Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    amonsa Avatarı

Gerçek Adı
    s
    Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    k
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi gunler bana sizofresini tanısı ile bunca zaman tedavi uyguladılar asker hastaneside sizofreni tanısı ile cürük raporu verdi bugun baska bi sehirde pskiytrik kontrol ve ilaclarımı yazdırmak icin doktora gittim oda bana sen sizfreni degil bipolarsın dedi simdi kime inanmam lazım ayrıca raporda sıkıntı olur mu

Üye
    __akinaton__ Avatarı

Gerçek Adı
    ENES
    Son Giriş
    16.06-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    LA BIZE HER YER ANGARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

raporda sıkıntı olmaz guzel kardesım benı bı ankısıyete dedıler bı somayatık hezayan dedıler bı bıoplar dedıler yanı anlıcan şizofrenı raporunda psıkotık bozukluk tedavıyle calısma olanagı veren yada şizofrenık bozukluk tedavıyle calısma olanagı vermeyen yuzde 80 yazar bazı hastanelerde engel gurubunu raporda uzun uzun hayat hıkayesı gıbı yazan var raporunda sıkıntı olmaz kafan rahat olsun 4 5 teshısde bana koydular

Üye
    [musti] Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

daha önce aldığın şizofreni tanılı raporun varsa onu gösterseydin sanırım aynı şekilde devam ederdi.
    ben özürlü sağlık kurulu raporumu her doktor değişikliğinde yanımda götürüyorum doktor da aynı tanıya ilaç yazıyor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşhis konma süreci bazen çok uzayabiliyor. Böyle değişik teşhisler konan bir çok kişi var. Sanırım burada önerilen ilaçların kişiye iyi gelip gelmediği önemli. Yoksa hastalığın adı şu olmuş bu olmuş çok da anlamı yok. Bipolar diyen doktorun verdiği ilaçlar daha mı iyi geliyor, berdevam...