Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    çok fazla uyuyorum.
    akşam 8:30 da yatağa giriyorum.Ertesi sabah saat 06:00 da uyanıyorum.( mecburen-işe gitmem lazım servis bekliyor )
    ama hala hiç uyumamış gibi yorun ve bitkinim.hiçbir zaman kendimi dinç dinlenmiş hissetmiyorum.
    çok erken uyumamın nedeni akşam olup karanlık çöktüğünde kendimi çok kötü hissetmem.Bildiğiniz afaganlar basıyor beni karanlık çöktüğünde.Çok kötü oluyorum.Bundan kaçmak içinde erken uyuyorum.ama buna rağmen çok yorgun ve bitkinim.

Üye
    EHN1905 Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, aynı sorun bendede dr gittim çeşitili kan tahlileri yapıldı ama d vitamini eksiklği çıktı zaten multivitamin kullanıyordum extradan d vitamin ampülü verdi fakat yorgunguluk hala devam etmekte değişen hiç birşey yok

Üye
    Başgedikli Avatarı

Son Giriş
    23.09-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@fringe maalesef uyku sorunları bu çağın en önemli hastalıklarından biri.Öncelikle uyku kalitenizi bir kontrol etmelisiniz.Siz farkına varamazsınız belki,bunun için bir yakınınızdan yardım alın ve sizi uykuda takip etmesini isteyin.Horlama,uykuda nefessiz kalma,sıçrama vs gibi durumlar gözlemlediyse uyku apnesi rahatsızlığı söz konusu olabilir.Yada psikolojik kaynaklı bir rahatsızlığınız olabilir.En iyi neticeyi doktora giderek alacağınız muhakkak.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Başgedikli @EHN1905

belki uyku apnesi vardır bilmiyorum.ama üzerime ölü toprağı serpilmiş gibiyim.çok uzun süredir bu böyle..çok uyumama rağmen hep çok yorgun , halsiz isteksiz ve bitkinim.mecbur olmasam işe gitmicem ama mecburum ..bu arada zaten psikolojik tedavi görüyorum.( paronoid şizofreni )....dedim ya çok erkenden uyumamın nedeni de akşam olup karanlık bastığında beni basan afaganlardan kaçmak.bu sayede gece karanlığını yada akşam karanlığını görmediğim için afaganlar basamıyor beni.bu şekilde atlatmış oluyorum o durumu..yani mecburiyetten çok uzun süre uykuda geçiriyorum..buna rağmen sabahları ölü gibi kalkıyorum..bütün gün boyu da sersem gibiyim..belkide bende vitamin falan alsam iyi olur.

Üye
    Başgedikli Avatarı

Son Giriş
    23.09-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Allah kolaylık versin kardeşim.İnşallah şifa bulursun.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Başgedikli

sağol kardeşim..cümlemize.