TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 17 / 24 İlkİlk ... 7131415161718192021 ... SonSon
Toplam 351 mesajın 241-255 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yns11 Avatarı

Gerçek Adı
    Yunus
    Son Giriş
    25.02-2021
    Saat
    17:20
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Nereden başlasam bilemiyorum öncelikle şunu söylemeliyim ki bu hastalık yaşayan için gerçekten çok çileli ve
    yorucu ama benim bu hastalığın haricinde bir başka sıkıntım daha var o da kendimi ifade edememem Kimseyle oturup
    doğru dürüst muhabbet edemiyorum en kötüsü de dertlerimi anlatamıyorum ne aileme ne arkadaşlarıma ne de doktoruma
    çok koyuyor arkadaş bu bana çünkü ağzım var dilim yok resmen duygularım yok oldu kendimi boşlukta gibi
    hissediyorum yaşadığım hayat çok garip geliyor tabiri caizse saman gibi bir hayatım var
    bu arada hiç bir işe yaramayan beceriksiz adamın tekiyim o kadar çok sıkıntım var ki o kadar çok derdim var ki
    beynimin içi o kadar karışık ki kaldıramıyorum

Üye
    dreamfail Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    04:21
    Yaşadığı Yer
    Dünya Hayatı
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    17

@yns11 al benden de o kadar. artık o kadar bunaldım ki

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    1.975
    Verilen Beğeniler
    2.452

Bu hastalık yüzünden hayattan soğudum resmen hayatımızı çaldı bizden nereye kader bizi sürülecek bu bilmiyorum ortada dolaşan zombi gibi olduk bir amaç uğraş desek sıkılıp bunalıp hemen pes ederiz adapte olamıyorum hayatım bir film be Bn bu filmde baş rol..
    BİPOLAR: içten kanamalı bir hastalıktı bir şey eksikti kimsenin kan bağışı yapmadığı bir hastalık...

Üye
    sokrates Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    417
    Verilen Beğeniler
    200

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @tapasya ben de aynı olay ,durum, kişi hakkında sürekli duygu değişimleri yaşıyorum bir gün önce çok sevdiğim kişi ertesi gün hiç sevmediğim görmek istemediğim kişiye dönüşebiliyor ya da yaşadığım bir olay ya da durumla ilgili düşünce ve fikirlerim sürekli değişiyor mesela bir olay iyi ki başıma gelmiş diyerek şükrederken başka bir gün ya da zamanda aynı olay aklıma gelince kızmak öfkelenmek gibi... Bir türlü anlam veremiyorum halime nedir bu tam olarak gibisinden...
    Konu sokrates tarafından değiştirilmiştir (01.03-2021 Saat 18:33 ).

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    1.975
    Verilen Beğeniler
    2.452

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @sokrates anlatsan anlamazlar insan yeri geliyor kendini tanımıyor yani kendinden nefret ediyorum mesela anlamak için uğraşma çünkü çözüm yok doktora sordum yok dedi aslında ilaçlar bizi bastırıyor ama sen kendini nasıl hissetmen önemli buna da ilaç etki etmiyor aslında merkezi sisteme müdahale etmk çok zor çünkü gerçekten bilmiyorum bnde ama artık yoruldum sanırm bıraktım herşeyi sorgulama yapmak emin ol daha çok snaa acı vericek o yüzden senin sinirlerini bozan insanlardan stresli ortamlardan uzak dur mesela sen hastasın diyelim gelip biri seninle polemiğe girmk istedi mi laf mı gönderdi hiç umursama en sen çalıştığım yerde artık dayanamayıp benden yetkili kişiye ona artık tahammül edemiyorum dedim mesela öfkemi kustum ona yaptığı kötülüğü anlattım önce sustu anladı gibi yaptı mesela sonra dediki farklısın dedi yani bni o toplumun dedği bir cümle var ya hani "deli" imaa ettiği şey buydu ve sonra ona şunu dedim deli olmk dahilerin işidir senin gibi sürü psikolojisi ile yada düz mantık işlemiyor işte farkımız bu dedim özür dilesede dönmedim çünkü neden biliyor musun artık orada olursam ona karşı hep ön yargılı yada o bana ön yargılı olacaktı. O yüzden fazla kasma şu sıkıntım adapte olamam uymamm hayattan soğumam evt hepsi var ama şuda bir gerçek biz farklıyız ve doktorum hep şunu söylüyor evt çok zor seni anlıyorm desem bile anlıyamm ama çok şanslısın dedi düşünsene Bn seninle konuşurken bile senin hakkında sadece düşünüyorum ama sen şuanda milyonlarca şey düşünüyorsun bu bir dahillik dedi bunu kullnamyı öğrenmeye çalış dedi ama çok zor çünkü adapte olmak çok zor 😔😔

Mesela dedğin gibi en yakın arkadaşın dostun olsa bile yada aileden biri olsa bile bi anda severim bi anda silerim ama ben bunu isteyerek yapmıyorum elimizde değil çünkü burda bile mesela düşün senin düşüncelerin saygı duymayan var değil mi mesela diyorum ki uzak dur depresyondayım diyorum mesela ama anlamazlar çünkü yaşayan bilir merkezi sistem sıkıntı var dersin anlamazlar sevmediğin insanlara direk söyle mesela Bn öyle yapıyorum ama incitmek isemzssin çünkü ama illede uğraşır AA bu arada sende takıntılı olam durumu da var mı geçmiş değilde zarar görcen yada çok sevdiğin biri ölücek müdahale edemiyorsun yada kendini bir film kahramanı sanma gibi @sokrates

Üye
    sokrates Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    417
    Verilen Beğeniler
    200

@tapasya kötülük görme ya da başıma kötü bir şey gelme takıntısı , korkusu diyelim o durum oluyor bende bazen bir de hakkımda konuşuyorlar düşüncesi o da çok rahatsız edici bir durum o yüzden akraba takımı ile görüşmüyorum çünkü en çok onlarla muhatap olunca oluyor bu düşünce manide ise evet üstün , önemli birine dönüşme oluyor ayrıntılı yazmayayım nasılsa sen de biliyorsun o durumu.

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    1.975
    Verilen Beğeniler
    2.452

Evt @sokrates snaorm birde bizi geeren ortamdan uzak durmak daha iyi geliyor

Üye
    doğaevrim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ⚛😻☮♥
    Alınan Beğeniler
    2.491
    Verilen Beğeniler
    2.282

@tapasya...evet katılıyorum pamuk şekerim....😻♥️

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    1.975
    Verilen Beğeniler
    2.452

@sokrates mani ve depresif dönemdeyken değilde de normalde bile hasta zihniyeti sahip insanlar mesela senin hastalığına bahane bulur bunlar kötüdür zaten emin ol
    @doğaevrim cnmsın 😍☺️

Üye
    Breh81 Avatarı

Gerçek Adı
    OGUZHAN KAHYALAR
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:45
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    12

Bende şizoaffektif hastalığına sahibim
    Skala ettiklerinde bipolardan kötü sizofrenden iyi diyorlar benimkide iki uçlu durum bozukluğuna sahip son günlerde çok bunaldım iş hayatına girmeye çalışıyorum ama bı yandan hergun içimde intihar etme hissi alevleniyor kriz yada atak geçirsem gemileri yakicam sanırım.Daha önce hiç intihar etmedim ama içimden geçti defalarca çok pis bı durum acizligin son noktası birdaha bana kimse Allah kimseye kaldiramicagi yük vermez demesin bukadar insan boşuna mı intihar ediyor anlamış değilim her geçen gün inancım zayıflıyor öyle hissetmeye başladım su depresif halimden çıkıp bir an önce hayatımı düzene sokup çoluk çocuklu moda yada beni anlayan birini bulup bu çektiğim eziyeti paylaşmak istiyorum.ailem desen herkes hastalıktan kiriliyo tanrım benden ne istiyorsun diyip isyan etmeme ramak kaldi. Havalar güzel dışarısı güllük güneşlik ama evden çıkıp bisiler yapacak moda giremiyorum bı türlü beni anlayan varsa mesaj atsın kafamı az da olsa toparlamak istiyorum yoruldum...

Üye
    Limooon Avatarı

Son Giriş
    06.04-2021
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    Neptün
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    49

yaşlandıkça hayat bizlere biraz daha güzel olucak çünkü bitmesini istediğimiz bişeyin sonuna yaklaşıcaz. ne çekiyosun bilmiyorum ama dayanmaya çalış. bende sıkıntılıyım ama günler nasıl geçiyor bilmiyorum. yaşlancaz ölecez yapçak bişey yok bide etrafımızdakileri üzmeyelim gider ayak. belki bazı şeyler dahada güzel olur bilemeyiz.
    Konu Limooon tarafından değiştirilmiştir (05.03-2021 Saat 21:20 ).

Üye
    Breh81 Avatarı

Gerçek Adı
    OGUZHAN KAHYALAR
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    12

@Limooon
    Okadar ilaç değiştirdim bı oturtamadim rayına ruhsal çöküntü yaşıyorum bu aralar iş görüşmemde var ise girersem nasıl çalışırım bilmiyorum inş duzelirim herşey yoluna girer.

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    1.975
    Verilen Beğeniler
    2.452

@Breh81 al bndende o kadar çok geçmiş olsun bu arada iş bulana sevindim zor iş veriyorlar hatta hiç vermiyorlar 😔😔

Üye
    Breh81 Avatarı

Gerçek Adı
    OGUZHAN KAHYALAR
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    12

@tapasya
    Akrabamizin iş yerine giricem oda rahatsızligimla ilgili birşey bilmiyo kimseye söyleyemedim sakladım hep üniversite 3. Sınıfta rahatsizlandim sonra okuluda biraktim. beni hep şen şakrak gördü şuana kadar işe alınca kimbilir neler olacak rahatsizlandigimi öğrenince eminim üzülecek ama yapacak birşey yok ne yazikki

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    1.975
    Verilen Beğeniler
    2.452

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hami derlrr ya "ÇARESİZSİNİZ" DİYE sonrada çare "SİZ Sİ" NİZ" OLUR ya o zaman çok ayar oluyorum çare olmak için elinden geleni yapmayıp bana akıl vernler sana ne demeli... Çıldırmamak elde değil ne ile mücadele edicez.. Kendimiz ile mi işsizlik ile mi hastalık ile mi

Sakın söyleme ön yargılı davranıyorlar öylede olacak bak iş bulamıyorum işveren hoş görmüyor sıkıntılı olduğun zmaan dışarıya çık hava al bişey bahane et yürü sakın ama sakın söyleme işssz kalırsın
    @Breh81 çık geçmiş olsun sonra ki evre şizofren oluyorsun çünlü durmuyor bu hastalık 😔😔😣😣 salı. Söyleme hasta olduğunu işsiz kalırsın hep ön yargılı davranıyorlar

Sayfa 17 / 24 İlkİlk ... 7131415161718192021 ... SonSon