TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Blackangel12 Avatarı

Son Giriş
    12.07-2020
    Saat
    01:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapacağım.

Üye
    Blackangel12 Avatarı

Son Giriş
    12.07-2020
    Saat
    01:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar, penisimin baş kısmında zevksel anlamda iletim yok, ek olarak batma ve sürekli devam eden hafif ağrı sorunları mevcut.daha önceden de foruma bununla ilgili konu açmıştım.dalinda tecrübeli bir profesöre gitmemi söylemişlerdi.az önce penis rahatsizliklarinda bilindik bir profesöre gittim, kullandığım psikiyatrik ilaçların yapabileceğini söyledi.ultrasonla baktı herhangi bir sorun yok dedi.ben de psikiyatrik ilaç kullanmadığım bir dönem de bu sorunun başladığını söyledim.idrar yapma, boşalma, sertleşme sorunlarının olup olmadığını sordu.hicbirinde sorun olmadığını söyledim. Peniste zevksel anlamda sorunun olmasi durumunda bu tarz bir sorununda yanında patlak vereceğini söyledi.ek olarak kafama takmamam gerektiğini falan söyledi.simdi arkadaşlar ben napayım? Penisimin cinsel anlamda hiçbir işlevi yok gibi bir şey. Tamam sertlrsme, boşalmada sorun yok ama zevksel anlamda baş kısmı olarak tabir edilen bölgede hiç bir hissiyat yok.🥺 Var mı konuyla az çok bilgisi olan veya benzer sorunla karşılaşan.

hocam tekrardan merhabalar, dediğiniz gibi penis rahatsızlıklarında tecrübeli bir profesöre gittim.ultrasonla baktı peniste herhangi bir sorun göremedi.yaşın itibariyle böyle bir sorunun olması imkansıza yakın dedi(19 yaşındayım bu arada) .ileri seviye tetkike gerek duymadı.fakat benim sorunlarım olduğu gibi devam ediyor, ne yapmamı önerirsiniz. çok rahatsız oluyorum bu durumdan, artık ürolojik anlamda bir sorun olmadığına göre nöroloji yada beyin cerrahisine mi gideyim ?

Üye
    chesterrr Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    12

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Psikolojik etki olabilir emin olun psikolojik sorun yaşayan insanla yaşamayanın cinselliği 1 değil. Ereksiyon haline ulaşmıyorsa psikolojik değildir ama ereksiyon gerçekleşip hissizlik varsa mental rahatsızlıklardan kaynaklabilir. İlaçlarla alakası olamaz ilaçlar sadece geciktirir.
    + olarak penisin kan ile direk bağlantısı vardır kan ilede alakalı bir sorun olabilir mi bilmiyorum. Geçebilcek bi sorun diye düşünüyorum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12