Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 96 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    20:48
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    egos45;
    Geçmiş olsun paranoid şizofreni hiç bilgim yok major depresyonu da dr söyleyince araştırdım ama bipolar d.d.b hakikatten zor bi durum bi yandan kabul etmek istemiyorsunuz bi yandan nasıl mücadele edeceğimi bilmediğim için doktora gitmek zorundayım ilaçlar da fayda etmiyo lustral serequel depakin atarax cymbalta neden denek gibi deniyorlar ilacı yeni öğrendim rapor alıp engelli statüsünde görev alanlar varmış da bu yüzden bizleri bu kadar yıpratmaları neden zaten kendi durumumuz yeterince ağır değil mi biz kendi çabamızla bi yerlere gelmeye çalışıyorken...hastanelerden nefret ediyorum RABBİM ne eksik etsin ne de düşürsün bir de doktorların sadece ilaç yazıp göndermeleri yok mu illa ki özel doktora mı gitmemiz gerekiyor bana bazı testler verdiler dr dedi ki özel yaptırırsan tanesi 40-50 tl civarı çünkü devlet hastanelerinde pek detaylı incelenmiyormuşmuş nedennnn??? yani baya bi sinir oldum. Size de acil şifalar... inşallah iyi bir dr a denk gelip tez zamanda düzelirsiniz

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki sen rapor almnadınmı heyete nede3n girmion

Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun RABBİM şifa versin cümlemize(AMİN) 9. yılda nasıl ya şaka mı ya??? bana 1 yıl gözlemden sonra ancak teşhis koyabileceklerini söylediler ama net değil yani eee 9 yı aynı hastane aynı dra mı gittiniz değiştirmeyi denemediniz mi ben de aslında ilk gittiğim dr a gitmeyi düşünüyorum ama cesaret edemiyorum çünkü bu hastane de psikolog dinledi testler yaptı eşimle görüştü diğer dr ise sadece ilaç yazıp gönderdi ilaç iyi gelmedi dediğimde değiştirdi ne psikolog ne test bir de eğitim araştırma hastanesi olacak! sadece kan (valproik asit) ölçümü yapıyor aydan aya o kadar bu yüzden istemiyorum zaten 6-7 yıl kendi kendime aşmaya çalıştım babam nedeniyle 9 yıl gerçekten 9 yıl zor...

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayşegül sana sorum ben yarın heyete giriyorum psikolog bana test yapacakmış bu ne testi bilgin varmı ben hastayım ya sen hasta değilsin derlerse testte bu ne testi aytınlat benide

nasıl bişey uyguluyorlar testte

Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

egos45;
    1 yıl dolmadan rapor vermezler diye biliyorum dr şuan ilaç raporu engelli raporu vb veremeyiz ben de forumda bu konuyu aramak için baktım aslında benim durumum biraz karışık kısaca anlatayım bipolar bozukluk belirtilerim iyiden iyiye başlayınca polikliniğe gittim testleri yaptır gel dedi dr tesler için temmuzdan taaa ekime gün verdiler dayanamadım fazla uyuma dikkat dağınıklığı ağlama gülme sinir krizleri derken başka hastaneye gittim durumu anlattım o da ilaca başladı etkisi olmayınca değiştirdi sonra testler için önceki hastaneye gittim poiklinikten gönderen dru bulamadım yine dr değişti öyle işte

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya benim sana anlatmak istediğim testlerde nasıl bir uygulama var onu soruyorum sana ne yapıyorlar testte ben 2007 den beridir tedavi görüyorum testte ne gibi şeyler yapıyorlar nedir işin astarı

Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

egos45;

mmpı ve ct (internette araştırırsanız bulursunuz) die bişeler yazıyor sanırım testlerde değil mi aslında bana 4 tane yazıldı ama 2si yapıldı mmpı sadece seninle ilgili hayatın boyunca durumları sorgulayan tepkilerini kişiliğini alışkanlıklarını araştıran sorular mesela hayal kurmak çok zamanınızı alır mı bu gün yapacağınız işleri sürekli yarına ertelediğiniz olur mu ya da keşke erkek (kız) olsaydın diyor musunuz tarzında sorular babamı severdim ailenizde baskı gördüğünüz biri oldumu gaipten seler duyuyormusunuz halisünasyon görüyormusunuz vb vb doğru yanlış die cvplayacağınız sorulardır 566 tanedir diğer test yine içeriği aynı 90 soru asla herzaman bazen şıkları var ancak son bir ay içindeki durumuna göre cvplaman gerekecek

aslında bakarsanız ben 27 ekimden beri daha testlerin sonucunu alamadım sonuç alamadım hasta değilsin demezler de farklı bi rahatsızlık olup olmadığına bakılır
    yani anladığım kadarıyla duygu durum bozukluğu mu yoksa kişilik bozukluğu mu ya da zihinsel mi belirlemek için sanırım

egos45;
    umarım anlatabilmişimdir...

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    5

AYŞEG_Ü_L;

mmpı testiydi bana uygulanan testi görünce anladım evet 9.yılın sonunda kesin tanı konuldu ilk doktorum disosiyetif füg(çoklu kişilik) tanısı koydu,sonra dini obsesyon arasında kaldık ardından da şizofreni tanısı kondu son tanı şizofreni.Aslında doktorlar hastalara tanı koysalar da o tanıyı hastaya pek söylememeyi yeğliyorlar hasta o kimliğe bürünür diye.

Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    13.07-2017
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benimde bipolar duygu durum bozukluğu arkadaşlar....

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nee 27 ekimden beri testlerin sonucunu alamadınmı ya ben onumu bekliycem ben heyet hastasıyım yapsın testini sorsun soruları anlatayım derdimi versin oranı yarın böyle olmıyacakmı benim ben yarın oran verilir diye düşünüyorum ne sonuc beklemesi ya

Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

egos45;

işte ben heyette değilim belki prosedür farklıdır bilemiyorum belki de hastaneden hastaneye doktordan doktora farkediyordur bilmiyorum

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ta manisadan izmire gidip geliyorum çünkü manisalıyım izmire tepecik hastanesine gidicem yarın sonuc bekletmezler heralde bana heyet hastasıyım ben

Üye
    AYŞEG_Ü_L Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    16.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

deep_blue85;
    dr hanım zaten pek beni dinlemedi Major depresyon derken evet depresif dönemdeyim ama manik depresif sizce heyete gitmelimiyim

egos45;
    anladım ama dedim ya bilemiyorum tepeciğe gitmiştim ilaç verdi gönderdi hatta adı endam köybaşı ben testleri sorduğumda ben onları baz almıyorum demişti (tabi heyet farklıdır) sonra alsancak devlet hastanesinde devam etme kararı aldım yani benim sonuçlarım alsancakta tepecikte ne olur bilemiyorum size diyebileceğim sadece sakin olun evet bi rahatsızlığınız varsa bu testlerle daha da netleşecektir ENDAM KÖYBAŞI BEYin bana dediği bir yıl gözlemden sonra teşhisiniz kesinleşirse rapor veririm oldu ama madem heyet hastasısınız eminim ki anlayacak yardımcı olacaklardır
    teslerde de dediğim tarz sorular var ama tabi testler de farklı olabilir

Üye
    Tekprens Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan Yarar
    Son Giriş
    18.07-2017
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

egos45;

keşke zannettiğin kadar kolay olsa ama öyle değil işte sen sadece test olucaksın . o tesitin sonucu var amatem sonucu var heyete girmen var ve heyet sonuçlarının belli olma zamanı var yani anlayacagın aylarca ugrasıcaksın her ben sorunluyum diyene verilecek bir rapor değil . yanlış anlama senın için demiyorum bunu ama öyle ha diyince çıkmaz yani sonuç.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tekprens ne ametemi ametemle ne işim olur benim ben heyet hastasıyım psikoloğa gireceğim test olacağım ve o testten hemen sonra bana verilen oran kesinleşir diye düşünüyorum yani o an oran verilir diye düşünüyorum

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon