Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 76 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Müzik_Adam Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    10.03-2017
    Saat
    05:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    5.5 sene önce çok şiddetli belirtilerle şizofreniye yakalandım. Kendimi mehdi sanıyordum. Alevlenme döneminde yine aynı hislere kapılıyorum. ve şu an alevlenme dönemine girdim. dün gece tam uykuya dalacakken oda arkadaşımı gördüm. dans ediyordu. Çok fena bir şey saat 3 ü 5 geçiyor. uykuya yatmaya korkuyorum. yine halisilasyon görcem diye ilk bu hastalığa yakanldığımda rus ve amerikan ajanlarının peşimde olduğu zannediyordum. 2 tane karakola gittim. peşimdeler diye. adliyeye dilekçe verdim bursada evden kaçtım. telefonla numarası vardı pınar aylini aradım. peşimdeler beni öldürcekler diye yüzüme kapattı. deli cesareti işte tekrar aradım. kocası çıktı seni buldururum dedi çocuk. korktum özür diledim. annemin babamın beni zehirleyeceğini düşünüyordum. belkide büyü yaptılar bana hocayada gittim muska yazdı. hala takıyorum. doktorlar organik olmayan psikotik bozukluk, atipik psikoz şizofreni gibi teşhisler koydu. son teşhis organik olmayan psikotik bozukluklar. mesleğime gelince ben bir DJ im. Kıbrısta hastalığa yakalanmadan 1 yıl önce üstüne hizmet başarı aldım. büyük sahneler yönettim. gerçekten bana büyü yaptılar galiba. babamda bi polar hastası acaba ondan mı geçti adım gibi eminim paranoid şizofreniyim. yoksa ne işim var burda. kendime bir dünya yarattım ve onun içinde yaşıyorum. Dünyaca ünlü bir dj olcağıma inanıyorum. durumum ç0k karışık. arkadaşlar. hastaneye yatmalımıyım. sizce? facebook kullanıyorum. tüm hayatım burda sanki. ruslar ajanlar peşimde zannediyordum. sonra 2013 yılında rus kız arkadaşım oldu. zaman zaman düzeliyorum ama sonra yine başa dönüyorum. herşey tam uykuya dalarken oluyor. beynim bitik galiba. çok isterdim normal bir insan olmayı. Geçen kış teklif geldi balıkesirde bir clubten tam alevlenme dönemiydi ama gittim. alkolle ayakta durdum. ve o gece sahne aldığım clubu hoplattım başarmıştım. galiba beynimle yeneceğim bu hastalığı. ama şu da var sorun zaten beynimin içinde.....

Bu arada heyete girsem bunları anlatsam çalışamıyorum desem rapor almak için hastaneye yatmadan rapor alan var mı varsa yüzde kaç ? ilgilenirseniz sevinirim.

Üye
    A.garip Avatarı

Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    20:49
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Müzik_Adam
    Kardeşim bende işitsel sanrılar var . Paranoya ve korku var hemen herşeyden ve herkesten şüpheleniyorum . Karanlıkta dışarı çıkamıyorum eşyanın çok olduğu ortama giremiyorum vs Gerçekten sıkıntılı bir süreç

Üye
    Sizosalgun Avatarı

Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    17:17
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mehdı oldugunu dusunseler yada bılseler etrafında onlarca kısı toplanır senı alkıslarlar ve yardım ısterlerdı.Ajanlar ondan sonra senın pesıne takılırdı gardaş. Senın durumun agır gardas duygu ve dusuncelerınde bozukluk var ve sen alevlenme donemlerınde bu dusunce bozukluklarına karsı koyamadıgın muddetce yok buyu yaptılar bılmem ne felan ınandıgın muddetce doktorların gozunde daıma hastasın.
    Mantıklı dusunmek bu kadar zormu bu sızofrenler ıcın tamam anlıyom o kadar yogun yasıyon kı sana gercek gelıyo ama yapcak bısey yok bu hastalıkla yasamaya ve mantıklı dusunerek karsı koymaya calısmalısın. Bu kadar acıklamayıda senı yermek ıcın degıl yardımcı olmak ıcın yapıyorum bende şizoyum ama senın yasadıklarını yasamıyorum bı ara halısınasyon gordum sacma dusuncelere kapıldım ama sacma oldugunu anladım ve sımdı bılıyorum kı cok sacma o an bende acaba dedım bı anlamımı var dıye elımdekı sımgelerın sonra farkına varınca o tur dusuncelerden uzaklastım ve hıc alevlenme olmuyo kapılmıyom. Ilacımın dozajı dusukte olsa hergun alıyom ve hergun daha ıyıye gıdıyom. Kendı dunyamda yasıyorum dıyorsun şizofrenlerın kendıne aıt dunyası vardır ve o dunya gerceklıkten tamamen uzaktır. Bence hastalıgını ıyıce arastır bılgı sahıbı olursan daha ıyı karsı koyarsın. gercı ben paranoıd sızo degılım ayrısmamıs benımkısı senınkı daha agır bence allah kolaylık versın. Bence sosyal ol ılgını baska yonlere ver hobıler edın kıtaplar oku. Asla bos durma cunku bu hastalık boslukta olanları cok sever beynını bıseylerle mesgul etmezsen beynın senı bos bos seylerle mesgul eder.

Üye
    Müzik_Adam Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    10.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@A.garip Doktora gidiyon mu ilaç kullanıyonmu raporun var mı?
    @Sizosalgun sağol tavsiyelerin için. sen kaç yıldır hastasın. raporun varmı?

Üye
    Müzik_Adam Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    10.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugun doktordaydım doktor yine aynı ilaçları yazdı (abifily 15 mg, rexapin 20 mg , seroquel 200 mg, paronayalarım çok yine bu aralar dışarı çıkmaya korkuyorum. onun için lustral 50 mg yazdı. 1 ay kullanıcam. doktora iğneden bahsettim.1 ay kullan sıkıntıların geçmesse
    risperdal verecekmiş. kullanan arkadaşlar varmı risperdal tablet vericek sanırım sonra iğnesine geçecekmiş. risperdal norodol iyimi iyi gelir mi arkadaşlar?
    @[musti] ekt nasıl acı hissediyor mu insan?

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    06.02-2017
    Saat
    15:15
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Müzik_Adam Mesajı Gör
    bir doktor f20 şizofreni koydu sonra tekrar gittim başka doktor vardı f29 organik olmayan psikotik bozukluklar diğer diye teşhiş koydu kafam karıştı lütfen yardım edin ne yapmalıyım?
    norodol den nefret ediyorum..en son 2 gün önce kullandım..bana kötü geliyor..

Üye
    oguz442361 Avatarı

Son Giriş
    22.03-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

norodol yüzde yüz cinsel ikdidarsızlık yapar risperdal inveganın bir alt sürümü ben şu an sadece xeplion kullanıyorum 150 mg. ayda bir yapılır. xeplion inveganın iğnesi. günkük 5mg a denk geliyor. sen benimle eşit doz olduğunu düşünürsek 2,5 mg risperdal kullanman gerekir günlük, 1mg risperdal 2 mg invegaya eşit. en kötü risperdal hap veya rexapin hap iste rexapin kullanan tanıyorum onun da yan etkileri en az ama hepsi kilo yapar ilaçların diyet yapman gerekir.

Üye
    paranoya Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    10

Norodol uzun süre kullanmayacak sadece 1,2 defa ignesini vurulacak 10 mg igne alevlenmeyi önlemek için sadece sonradan 1 hafta norodol tablet kullanacak igneden sonra igneden aynı anda norodol tablet kullanacak igneyi 2 tane vurulduktan sonra kesecek tablete devam bir hafta sonra norodol tabletide kesecek onuda kesecek normal ilaca dönecek olanzapin veya solian kullana bilirsin sonradan sadece bir kalem ilaç yeterli olur solian kullanırsan yeterli anlamak istemiyormusunuz hiç bir yan etkisi olmaz çünkü uzun süre kullanmayacak norodolu sadece alevlenmeyi önleyecek
    yoksa adam bu gidişle dünyanın ilacını kullanacak boş yere

Üye
    insanogluinsan Avatarı

Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    7
    Blog Mesajları
    7

@müzikle_Adam Kardeşim risperdalin iğnesi kilo aldırır. Ben kullandım ondan biliyorum. Ben xeplion 150 mg kullanıyorum. Gayet iyi bir ilaç. Sana da ben herhangi bir iğneyi mutlaka kullan derim. Ben iğneden sonra düzelme yaşadım. İğnenin yanında Solian 400 mg kullanıyorum.

Üye
    Nafe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Müzik_Adam
    Alkol ve muzik zaten beyni kotu etkileyen seyler,alkol zaten saglam insani kontrolden cikariyor,siz bu haltalikla bi de alkol alirsaniz ilaclarin etkisi olmaz.Manevi durumunuza da kotu etki yapar,cunki helal degildir...
    Alkol ve muzikden en azindan bi sure uzak durun.

Üye
    Müzik_Adam Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    10.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Müzikten uzak dur demişsin ben müzikten para kazanıyorum DJ yim @Nafe ama şizofreni nedeniyle çalışamaz hale geldim. Ailem masraflarımı karşılayamıyor artık ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun ayrıca yarın tekrar doktora gidicem bu haplardan fayda görmüyorum. Korkak bir hayat yaşıyorum risperdal veya norodol yazdırcam ne dersiniz lütfen yardımcı olun ne yapmam lazım rapor almadım daha
    @insanogluinsan içimde hep bir korku var onu yenemiyorum. iğnenin faydası olur dimi kardeşim
    @[musti] beyine şok yaptırsam faydası olurmu ama önce bir iğneyi deneyeyim dimi kardeş sen yaptırdınmı şok bir faydasını gördünmü?

Üye
    [musti] Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ben ve abime yapıldı şok.
    beyni resetliyor, agresif hareketlerin yok oluyor kuzu gibi oluyor insan, tabiiki ömür boyu değil;
    yani ilaçların fayda etmediği durumlarda son çare ekt yapılıyor.

Üye
    insanogluinsan Avatarı

Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    7
    Blog Mesajları
    7

@Müzik_Adam kardeşim olur bence. Bana faydası oldu. Hiçbir şeyden korkma.

Üye
    paranoya Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    10

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    müzik adam hayatın arda kural gibi

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon