TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 40 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sprites Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    risperdal consta 25 mg kullanıyorum

Üye
    Breh81 Avatarı

Gerçek Adı
    OGUZHAN KAHYALAR
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:34
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    4

@Mcan96
    50 mg olanından kullaniyorum. Yanında cipralex10mg lamictal 100mg rexapin 7.5 mg alıyorum bunları düzenli kullanarak sanrilarim kayboldu ama hayattan keyif almıyorum pek ne yapsam yetmiyo ilaçlar dopamin reseptörlerini bloke ediyo sanırım öyle duymuştum onunda böyle bı duruma getiridigini düşünüyorum.

Üye
    Koalaaa Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:00
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Breh81 Mesajı Gör
    @Mcan96
    50 mg olanından kullaniyorum. Yanında cipralex10mg lamictal 100mg rexapin 7.5 mg alıyorum bunları düzenli kullanarak sanrilarim kayboldu ama hayattan keyif almıyorum pek ne yapsam yetmiyo ilaçlar dopamin reseptörlerini bloke ediyo sanırım öyle duymuştum onunda böyle bı duruma getiridigini düşünüyorum.
    Ne gibi sanrıların vardı seni heyecanlandıran bişeyler yok mu

Üye
    Breh81 Avatarı

Gerçek Adı
    OGUZHAN KAHYALAR
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    4

@Koalaaa
    TV ile konusuyodum mehdilik vardı bı ara dünyaya ben hukmediyoeum oldu ay bı ara ay bulutlarla kaplıydı elimle bulutlu olan ayı berrak halrn getirdim yanımda iki üç kişi beni izliyodu deli demislerdir kesin ama ay bulutlardan arinmisti aynısını bı gün güneşe yaptım oda tesadüfen aynı şekilde bulutlardan arındı daha çok şey varsa buraya sigdiramiyorum. Eskiden hevesim vardı bişiler yapmak için şimdi onu kaybettim 3 4 senedir keyifsizim uzeine ilaçlarda olunca garip bı hal aldım ama bu foruma yazıp bı kaç kişiye dertlerini dökünce insan biraz iyi hissediyor kendini bu arada ilk paranoid sizo sonrasında ise sizoaffektif teşhisi konuldu senin ne gibi sıkıntılarin vardı?

Üye
    Koalaaa Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bende bu tip sanrılar yoktu. Ben herkesten şüphe duyuyordum. Kimseyle konuşmuyor kimseye inanmıyordum. Bütün arkadaşlarımı sildim. Herkes beni izliyor ve herkes beni aşağılıyordu. Düşüncelerini okuyodum. Herhangi bir yazı yada konuşmanın bana mesaj verdiğini beni aşağıladığını düşünürdüm. Ayrıca bende majör depresyonda varmış. Birde bende okb olduğunuda düşünüyorum

Üye
    Mcan96 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Breh81
    Allah yardımcın olsun senin ilaçların daha ağırmış birde hayattan keyif alamama bendede var birde aşırı duygusuz bir adam oldum bu hastalıktan sonra

Üye
    Breh81 Avatarı

Gerçek Adı
    OGUZHAN KAHYALAR
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    4

@Koalaaa
    Şuan iyisin ama buraya kendini anlatıp sikintilarini anlatabiliyosan iyisindir umarım ikikez büyük atak yaşadım bu tahminimce her atakta farklı farklı şeyler cikarticakmisim gibi geliyo o yüzden aklıma gelen başıma gelmesin diye tedbirler almam gerekiyo benim annemde şizofreni aileden geliyo sanırım bende sıkıntılı zamanlar qtlwttim belkide o yüzden ataklarim başladı dicemde 27 yaşındayım bu aralıklarda ortaya cikiyomus zaten hastalık her sabah uyandigimda kafamın içinde iç sesimle bozuk plak gibi sürekli çalan şarkılar var gece uyuyana kadar sürekli dj gibi farkli müzikler caliyo doktoruma söylediğimde bişi demedi bende OKB diye düşünüyorum artık bosverdim hastalıkları sende öyle yap bence o mu var şu mu var diye diye insan kafayı yiyor işin içinden cikiliyo hepsi birbirine yakın doktorlar bile bı kaç sefer görmeden adam akıllı teşhisi koyamiyor aynı doktor kaç kere teşhis değiştirdi görsen sende sasirirsin gözüktüğü gbi basit birşey değil anladığım kadarıyla en iyisi kagit kalemle şikayetlerini not alıp orda söylemen yoksa insan doktor karşısina geçince unutuyo sıkıntılarini
    @Mcan96
    Bu hastalıklarda zaten ortak özellik keyif alamama ölmeyi istemek ortak nokta sanırım valla ilaçların iyi yönü kadar kötü tarafida var gözüktüğü kadar tatlı şirin birşey değil doktorlar benim gözümde yasal torbacidan başka bişi değil adama derdini anlatiyon hapı veriyo geciyo birde ben sürekli ücretli profesöre muayene oluyorum o bile yetersiz kaliyo kısa sürüyor görüşmeler senin neyin vardı?

Üye
    Mcan96 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim hastalık organik olmayan psikotik bozukluk olarak geçiyor tam ne olduğunu bende bilmiyorum ama sanrılarım geçmiyor telefonumun dinlendiğini ve düşüncelerimin istikbarat tarafından goruntulendigini dusunuyorum yani herşeye bakiyorlar nefes alışımı bile izliyolarmis gibi geliyor bana

Üye
    Koalaaa Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Senin düşüncelerin ve yaşam şeklin bana benziyor

Üye
    Mcan96 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Doğrudur

Üye
    Breh81 Avatarı

Gerçek Adı
    OGUZHAN KAHYALAR
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    4

Bı ara benide takip ediyorlar diye düşünmüştüm beni kim ne diye takip etsin yada seni herkes yaşam mücadelesi verirken bizim gibi sıkıntılari olanla kolay kolay kimse uğraşmaz bile

Üye
    Koalaaa Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@Breh81

Belkide bizim hastalığımız budur kendimizi çok değerli gizli birisi gibi görmek sen kendini mehdi zannediyorsun ondan büyük adammı var😊

Üye
    Breh81 Avatarı

Gerçek Adı
    OGUZHAN KAHYALAR
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    4

Bencede yok 🤣 ayı ikiye bolcektim hayirdir😁 ama görsen bulutlari yönlendiriyodum bı kaç kere yaptıklarım olunca kafayı yiyodum resmen olması ayrı benim öyle şeyler denemem ayrı çok garipti Tayyip gelip elimi ölçek falan sanıyorum daha neler neler varda anlatmiyorum hayat garip ya ben insanlqr başı bu hale geliyo diye düşünmüştüm zamanında Allah başa vermeye başıma geldi cekiyoz işte

Üye
    Koalaaa Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@Breh81

Allah başka dert vermesin

Üye
    doğaevrim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    1.041
    Verilen Beğeniler
    1.032

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ayı ikiye bölüp sonra yapistiran adam ...😹😹şaka yapıyorum lütfen alınmayın....😌

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon