TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 95 / 95 İlkİlk ... 45859192939495
Toplam 1421 mesajın 1.411-1.421 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hayattbuu Avatarı

Son Giriş
    30.05-2020
    Saat
    19:00
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @burcin01 @Ugur bocegiocegi benim instagram adresim @altintastasarim eklerseniz telefonlaşabiliriz sizlerle. Soracaklarımız danışacaklarımız olabilir diye düşündüm. Destek oluruz birbirimize
    Konu Hayattbuu tarafından değiştirilmiştir (18.05-2020 Saat 12:28 ). Gerekçe: Yanlışlık

Üye
    visi21 Avatarı

Son Giriş
    18.05-2020
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Hayattbuu Mesajı Gör
    @burcin01 size de çok çok geçmiş olsun. Aynı sıkıntılar ben de de var. Egzersizleri yapmaya çalışıyorum. Ama geçenlerde oldukça batma ve ağrı oldu. Dr gittim ödem olmuş. Merhem verdi iyi geldi gibi, ama biraz yorulunca sanki ağırlık bağlanmış gibi yük hissediyorum, egzersizleri bırakıyorum. İnşalla iyi oluruz. @Ugur bocegi sizde de aynı sıkıntılar oldu mu? Ağırlık varmış gibi. Aslında ilk 2 ay iyiydim egzersizleri düzgün yapıyordum şimdi geriledim gibi, ödemden sonra

Merhaba @visi21 şu an protezi bazen hissediyorum ana ben ameliyat olalı 3 aya yaklaştı. Belki sonra hissedilmiyordur bilmiyorum. Bisiklet koşma olsun istiyorsanız bence Deniz Algün tercih edin dr olarak
    Geçmiş olsun, deniz algün ü aradım malesef çok para istiyorlar sgk lı olsan bile 18 000 bin tl! Bu kadar para vermeye gerek var mı ki? Evet sağlık söz konusu ama demek istediğim devlet hastanesinde olsam aynı başarıyı alamaz mıyız?

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    burcin01 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:29
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Çok teşekkür ederim @Ugur bocegi iyileşenler umut oluyor bizlere zaten cevap yazdığınız için de ayrıca teşekür ederim. Dokorum fizyoterapiste yönlendirmedi beni evde verilen egzersizlerimi yapıyorum ve yürüyüş yapıyorum zamana ihtiyaç var tabi sabırlı olmak gerekiyor. Sizin de iyileşmenize sevindim allahım şifalar versin herkese.

Üye
    burcin01 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Size de çok geçmiş olsun @visi21 benim sol kalça protezim varken yani tek taraflıyken protezim koşuyordum ama tabii sağlıklı insan koşuşu gibi güçlü ve hızlı olmuyor koşuşunuz en azından benim için durum buydu çünkü bir kalça protez diğer kalça da yine nekroz olduğu için. şu an çift kalça protezliyim henüz erken 3 ay oluyor sağ kalça protezim çift kalça protezliyken denemedim ama mecbur kalmadıkça koşmayı düşünmem karşıdan karşıya geçerken hızımı ayarlayayım yeterli. Protezin ömrü için koşu zıplama gibi hareketler sakıncalı olabiliyor. Protezden sonra bisiklete hiç binmedim bu konuda örnek veremiyeceğim bu yüzden. Normal hayata adapte oluyorsunuz belli süre sonra sürekli protezi hissetmezsiniz alışıyorsunuz ilk aylar kaslar gergin oluyor egzersizle düzeliyor, ben eğilip kalkarken kasıkta ağrı oluyor ve protezli tarafa dönüp yattığımda hafif batma hissediyorum. Şu an beni yoran sağ kalçada ki uzunluk farkı o da geçecektir inşallah. Ben özel hastanede oldum 12.000 TL ödedim.

Üye
    visi21 Avatarı

Son Giriş
    18.05-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: burcin01 Mesajı Gör
    Size de çok geçmiş olsun @visi21 benim sol kalça protezim varken yani tek taraflıyken protezim koşuyordum ama tabii sağlıklı insan koşuşu gibi güçlü ve hızlı olmuyor koşuşunuz en azından benim için durum buydu çünkü bir kalça protez diğer kalça da yine nekroz olduğu için. şu an çift kalça protezliyim henüz erken 3 ay oluyor sağ kalça protezim çift kalça protezliyken denemedim ama mecbur kalmadıkça koşmayı düşünmem karşıdan karşıya geçerken hızımı ayarlayayım yeterli. Protezin ömrü için koşu zıplama gibi hareketler sakıncalı olabiliyor. Protezden sonra bisiklete hiç binmedim bu konuda örnek veremiyeceğim bu yüzden. Normal hayata adapte oluyorsunuz belli süre sonra sürekli protezi hissetmezsiniz alışıyorsunuz ilk aylar kaslar gergin oluyor egzersizle düzeliyor, ben eğilip kalkarken kasıkta ağrı oluyor ve protezli tarafa dönüp yattığımda hafif batma hissediyorum. Şu an beni yoran sağ kalçada ki uzunluk farkı o da geçecektir inşallah. Ben özel hastanede oldum 12.000 TL ödedim.
    Geçmiş olsun Burçin hanım, bende spor yapmayı sevdiğim için koşmak ve bisiklet sürmek benim için çok önemli. Nerde oldunuz ameliyatı?

Üye
    burcin01 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Teşekkür ederim @Hayattbuu ben de egzersizleri yapıyorum ve ağırlık varmış gibi ben de hissediyorum belki de yaptığım egzersizler yetersizdir ondan da olablir. Ameliyattan çıktığımda bana da uzattık demişti daha önce kısalık var uzatacam dememişti anlayamadım gerçekten hatta ameliyattan sonra hastanede kontrole beni görmeye geldiğinde bacağım uzun dedim pelvisten ölçtü bacaklarımın eşit olduğunu söyledi. Sanırım pelvise göre uzatıyorlar pelvis kemiğimiz düzelince kısalık olmasın diye ayarlanıyor diye düşünüyorum.Kontrole gittiğimde durumu yine yazacam buraya. Sağlıcakla kalın.

Üye
    burcin01 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Adana özel ortopedia hastanesinde oldum. 11 yıl önce sol kalça protez ameliyatımı aynı doktorum yapmıştı sorun yaşamadığım için tekrar aynı doktoru ve hastaneyi tercih ettim. Ben de spor yapmayı severim ama protezden sonra biraz hayat standardınızı buna göre ayarlıyorsunız. Proteziniz artık gözbebeğiniz kalbiniz oluyor Ama herkesin bünyesi yapısı farklı olduğu için herkeste değişiklik gösterir. Bisiklet sürebilirsiniz bence ama tabii doktorunuzun görüşü daha doğru cevap olacaktır. İyi araştırıp en doğru kararı verirsiniz umarım şifalar dilerim. @visi21

Üye
    visi21 Avatarı

Son Giriş
    18.05-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @burcin01
    Çok teşekkür ederim Burçin hanım yakında ameliyat olucam, inşallah korktuğum gibi olmaz, Antalya da iyi bir doktor bulduğumda hemen olucam

Üye
    Hayattbuu Avatarı

Son Giriş
    30.05-2020
    Saat
    19:00
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@burcin01 bana da doktor fizik demedi ama ben gitmeyi düşünüyorum, benim dr zaten hiç bir şey demiyor, parayı aldılar bitti sanki. Çok çok geçmiş olsun tekrar buradan gelişmelerinizi yazın lütfen, sağlıcakla kalın

Üye
    Nursee Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:28
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim . inşallah düzelir sıkıntın bir an önce sağlığına kavuşursun @Hayattbuu

Üye
    naznaz12 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:03
    Yaşadığı Yer
    mus
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @NAR-İ doktorunuz kimdi ve hangi hastanede oldunuz

Sayfa 95 / 95 İlkİlk ... 45859192939495