Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    volkano39 Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:55
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba ben şizofreni hastasıyım bir işim var çalışıyorum fakat bana sanki elimdeki herşeyi kaybedip sokaklarda yatacakmışım gibi geliyor bu düşünceyi kafamdan atamıyorum bunu nasıl yenerim

Üye
    SmhGwz Avatarı

Gerçek Adı
    Semih BALCI
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

pisikologa git
    arkadaşr ortamına yogunlaş ve onlarla zaman gerçirken düşüncelerinden kurtulabilirisn umarım

Üye
    HOŞCAKAL Avatarı

Son Giriş
    10.10-2017
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    .............
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    10

mrb bütün şizofrenleri seviyoruz. Arkadaşım sana. Çok geçmiş olsun ..psikolojik rahatsızlıkların temelinde içimizde yasayan korkuların sebebi yoktur .onlar sadece tetiklerler .asıl sebebi beyin kimyasındaki dengesizlikten kaynaklanır. Korkuların tamamen yersizdir. Aslında her şey önyargılar dışlamalar alay etmeler değil mi ..zaten rahatsızlıklarımıza yenilerini ekleyen insanlardır... Âmâ yapacak bir şey yok. Toplumu bilinçlenmek istemiyorsa bizde kulaklarımızı tıkamak zorundayız. Âmâ ne yazık ki bizim toplumumuzda psikolojik rahatsızlığı olanlara saygı yok. Direk delisin ve zararlısın. Her hareketin izlenir merak edilir konuşulur falan falan...mahalle aralarına takılmayacaksın kültürlü eğitimli ya da dünya görüşünü eğitmiş hümanist insanlarla muhabbet edeceksin ki rahatsızlığına bir de cahile laf anlatmak külfeti eklenmesin. Boş ver keyfine bak...sen ne ile mücadele ettiğini biliyorsun. Böyle ahkam kesenler rahatsızlansa kim bilir hangi sınırlara gelirler. Tuzları kuru ya atıp tutuyorlar. Ben gülüp geçiyorum çünkü ne kadar güçlü olduğumu da eleştirenlerin benim gibi bir hastalığa sahip olduklarında benim kadar güçlü olamayacaklarını da biliyorum demelisin....Allah bizim gücümüze inanmış ki bize bu hastalıkları vermiş...sen gerçekte olduğun gıbı kal kalmaya devam et. Çünkü tek gerçek sensin ve mücadelen... bu kadar önyargılı olma. Herkesin derdi kendine. Hadi eyvallah

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayatındaki güzellikleri düşünmek için daha çok zaman ayır bence. İşin, arkadaşlıkların, ailen, evin, rahatsızlığınla başetme gücün... Hayat neredeyse herkes için zor ve gelecek hepimiz için bilinmezlikler barındırıyor. Ama zaten hayat dediğimiz şey didişe didişe yaşadığımız bir süreç değil mi. Öyle-böyle üstesinden gelip mutlu olduğumuz vakitleri arttırmaya çalışıyoruz işte...