Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emperor007 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    tek çare ilaç ve doktor arkadaşım kısacası bu anlattıkların bu gibi hastalıkların herkesin başına gelen cinsinden ben günlerce amerikan ajanları peşimde sandım sen yine arkadaşından kaçıyormuşun boşver hayat olduğu yerde kalsın ve sen iyi olmaya uyumaya çalış yemek ye korkma hayatı yaşa ama ne ilaçsız nede doktorsuz olur bunlar bir dost tafsiyesi biz bir sıfır yenik başlıyoruz bu gibi ddurumlarda ama elimizdekileri koz haline getirebliriz sağlamken işe giremedim şimdi memurum ama herşeyin farkındayım ilaçsız olmuyor ilaç olmassa memurlukta olmuyor hayatta

Üye
    GMARS Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan ŞEKER
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    06:14
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@hilal72
    Dualarınıza içten amin demekle birlikte inandığınız kişiler eğer sizi hayal kırıklığına uğratıyorsa elbette mesafe koymalı insan. Tabi bu onlarla görüşmeme anlamına gelmez. Kırıcı olmadan yapıldığında hem kendiniz daha mutlu olursunuz hem karşıdaki herhangi bir tavır almaz... Sosyalde forum siteleri zaten daha çok içini dökme siteleri olduğundan uzun uzun yazmalar doğal oluyor.

@emperor007
    Bu bakış ta hayata pozitif bakma yönünden oldukça olumlu. Hastalık olmadan memur olmak her ne kadar iyi olsa da sonuçta hastalıkları insanlar seçmiyor. Böyle bir hakkı da değerlendirmek gerek...

Üye
    metin istanbul Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    04:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    can sıkıntısı hali berbat varlığım bile beni rahatsız ediyor o zamanlar böyle uzun uzun yazanlarıda kısknaıyorum heralde çünkü 2 satır yazacak durumda olamıyorum inanın bir iş güç meşgale bulmaya bakacam

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12