye deil.. diyorum ki resim yapiyorum.siir yaziyorum, orgu oruyorum,kitap okuyorum, bitki ve balkonumda canli ciceklerim var ugrasiyorum.ucrersiz islerde calisiyorum.imkanlarim var..
    Kafami soktigum evim ve bana yeten maasim var..
    Cok şüķür Allaha allah olmayanada versin...gel gellelim benim cevreme mutsuz esir trilyoner kadinlar, ogrenim duzeyi yuksek insanlar.. bende kiskanilacak bisey yok ki...
    Ama yaslica bi akraba ozgursun bi cicekten mutly oluyorsun demusti..kisaca sendsn onde olan insanlar daha kiskanc manen.. havuzlu koskte oturuyor ama esir

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:27
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    353
    Verilen Beğeniler
    170

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @sleeping beauty senden önde veya geride derken konu sadece maddiyat anlamında değil zaten benim yaşadığım tecrübeler genelde maddiyatla ilgili idi o yüzden o tarz yaklaşım yaptım aslında olay şu insanoğlu kendisinden daha üstün bir varlık görmek istemez çevresinde egosu zarar görür mesela kızlar arasında genelde güzellik ,erkekler arasında da maddiyattır konu ancak her konuda olabilir mesela sen özellikle de kendinden yaşça büyük birinden bilgili ol o kişi ezilir sinir olur içten içe hele ki akrabalar arasında mesela teyzen ,halan ,amcan v.s. onun kendi oğlundan kızından senin daha üstün olmanı ister mi sence hiç sanmam .

Üye
    sleeping beauty Avatarı

Gerçek Adı
    Uyuyan güzel
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dunya gocmeni
    Alınan Beğeniler
    1.704
    Verilen Beğeniler
    1.198
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @sokrates dogru digrr konuda videoya etiketledim bak mutlaka

Kadinlardada madiyat onemlide benim ozguvn pirlantali boyunlari yakiyo😂😂😂😂

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    04.07-2020
    Saat
    09:40
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    10

İnsan bağımlılığı nasıl olur ki? hele ki şu şartlarda saygının, hoşgörünün,güvenin yavaş yavaş eridiği bir dünya'da. seni bağımlılığa iten sebeplerini ortadan kaldırman gerekir. insanları bu şekilde bunaltmış olacaksın, kendine yetmeyi bilmelisin. devam etmeyi sürdürdükçe bağımlı olduğun kişiler senden kaçacak görüşmenin sağlıklı olmadığını düşünecekler.
    herkesin hayatta rolü var onlara da saygı duymalı sürekli aynı olan abartılar ve insana olan bağımlılıklar karşındakileri yoracaktır. güzel bir olay yaşarsın sınav kazanırsın, kitap alırsın abartarak tavsiye de bulunursun. böyle örnekler insanları sıkmaz senin duygularının paylaşımı olmuş olur. fakat kalıplaşmış cümleler, tekrar olan düşünceler, karşındakilerin zamanını çalacaktır. bu tür bağımlı hissettiğin durumlar öz güven eksikliği ve kendi hayatını yönlendiremediğinin sonuçları olabilir. bu tür kişiler hep başkalarının isteklerine göre hareket etmiş olacak. ve kendi hayatını değil başkalarının hayatlarını yaşamış olacak. abartı da, insanlara bağımlılıkta dozunda olmalı.

Üye
    sleeping beauty Avatarı

Gerçek Adı
    Uyuyan güzel
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dunya gocmeni
    Alınan Beğeniler
    1.704
    Verilen Beğeniler
    1.198
    Blog Mesajları
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Nurtan gun icinde en az 10 farkli insanla konusuyorum. Samimi bi kalbim var. Ozguvenim cok iyi elhamdulillah

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12