Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    volkano39 Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim sorunum küçük bir şehirde yaşamak lüleburgaz da oturuyorum önceden kırklareli merkezdeydim fakat buralarda yaşamak çok sıkıcı geliyor istanbula gidince psikolojim daha iyi oluyor psikozum ayrıca ses duyuyorum istanbul da o kadar rahatsız olmuyorum fakat burgazda memurluk yapıyorum istanbul da yaşamak istiyorum

Üye
    __akinaton__ Avatarı

Gerçek Adı
    ENES
    Son Giriş
    16.06-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    LA BIZE HER YER ANGARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende memur adayıyım raporum yuzde 80 şizofrenık bozukluk bu raporla memur olabılırmıyım

aılesının yanındA KALMASI UYGUNDUR DIYE BI RAPOR VERIYOLAR ŞİZOFRENI HASTALARINA DENE SANSINI

Üye
    alifatih1958 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/B.Çekmece
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Dostum Allah sabır ve şifalar versin ancak bir laf vardır bilirsin: Davulun sesi dışarıdan hoş gelir.... İstanbul'da yaşam da aynen böyle işte.... Dışarıdan İstanbul'da yaşam çok cicili bicili gözüküyor ancak ne cicili ne de bicili, üstelik de çok pahalı.... Sadece trafik insanı çileden çıkartır.... Geçenlerde bir tanıdık vefat etti ve cenazeyi kabristan'a tam bir saat kırk beş dakikada götürdük, bir de bunun dönüşü var sen hesapla artık.... Belki ilk anda İstanbul sana güzel gelmiş, iyi gelmiş olabilir ama zamanla burada yaşamaktan ötürü büyük pişmanlık duyarsın, sana baştan söyleyeyim.... Karar senin....

Üye
    volkano39 Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben psikoz hastasıyım lüleburgaz da oturuyorum daha önce 18 yıl kırklareli merkezde yaşadım fakat kırklareli de lüleburgaz da beni sıkıyo hep istanbul da yaşamak istiyorum 18 yıl kırklarelinde nasıl oturmuşum diyorum sizce ne yapabilirim

Üye
    [musti] Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben de istanbulda senelerdir yaşıyordum kaçıp memleketime geldim köye yerleştim şimdi kafa dinliyorum.
    bana sorarsan istanbul eski istanbul değil artık, nüfusu patlamış durumda, sokaktaki karşılaştığın insanlar hayat kavgasından bitap düşmüş suratından düşen bin parça..
    metrosu, halk otobüsündeki yaşadığım kargaşalar hala rüyalarıma girer..