Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 49 mesajın 46-49 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ayışığıı Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    05:52
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sizofreni baslari akil hastaligi degildir ama gercek ve hayali ayirt edemediginde durum kotu bende sizofren bi teyzeyle sohbet ettm biskuvi ikram ettim almadi bana sigara aldirdi surekli kizini anlatti tatliydi ama hic gulmuyordu

Üye
    Nafe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

ASUMAN0;

Kuranda bu movzuda yaziyor ki,ruh haqqinda size cok bilgi verilmedi.Yani ruhun elmi Allahin yaninda...Bilim her seyi aciklayamaz,bilimsel izahi bulunamayan,bilimin anlam veremedigi daha cok sey var....

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    13
    Blog Mesajları
    2

en büyük atağımı 26 yaşında geçirdim; bana mind control (diğer adıyla telekinezi) yapıldı diyordum hastanede; mit in peşimde olduğunu düşünüyordum; bunlar hayal olsa bile gerçekten abuk subuk olaylar da yaşadım; bir de askerdeyken atak geldi, ilginçtir yine mit peşimde diyordum ama bunu bazı olayları yaşadıktan sonra söylemiştim, merak eden olursa ve eğer öğrenmekten korkmuyorsa anlatabilirim, WHO cares!!!

Üye
    nalçoğ_engin Avatarı

Gerçek Adı
    Engin
    Son Giriş
    24.01-2016
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    Kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benim de şizofreni hastalığım var,bu konuyla ilgili kitap falan da okumadım ama doktora hastalığı sorduğumda beyninde hormonların bazısı çok çalışıyor bazısı az çalışıyor demişti.Bir doktorda bana kimsenin görmediği şeyler görüyor musun demişti.Bir de şu saçma geliyor bana kafanda bir ses duyuyormusun gibisinden ki bu insanlar sıkıntıya girince herkeste olan bir şey, var demek zorunda kalıyorsun ama tabii ki hastalığı kabul ediyorum. Ama geçmişe dönüp baktığımda halüsilasyonlara kapılmanın,takip hissinin tembellikten geldiğini düşünüyorum bir de çok yatmak ve Yaratıcının emrine koşmamaktan veyahut Allahın rızası konusunda yeterli görmek (bunu şöyle açıklayabilirim çözdüğün tesste netinin düşük çıkması senin artı bir şey yapamamamn) bir de iradesizlik. Bir de ilacı aldıktan sonra bazı şeylerde noksan olduğunun farkına varıyorsun irade zeka kalp kuvveti bunları da esmaül Husna,Erbain idrisye ile giderebilmeye çalışıyorum tek sorunum var Allah Affetsin sabahları erken kalkamamak (sabah namazı da dahil)

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234