TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    chesterrr Avatarı

Son Giriş
    03.12-2020
    Saat
    02:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ağır bedensel hastalığı olan bir insanın bile bir saygınlığı ve insanlarla ilişkisi varken. Bizim gibi psikoz ve depresyon hastalarının ne bir arkadaşlığı nede sağlıklı bir aile kurma durumu var. Bizde iyileşemiyoruz. Sadece tüketiyoruz hiçbişey üretemiyoruz. Sadece acı çekiyoruz. Açıkçası benim bir umudum bile yok. Dini yöndende zayıfım.
    Merak ediyorum bizi neden acı çekmeye mecbur bırakıyolar. izlemekten keyif mi alıyorsunuz devlet büyükleri !!

Geçen bir video izledim youtube da var bakın. Sinopta adam kendini canlı canlı yakıyor milletin arasında. Söndürüyolar kurtuluyo biraz yanıkla. Takım elbiseli bi adam da çıkıyo azarlıyo bu kendini yakanı. Dışardan herşey herkese kolay geliyo.
    Artık bizi anlayan birileri olmalı toplumlar gelişmeli. Daha bizim ülkemizde bedensel hastalıklara bile ötenazi yok. bizim hiç şansımız yok..

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.117
    Verilen Beğeniler
    759

Zaten Değerlendirdiniz! 3
    Çok doğru, ötenazi her ne olursa olsun Türkiye yasal olarak kabul görmesi mümkün olmayan ve olmayacak bir taleptir, bu bilenen bir gerçeklik.

Bu hususta şu sorunun tartışılmaya ihtiyaç vardır diye düşünüyorum: Ötenazi talep edenlere, gerçekten her türlü insan haklarından yararlanması sağlansa, ayrımcılığa maruz kalmasa yine de bu talebi sürdürür müydü? Ötenazi talep edenlerin önüne gerçekleştirilebilir hedefler ve amaçlar konulabilir mi?

Üye
    Sizosalgun Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:36
    Yaşadığı Yer
    boşver
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    40

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    kardes ben şizofren hastasıyım yuzde altmıs besde engellıyım ama senın gıbı dusunmuyom kendını dıne ver namaz kıl allahtan gayrısını umursamaz ıc huzurunu yakalarsın zaten ruhsal boslukta kalma kımın ne demıslıgı bıze nasıl baktıgıda onemlı degıl onemlı olan allah katında ne oldugumuz.

Yasaklı Üye
    marangozz Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    07.12-2019
    Saat
    19:11
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    33

Geçmiş olsun Rabbim İman nasip etsin

Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    496
    Verilen Beğeniler
    247

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bir ülke de insan hakları ihlalleri hükümetler tarafından gözetilse ötenazi tarihe karışır bence!