TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 15 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    chesterrr Avatarı

Son Giriş
    03.12-2020
    Saat
    02:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese selam arkadaşlar uzun zamandır forum girmiyodum size danışmak istedim.
    Şimdi düşünün herşey normal giderken kendinizi seviyosunuz hayatı seviyosunuz planlarınız var ve paranoya hastalığına yakalanıyosunuz madde var ama bağımlılık derecesinde değil. Daha sonra acaba gerçek mi paranoyamıyım derken birkaç yıl akıp gidiyor ama eski haliniz gibi değilsiniz tabi bi eziklik var ama genede gidiyo bu gemi. Daha sonra herşeyin cinlerden olduğunu düşünüyosunuz belirli kanıtlar var elinizde %99 diyosunuz ama %100 diyemiyosunuz tabi. Sana diyolar ki Tanrının niyeti kötü dünya bir boya ve sınavlar çok zor. Çünkü mutluluk haz vs bunlar insana beyine özgü birşey ve tanrı bunlara sahip değil. Yani tek 1 insan bile sonsuza kadar cennete gitmiycek aksine doğduğuna pişman olucak diyolar. Yanlış anlamayın bunlar benim için geçerli açıkçası sizinde cin olduğunuzu düşünüyorum yani dünyada tek ben insanım geri kalan herkes cin. Tabi başka alemlerde başka insanlar vardır benim gibi hapı yutmuş.
    Eğer bu yaşadıklarım gerçekse ben naparım. Gerçek değilse dünyada kimsenin yaşamadığı kafayı yaşıyorum şuan yanma korkusu çok başka birşey. Hemde namaz kıl ibadet et farketmez genede ihtimal var diyolar ihtimali yetiyo zaten. Tek tesellim bugün dünyadayım ama yarın için korkuyorum. Ama yanma korkusunun yanında herşeyin bir oyun çıkma ihtimalindende bahsediyolar. Yani ben şuan aslında başka bir alemdeyim ve rüyadayım uyanınca oyun biticek ve sadece aldığım hazzın bedelini ödiycem. BU bile benim için mükemmel birşey gerekirse 2-3 katını öderim sıkıntı yokta yanma korkusu başka birşey.

Ve bu kısır döngüyü kıramamamın 2 sebebi var 1i halisinasyon gibiydi kafam güzeldi adam beni tehdit etti ama çok halisinasyon gördüm gerçek %99. Birde 1gün bir yakınıma sen cin misin doğruyu söyle dedim lamba yanıp söndü. tesadüf olamıycak kadar kötü maalesef. Ölene kadar öğrenemiycem bunların gerçeklğini.. Ölüm çok kolay. Ama sonrası korkutucu. Ya gerçekten bütün kainatı kötülük yönetiyorsa ? kim ne diyebilir ? kim ne yapabilir ? 1 saniyesine dayanamıycağım yerde nasıl kalırım. Korkuyorum

Askıda Üyelik
    sleeping beauty Avatarı

Gerçek Adı
    Canım cicim demeyin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    venüs den
    Alınan Beğeniler
    2.179
    Verilen Beğeniler
    1.629
    Blog Mesajları
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Tesaduf yada tevafuklar olabilir. olaylar arasi baglanti rahatlikla kurabilirsin normal. Kafan daha fazla karisiyo beynin oyun oynadigi icin. Size tavsiyem olumsuzluklari kenara at. Olaylarin guzel yonune odaklanmaya calis. Fazla düşünup hayatinizi karistirmayin. Ugras bul iyi gelebilir.

Üye
    chesterrr Avatarı

Son Giriş
    03.12-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    23

Ne güzel yorum yazdın valla içim açıldı gerçekten mantıklı ve beklemediğim tarzda bir yorum geldi teşekkür ederim.
    Aslında herşeyin ikiyüzü var. Dışarda masmavi bulutlar var gençliğimin baharındayım maddi manevi bir sorunum yok. İstediğim zaman sigarayı bile bırakabiliyorum şuan içmiyorum mesela. Dışarı çıkıyorum sanki herkes insan. Selamlaşıyorum konuşuyorum. Sonra hayallere dalıyorum bi kız var bi işe girip onu ikna edeyim diyorum bikaç gün böyle geçiyor. Sonra bi anda zınk beynime bi vuruyo düşünceler. O tehdit cümleleleri '' tanrı aç sende herşeye aç olucaksın evlenemezsin güzel yemek yiyemezsin herşeyde tasarruf sağlıycaksın. Yanacaksın oğlum yanacaksııııın'' O an hayallerimde yıkılıyo çünkü bu psikolojide sağlıklı bi yuva hayali zor.
    Yaa düşünsene hiçbirşey yok ve O var. nasıl var. kafayı yiyorum abi. inş güzel biter bu film yoruldum gerçekten..

Üye
    doğaevrim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1.926
    Verilen Beğeniler
    1.922

ben de bi kisir döngü içindeyim...ama geçcek buna inanıyorum.. iyi olcam...😌

Üye
    Nurtan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    554
    Verilen Beğeniler
    280

Bende bazen kendimi casper gibi hissediyorum. eee hayalet üzülür mü, kırılır mı? dimi ama... süzül şöyle göklerde nerede güzellik,nerede iyilik oraya doğru inişe geç. evrenin içindeki o boşluğu tek dolduramayan insan olsa gerek ''ne yerde, ne gökte''misali insan kendini anlayamıyor ve anlamsızca başkalarının anlamasını bekliyor. beklentiler arasındaki iniş çıkışlar seni yılların ötesine atıyor. işte hayatın anlamsızlığı orada başlıyor.

Üye
    chesterrr Avatarı

Son Giriş
    03.12-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    23

Bi ara ciddi ciddi ateisttim evrime bilime inanırdım. Sonra bu cinler başıma çıkınca çok düşünme fırsatım oldu. Ve artık dünyaya baktığımda herşeyin kendiliğinden olamıycağını görüyorum lanet olsun. Dini kitapların Allah kelamı ama troll olduğunu düşünüyorum. 8 varmış benim gibiler için. Dünya ve ceza. cezanın ne olduğu belli değil ama küçük birşeyde çıkabilir dağda çıkabilir. Nefret ediyorum var olmaktan. Bi yaratıcının bana istediğini yapabilcek olmasından nefret ediyorum. Yinede umudum var birazda olsa.. Belkide kafayı yedim bilmiyorum ama yemedim gibi geliyo belki değişir ne diyim.

Üye
    dreamfail Avatarı

Son Giriş
    14.01-2021
    Saat
    07:50
    Yaşadığı Yer
    Dünya Hayatı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

Uyuşturucu madde kullanımı 1 kez dahi olsa beynin organik yapısını bozar. Eğer ki genetik olarak bir mental rahatsızlığa müsait bir yapınız varsa çok yüksek olasılıkta ortaya çıkar ve farkına varamayabilirsiniz. Lütfen madde kullanımına son verin.
    Eğer ki dini konularda sorunuz varsa alo fetva hattını arayıp istediğinizi sorabilirsiniz.
    Dini konularda merakımı gidereyim diyorsanız İrfan ve İhsan Vakfı'nın youtube sayfasını öneririm. Sandığın gibi bir dini kanal değil. Fatih Çıtlak bey'in konuşmaları yer alıyor. https://www.youtube.com/channel/UCAQ...eJRpICg/videos

Üye
    _SEP_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İst
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    33

Tıbbı bir müdahaleye ihtiyacınız var gibi 112 yi arayın derim.
    Konu _SEP_ tarafından değiştirilmiştir (19.02-2020 Saat 08:26 ).

Üye
    chesterrr Avatarı

Son Giriş
    03.12-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    23

Evet cinlerden dini bilgi almalıyım kesin ikna olurum.
    112ye ihtiyacım yok demir gibiyim dışarı çıksam emanetle önüme kimse çıkamaz harika rap şarkı yapabilirim memlekette isim yapabilirim hazır cezai ehliyetimde yok.. ama boş. cinlere saykoluk yapmaya ne gerek var dimi. hayatımı yaşadığımda ceza alıyomuşum ya. sırf meraktan mortingen olucam zaten. az kaldı...

Üye
    dreamfail Avatarı

Son Giriş
    14.01-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya Hayatı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

Sizi çok iyi anlıyorum kabul etmiyorsunuz şimdi herkez gibi. Ama ihtiyacın olan tek şey 5mg olanzapin gibi duruyor. Lütfen bir uzmana görün.

Üye
    chesterrr Avatarı

Son Giriş
    03.12-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    23

Teşekkür ederim çok ilaç kullandım miligramı yüksek. 0 etki. Şunuda söyliyim. Burdaki herkesin derdi dünya dimi. Bende bunlardan biri olabilirdim çok normal insan bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışır her zaman böyledir. Ama benim dünya umrumda değil. ben 100 sene acılar içinde kıvransam umrumda değil. Sonra nolucak ?
    Önümde kapı var ve arkasını göremiyorum belki zamanını beklemeliyim o kapının ama bekliycek gücüm kalmadı güzel birşey varsada küçük olsun önemli değil.

Üye
    dreamfail Avatarı

Son Giriş
    14.01-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya Hayatı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

Evet çünkü ahirete dair bilincin olmadığı için çıkmazdasın. Şu kanaldan günlük yaşama dair mesnevi konuşmalarını dinleyebilirsin. Ben dini kanalları pek sevmem ama Fatih Çıtlak bey'in videolarını çok sevrim, hiç sosyal medya kullanmam ama her hafta youtube canlı yayınını kaçırmam. boş buldukça dinlemeni tavsiye ederim. Birşey kaybetmezsin en azından fikir edinirsin.
    https://www.youtube.com/channel/UCAQ...eJRpICg/videos

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    12.01-2021
    Saat
    22:27
    Alınan Beğeniler
    80
    Verilen Beğeniler
    38

Kesinlikle beyninizdeki salgı düzeylerinin optimal dengeye getirilmesi gerek yoksa bu şekilde sağlıklı bir yaşam sürmeniz mümkün degil manevi alemde birşeyler görüyor olsanız bile yasadiklarinizin çoğunluğu beyin kimyanizin bozulmasindan kaynaklıdır. Allah bağışlayan ve esirgeyendir kulunu yalnız bırakmaz yeter ki biz rabbimize 1 adim atabilelim. Bizi topraktan yaratıp içimize kendi nurundan üfleyen ve karsiliginda sadece kendi irademizle ona secde etmemiz gereken bir düzen toprak bile rabbimizle değerli bizi yoktan var eden rabbimize ulaşmanız dileğiyle...

Üye
    dreamfail Avatarı

Son Giriş
    14.01-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya Hayatı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

"""inanır mısın ben hasta olduğum halde korkuyodum vermiycekler diye çünkü doktorlarda işin içindeydi bende paranoya ile başladı psikozdayım şuan birsürü teşhis var. Senin yalan atıcağını düşünmedim belkide rapor alıcak kadar rahatsız değilsindir diye şüphelendim."""
    yazmışsınız bir yorumda. Eğer psikoz durumunda iseniz kararlı duruma gelmeden ilaçları kestiniz sanırım. Şimdi obsesyona yönelik şikayetleriniz var.

Üye
    chesterrr Avatarı

Son Giriş
    03.12-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    23

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkür ederim destekleriniz için. Galiba kafayı yedim ben yaa. İlaçlar neden işe yaramıyor çünkü 2 tane beynimden atamadığım sahne var birisi halisinasyon biriside denk gelmiş olabilir. tonla ilaç kullansamda aklım hep o 2 şeyde. Ama zaman ne gösterir bilinmez iyileşme umudum var benim izliycem dünyayı görücem biraz daha iyiyim şuan.