Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @hayalets99 her şey hemen çabucak olmaz,bazı şeyler sabır gerektirir.İnsanın her istediğine hemen olsaydı hayatın bir anlamı kalmazdı.Bazı şeyleri istesek de ama geç ama erken zaten sahip olamayız.Örneğin 51.bölgeye girmek gibi ya da ABD dolarının tarifini öğrenip günde 900 milyon dolar basmak gibi @VİRGO dediği gibi bir doktora gitmeniz de fayda var en azından denemenizi tavsiye ederim.
    @Deniz şahbaz güzel ve umut verici bir yazı olmuş hemşo,eline diline sağlik.

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

@MeçhulAdam teşekkür ederim. Senin yazdığın bir güzel söz bile yaşama bir gülümseme, bir tebessüm bence.

Üye
    hayalets99 Avatarı

Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar abiler öncelikle elinize yüreğinize sağlık bana yardim etmek istemeniz çok hoşuma gitti henüz 22 yaşında olmama rağmen ve lise terk olmama rağmen is hayatında çok basarili oluyorum yeni bis is içerisine girdim şartları çok iyi hakettiğinden fazla imkan var is çok kolay olmasına rağmen ben yapamiyorum işimin hakkını veremiyorum önceki ben olsaydım eğer boyle bi is bulmuşken en uçlara kadar yükselmeyi hedefler ve yapardimda ama ben bu kafayla yapamıyorum konuyuda çok uzatmak istemiyorum çünkü biliyorumki benimki çoğunuza gore dert bile değil eğer bir doktor bana yardımcı olacaksa madem randevumu da aldım yarim sabah gidicem allahın izniyle beni yanlız bırakmayan tüm abilerime saygılarımı sunuyorum allah hepimizin yardımcısı olur inşallah...

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öbür dünyanın olmadığını düşünmek piskolojik değil sorgulayıcıdır. kankam sana kuranı türkçe okumanı tavsiye ederim...
    sana ve herkes şu vidoyu şidddetle izlemenizi öneririm.!!
    lütfen izleyin...
    https://www.youtube.com/watch?v=JCi0Ily7wQ8

Üye
    hayalets99 Avatarı

Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya ben var olup olmadığını basimdan geçen olaylardan anlayabiliyorum zaten 4 5 kez mucizevi bi şekilde ölümden döndüm allahima binlerce şükür inancım tam cumaları da kaçırmam ama ben bu aklıma gelenlere engel olamıyorum bir anda geliyor çok garip şeytan mı girdi icime acaba bilemiyorum şeytanla savaşıyor gibiyim

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Doktora git görüş, gittiğin doktor seni sarmazsa başka doktora git. Psikologların hepsi mükemmel olmayabiliyor...

Hee unutmadan, doktordan sonra duygularını bizimle paylaş, merakta bırakma adamı... :-D

Üye
    VİRGO Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Bu devirde hala daha şunu oku bunu seyret diyenler var ya!! Hakikaten çok enteresan..

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

Kuran da ne yazdığını biliyor musun arkadaşım. Okyup uygulayınca ne olacak biliyor musun, hiç denedin mi...

6666 ayeti hiç okudun mu? Oku uygula... Ben her gün okumaya çalışırım, psikolojiye çok iyi geliyor... sayılamayacak faydaları da cabası...

Allah selamet versin...

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

@hayalets99

kardeş içine 6 harfli girmiş..nefes almak bile her şeye değer..dönem dönem insanların başına gelen bu olayları çok görmekteyiz..son dönemlerde insanlardaki merhamet iman eksik olunca bu gibi durumlara düşmek gayet doğal...beşiktaş belediyesinde pelin diye bir psikolog var ücretsiz randevu alıp gidebilirsin..iyi düşünceler iyi davranışları tetikler.olumlu düşünce olumlu davranış..

Üye
    hakan463 Avatarı

Son Giriş
    15.01-2016
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardes yaşadığın seyleri bende yaşadım ailemin her istedigini verdim parasal konuda ben harcamaya kiyamazdim ama ailemden babamdan abim ve ablalarimdan ustelik evli olduklari halde yine birsey esirgemedim.ben 2006 tarihinde yurtdışında kaza yaptim cezaevine dustum 2 buçuk yil kaldim.gida imalat atolyem vardi babama alacakli oldugum senet ve çekleri babama teslim ettirip tahsil etmesini bana acele avukat parasi yollamasini istedim.babam alacaklari tahsil edip bana 1 kurus yollamadi 1tek sigaraya bile muhtac kaldim avukatim olmadigi icin mahkemeye 8 bucuk ay cikarilmadim ve 8 bucuk ay hucrede tek basima kaldim.eşim ve cocuklarim rezil oldu kimse ilgilenmedi esim babasina dondu.hücrede yasadigim sıkıntıları bir allah bir ben bilirim.imalatimi bile yok pahasina sattilar. Bu sana ders olsun kardesim sakın parani ona buna yardim edip harcama kiymetini bil. Kimseden kimseye hayir yokmus. Bunu ancak yasayan bilir.daha anlatacak çoook sey var yaz yaz bitmez. Selamlar.

Üye
    algea Avatarı

Gerçek Adı
    Levent
    Son Giriş
    06.01-2017
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

22 yaş her şeyi noktalamak için çok genç bir yaş değil mi. Yaşamın sana verdiği tüm olasılıkların hepsini denedin mi. Hemen pes etme. Ayrıca sesler duyduğunu belirtmişsiniz bir psikiyatriste başvurup ilaç tedavisi olmanızın zamanı gelmiştir anlamına geliyor. Bazı hastalar ilaç tedavisinden çok fayda görüyor ve hayat ile uyumu artıyor bir de ilaç tedavisini deneyin çaresizliğe düşmeden önce. Umarım fayda görebilirsiniz.

Üye
    s.yigit88 Avatarı

Son Giriş
    11.02-2016
    Saat
    12:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Psikoloğa başvurmanızı önemle tavsiye ederim. İlaç kullanımından önce durumunuzu uzmanıyla paylaşmanızı öneririm sonrasında psikolog da uygun görürse psikiyatriste gidebilirsiniz. Psikolog önermek yasak değilse çok iyi bir isim verebilirim. Yasaksa özelden de yazabilirim. Hiçbir şey çaresiz değildir. Umudunuz kaybetmeyin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12