TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Stabil hasta Avatarı

Son Giriş
    10.12-2020
    Saat
    07:02
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @ismira86 uyku sorunundan çok çektim doktorda 3 mg melantonina yazdı uyku düzenim düzenli olursa bozamazsam iyi oluyor .kullandığım ilaçlar yüzünden iş stresinde olmaktan zorluk çekiyorum ve uzun süre araba kullanmaktan bide cinsellikten ilacımı üç aylık diye kullanıyorum benim doktor karar verdi hep ilaçlarımı tanıdık diye bide ergenlikte başladı hastalığım tecrübesizdim

@GÜNEY 666 allah beterinden korusun kardeşim

Üye
    ismira86 Avatarı

Son Giriş
    22.09-2020
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    İzmir - Bayburt
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    12

benim ilk yanlış teşhiş ile başlandı, yanlış ilaçlarla 2 yıl kadar mani de kaldım.(Tabi manik dönem olduğunu sonradan öğrendim.) Birden dibe vuruş olunca başka doktora gittim ve manik-depresif teşhişi kondu.
    Alkol bağımlılığı da vardı. Hayatımın hiç alanında düzen yoktu. 8 kez hastaneye yatışım oldu.
    Sonuç çok şükür iyiyim şu anda. Bu iyilik hali birdenbire olmadı tabi. Tedaviye sadık kaldım. Çaba sarfettim iyileşmek için. Asosyallikten kurtulup sosyalleşmeye başladım. Fakat bana en iyi gelen farklı bir ile gelip memur olarak atanmam oldu. Yalnız yaşıyorum, tamamen farklı bir hayat. Bunun etkisi çok iyileşmemde. geldiğimden beri -2 yıl- atak geçirmedim

Üye
    dreamfail Avatarı

Son Giriş
    02.03-2021
    Saat
    11:45
    Yaşadığı Yer
    Dünya Hayatı
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    9

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ismira86 hocam bipolar için hastane yatışı nasıl oluyor? muamele nasıl? cevap verirseniz sevinirim. teşekkürler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12