Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    masaltreni Avatarı

Son Giriş
    26.07-2014
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Oncelikle soylemek istedigim bugun kiz arkadasimin telefonunda okudugum mesajlarsa farkettim kiz arkadasim annem cok yalan soyledigimi ve bu yalanlarla yasadigimi soyledi ve kim oldugumu da sorgular oldum
    Adim resat soy adim guner ama beni berk atacan diye taniyan arkadaslarim farkli bi ortamim daha varmis bunu ben degil kiz arkadasim anneme soyledi
    surekli biseylerden kacmak icin yalan soyluyomusum ve bunlara inaniyomusum. ayrica hic kimsenin basina gelmiyen seyler benim basima surekli geliyomus.
    o degil oyle bi yalan uydurmusum ki kendimi sorgular oldum guya akciger kanseriymisim ve cok hastaymisim elimde tuaf olan foktor raporu da var ama nasil aldim bilmiyorum ve hatirlamiyorum ama hastahane ve doktorla gorusunce raporun gercek olmadigini ogrendim ama gercek kadar orjinal
    lutfen yardim edin kiz arkadim beni terk etmek uzere ve ben onu cok seviyorum ne yap maliyim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Çoklu kişilik bozukluğu ilk akla gelen durum. Yaşamını düzene koymak istiyorsan, bir an evvel psikiyatra görünmelisin.
    Bu konunun en iyisi diyorlar: Prof.Dr.Vedat Şar - Psikiyatrist

Var mı arkadaşımızın durumu hakkında fikri ve önerisi olan?

Üye
    saim turhan Avatarı

Gerçek Adı
    saim
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    09:41
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimde öyle bir tanıdığm vardı,hap kullanıyordu,hapın etkisi geçince bambaşka biri olyurdu,hapı alınca kendine geliyordu,sen şöyle şeyler yaptın dediğimzde ,yaptığı hiç bir şeyi hatırlamıyor,bence doktorla konuşmalısın,onlar daha iyi bilr.masaltreni

zaferim Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    15.12-2015
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    AntaLya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba

Durumunuz Dissosyatif Kimlik Bozukluğu denilen bir durumla örtüşüyor.. Diqer Psikiyatrik rahatsızlıklarda olduqu gibi bunda da uzun dönemli bir tedavi ve takip süreci gerektiqinden ailenize anlatın durumu. aileniz sizi doktora götürsün. Doktora tek başınıza gitmeyin. Devlet hastanesine de qitmeyin.. sizinle uzun uzun ilgilenecek sıkıntılarınızı dinleyecek anlayacak terapi yapacak. Devlet hastanelerinde maximum 5 dakikadır muayene süresi.. Doktorunuza güvenmediyseniz ilk görüşmede ikincisine qitmenizin bi mantıqı yoktur.

Üye
    Ayışığıı Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    05:52
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Peki diger halinizdeyken ve kendinizdeyken bunu farkediyor musunuz kalici bi tedaviniz var mi cok zor bi durum Allah yardimciniz olsun