TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 68 / 68 İlkİlk ... 18586465666768
Toplam 1012 mesajın 1.006-1.012 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Lockhart Avatarı

Son Giriş
    31.12-2019
    Saat
    06:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Mhmt44
    Merhaba ben boy uzatma ameliyatı olmayı düşünüyorum ancak olan veya olmayı düşünüp doktorlarla görüşmüş bilgili kişilerle konuşmam lazım kararımı vermeden önce. Bununla alakalı whatsapp gruba katılabilir miyim eğer devam ediyorsa?

Üye
    receeeps Avatarı

Son Giriş
    08.01-2020
    Saat
    23:40
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar estetik amaçlı boy uzatma ameliyatını kesinlikle önermiyorum birazcık özgüvenle beraber bakış acınızı degistirirseniz sizin için herşey çok daha güzel olacaktır özellikle bazı arkdaslar bu ameliyat için bazi doktorlari ısrarla öneriyorlar sakin kanmayın elbette boyunuzu uzatabilirler ama uzun yıllar belkide omur boyu ortopedik engelli olarak kalabilrsiniz

merhaba bana mail atmışsınız ben bilal demire ameliyat oldum dilerseniz arayabilesiniz 0538 095 33 68
    @mdbarbaros

Üye
    cemixgnc Avatarı

Gerçek Adı
    Cemil GONCA
    Son Giriş
    14.01-2020
    Saat
    16:03
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üç yıl önce boy uzatma ve düzeltme ameliyatı oldum. Ameliyat olduğum doktor hayatımı kararttı. Üç yıldır koltuk değneği ile geziyorum.* Ben ameliyat olucam bacağımdaki eğrilik düzelecek, bacağım uzayacak tek seferde herşey bitecek diye beklerken ameliyat üzerine ameliyat olmam gerekti. O adamın yaptığı hatayı düzeltmek için...... hocaya milyarlar vermek zorunda kaldım (Aklınıza birşey gelmesin diye doktorun adını vermiyorum) Yine de eskisi gibi olamayacam .... hoca sadece hasarı aza indirmeye çalıştı ki bu adam Türkiyede bu işte en çok tanınan insan, bir anlamda ortopedinin duayeni. Şimdi yine yataklardayım okulumdan arkadaşlarımdan öğrencilerimden ayrı. Bunları yaşayacağımı bilsem asla ameliyat olmazdım. Bana okadar kolay anlattılar ki bu ameliyatı..
    Şimdi elimde çivilerden delik deşik olmuş, her tarafı dikişlerle kaplı, eğri büğrü mutant gibi bir bacak, 5 10 dk ayakta kaldığımda sızlayan yana dönmüş bir ayak, kaybettiğim psikolojim saygınlığım arkadaşlarım ailem, dökülen saçlarım, acılarla geçen üç yılım ve harcadığım 100 milyara yakın para var. Ki daha sadece sol bacaktan oldum sağ bacağımla ilgili beni neler bekliyor hiç bilmiyorum.
    Boyunuzun uzamasını nekadar istediğinizi biliyorum her insan birşeyler ister ben de çok istedim hayattaki herşeyden çok. Ama bu ameliyatın riski çok fazla. Durduk yere sakat kalabilirsiniz, bacağınızda NÖROPATİ oluşabilir, kemik kaynasa bile topallayabilirsiniz, kemiğiniz enfeksiyon kapabilir. Eğer kaparsa uzatma, anında kesilir yani siz ameliyat için 50 60 milyar para verirsiniz enfeksiyon olursanız anında uzatma durur siz verdiğiniz parayla çektiğiniz acıyla ve yara izleriyle kalırsınız. Bu ameliyatı..... hoca gibi karakterli adamlar sadece gerçekten ihtiyacı olan insanlara yaparlar estetik ameliyatı çok önermezler sitesinde de kendi ağzıyla kendisi söylüyor zaten. Diğerleri ise sırf para için 1.75 adamı ameliyat ederler.
    İlla olacaksanız da* .....hocaya görünmeden bu ameliyatı olmayın derim. Ben ona görünmeden o insanlara bulaştığım için okadar pişmanım ki.
    İstiyorum ki kimse o insanların eline düşmesin benim yaşadıklarımı yaşamasın. Benim hayatım yanlış tercihler yüzünden karardı başka kimseninki kararmasın. Bunları anlatırken de ağlıyorum tüylerim diken diken oluyor. Eğer numaramdan ulaşırsanız benden başka hayatlarını kararttıklarını da anlatırım size. Sohbet geçmişlerini hiç silmedim herşey duruyor. Bu adamlar sadece benim hayatımı karartmadılar.. Dediğim gibi burda anlatamadığım çok şey var.. Siz siz olun o boy ameliyatına teşvik eden internet sitesinden, herşeyi hayal gibi anlatan instagram sayfasından uzak durun. Çünkü onların hepsi komisyonla çalışıyor herkes herkesi para karşılığı övüyor. Bir de Serkan GÜRCAN, Onur KARAKUZU ve İbrahim ALGAN isimlerinden şiddetle uzak durun..Ameliyattan önce onlar için çok kıymetlisinizdir, sizi arayıp sorarlar takip ederler. Ama ameliyattan sonra sizinle işleri kalmaz yeni av peşinde koşarlar. Siz onlar için bir hasta değil sadece müşterisiniz.

Bunlar benim başımdan geçenler.. Sizler belki iyilerine denk gelirsiniz. Kimbilir, belki herşey yolunda gider, belki bacağınız hiç enfeksiyon kapmaz, hiç çiviniz kırılmaz.. Belki de tam tersi olur. Benim gibi şükrederek hayata tutunursunuz o adamların en azından sizi sakat bırakmadığı için, bacağınızda NÖROPATİ oluşmadığı için. Kimbilir belki de enfeksiyon kapar 1 cm de uzatma durur, ameliyat üzerine ameliyat olmak zorunda kalırsınız..
    Sizlere tavsiyem iyi düşünün iyi araştırın iyi planlar yapın.. Sağlıcakla kalın inşallah. Bu arada herşeyi ayrıntısıyla anlattığım fotoğraflar paylaştığım ve paylaşacağım bi sayfa kurdum instagramda. İstiyorum ki benim başıma gelenler başkalarının başına gelmesin. O insanlardan bir kişiyi bile kurtarsam kendime kar sayarım. boyameliyatipismanligi yazarsanız çıkar WhatsApptan yazmak isterseniz numaram : 5413989161

Üye
    Bltylmz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:49
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Cok unlu bir Dr bı videosunda bu ortopedi ameliyatları için ( boy uzatma ayak uzatma protez vs.) Hiç bir zaman estetik amaçlı yapılmaması gerekir demişti yani sırf topalliyrm ağrım yok ama olmak istiyorum diye yapilmamaliyms.bana göre ise artık adım atılamaz hale gelince yapılmalı.herseyin orjinali güzeldir hatalı olsada.bende pişmanım benim kalça protezim var ağrım vardi yaptirdim.ama keşke adım atamayacak hale gelince yaotrsaydim.gecmis olsun

Üye
    umut90 Avatarı

Son Giriş
    12.01-2020
    Saat
    09:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uzun araştırmalar sonucu Boy uzatma ameliyatı olmuş bulunmaktayım.Darısı bu piskolojik sıkıntıyı çeken arkadşlarımın başına 💪 ulaşmak isteyenler msj atabilirler teşekkürler

Üye
    Hayalperestkızzz Avatarı

Son Giriş
    14.01-2020
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben doktorun yanında staj yaparken sormuştum hocam tv de çıkan doktorlar yada internette büssürü güzel yorum yapılan doktorlar gerçekten çok mu iyi doktorlar diye. Hoca dedi ki o yorum yapan insanların hepsi tutulmuş insan böyle bi reklam grubu kuruyorlar tv ye çıkıp herşeyi tos pembe yapılabilecekmiş gibi anlatıyorlar. Gerçekten iyi bi doktor 2 3 katı paralarını almaz insanların. Ne kadar tutuyorsa onu alır. Böyle demişti . Hepimiz insanız . İnsanların hayatıyla canıyla oynamak ne kadar canice bişey. İki kuruş para yüzünden yapılmaz bunlar. Elimize diken batsa onun acısıyla duramıyoruz ki o insanlar o şekilde çaresiz nasıl yaşasın. Rabbim kimsenin çaresizliğini kullandırtmasın.

Üye
    umut90 Avatarı

Son Giriş
    12.01-2020
    Saat
    09:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Haklısın bu durumlar için sizler için kendimi tr ye ifşa ve feda ettim 😊 bizi bilen biliyor...
    @boyuzatmaameliyatii sayfasından ulaşabilirsiniz bana ozaman anlayacaksınız heeşeyi.Herkese sağlıklı günler dilerim

Sayfa 68 / 68 İlkİlk ... 18586465666768