TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 92 / 93 İlkİlk ... 4282888990919293 SonSon
Toplam 1384 mesajın 1.366-1.380 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bltylmz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Ugur bocegi
    Hareketlerim iyi ayak aktif.comelebiliyrm namaz pozisyonu var ya dizlerimin üzerine oturabiliyrm.ama ayak güçsüz sanırım daha dedgn gibi daha altibayim tam dolmadı 1 senede düzelir inşallah.o yükseklik hissi geçmedi sadece onu arada hissediyorum

Üye
    Ugur bocegi Avatarı

Son Giriş
    21.02-2020
    Saat
    13:26
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@betulce
    Zmnla o da gececektir insallah

Üye
    Bltylmz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@Ugur bocegi

İnşallah teşekkür ederim.senin de geçer inşallah en kısa zamanda

Üye
    Ugur bocegi Avatarı

Son Giriş
    21.02-2020
    Saat
    13:26
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@betulce
    Aminnnn insallah, bende cok tşk. Ederim

Üye
    MrvAkgl Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Selam arkadaşlar 4 ay önce sol kalçama protez takıldı zorlu bir ameliyat oldu hem eklem tamamen bitmişti hemde kalça kemiğim dışa doğru dönüktü ameliyat sırasında protezin yuvasını takmak için kemiği oydular daha önceleride kalça çıkıklığından 2 sefer ameliyat olduğum için sinir kemiğe çok yakınmış.

şuan iyi kötü e epey aksamam olsada yürüyebiliyorum ama bel ağrısı çok canımı yakıyo ayakta 15 dakika dursam oturmakta zorluk çekiyorum.
    Ameliyatım epidural anestezi ile oldu ameliyat sonrası 4 gün boyunca belimde ağrı pompası kaldı ordan da ağrı kesici aldım.kalça ağrım %90 geçti arada sırada olanda katlanılmayacak kadar değil ama bel ağrısına dayanmıyorum.Doktorum 6 ay dolmadan emar çektirmek istemiyo protezde gevşeme olabileceğinden dolayı bende bunu göze alamam zaten

Aranızda ameliyattan sonra bel ağrısı çekip daha sonra geçen oldumu

Üye
    Bltylmz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@MrvAkgl

Hepimizde oldu bel ağrısı eski konuşmalarda var zaten.belin için fizik tedaviye gidersen geciyo.o sanırım kalça tam adepte olmasına yakın geciyo.ilk aylar yataktan ağlayarak kalkiydm.suan 6. Aya yaklaştım geçti bel ağrım.seninde inşallah geçer.bide o epiduralden sonra bel ağrısı olabiliyms diye biliyorum

Üye
    MrvAkgl Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@Bltylmz

Benimde ilk 1 ay hiç bel ağrım olmadı ama ayağımın üstüne yük verdikçe brl ağrım arttı doktorumda 6 ayın dolmasını bekleyelim diyor ama sanki hiç geçmeyecek bir ağrıymış gibi geliyor.Ağrı eşiğim yüksektir ama şu 4 ay da artık en ufak bir ağrı çekmeye halim kalmadı

Üye
    Bltylmz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@MrvAkgl

İnşallah ameliyattan dolayı bı sıkınti değildir ama dedgm gibi herkes çekti hemen hemen o ağrıyı.hatta benim gibi bacak eşitsizliği olanlar çekti genelde.esitlenme olunca yavaştan geçti.tabi ben fizik tedavide gördüm

6 .aya kadr gecmezse drna danışıp bı fizik tedaviye başla istersen.muhakkak faydasını görürsün.bide neroloji Dr u ile görüş daha iyi olur

Üye
    ergincengiz Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:38
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    12

Çıkmayan protez ameliyatı olan varmı. Benim diğer bacağıma da çıkmayan kalça protezi ameliyatı olacak.

Üye
    Leylakanat Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    Van
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar herkese çok geçmiş olsun . Sol ayağımda kalça kireçlenmesi var . Son 1.5 yıldır ağrılarım artmaya başladı . Yaşım 27 ve hangi doktora gittiysem yaşın küçük ameliyatı ertelememi istiyorlar . Fakat ağrılarımdan dolayı yaşam kalitem sürekli düşüyor , ve ben ameliyat olmaya karar verdim ... Prof. Dr. Önder yazıcıoğlundan ameliyat olan var mı. Şimdiden teşekkür ederim
    Konu Leylakanat tarafından değiştirilmiştir (15.02-2020 Saat 21:28 ).

Üye
    naznaz12 Avatarı

Son Giriş
    21.02-2020
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tekrar geçmiş olsun 3 defa ameliayt olmuşsunuz riskleri vardır bu ameliyatın şuan son durumunuz nedir ve doktorunuz kim bilgi verebilir misiniz

Üye
    Esraakqul Avatarı

Son Giriş
    23.02-2020
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkdaşalar iyi akşamlar ameliyat sürecimden sonra bende yazmıştım uzunluk var die çok şükür artık bacak boyları eşit eylülde ameliyat olmuştum 6 ay oldu fakat topallama hala devam ediyor ameliyattan önce bu kadar kötü degildi ☹ Kalça protez ameliyatı sonrası iyileşip eskisinden iyi olucak die umut etmiştim fakat 3 martta tekrar diz ameliyatı olucam kalça yerine oturmuş ama diz kemiği yamulmuş kaslar sinirler yeniden kesilip biçilcek sonuç ne olur bilmiyorum 🤷♀

Üye
    Bltylmz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@Esraakqul

Geçmiş olsun.ayni tarihlerde ameliyat olmuşuz.benmde ayaklar eşit ama topllaiyrm.ne diz röntgeni kaldı ne yürüyüş analizi herşey noraml.fizik tedavi diyolar ama bı değişiklik yok henüz.acaip bı şekilde topalliyrm psikolojik oldgnu düşünüyorum artık.cunku sol elimde duvara tutunmayı geç dokunayim yürürken topallamiyorm.ama serbest yürürken topalliyrm.diz ortezi bile almaya razıydım ama onun için bile net bişey söylemediler.baska bı ortapedist ile görüşüp ona göre özel diz ortezi yaptırsam dizimden kaynaklı diye dusunuyrm

Üye
    Esraakqul Avatarı

Son Giriş
    23.02-2020
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sizide geçmiş olsun evet daha öncede okumştum yazdıklarınızı, malesef boylar eşitlenince sorun bitmiyor bariz bi şekilde topallama var düz yürümeye beynimde odaklayınca bacagın acısını şeklini düzeltiosun ama yürürken her daim düz yürücem deyip yürüme tekniği vs yapamıosun belli süre sonra eski haline dönüyor kalça sonrası diz ameliyatı nasıldır bununla düzelirmi bilmiyorum doktorun dediği açı problemi var Sağ bacak diz altı yamuk yürürken degilde merdiven cıkarken üst bacak içe doğru alt bacak dışarı doğru bakıyor

Üye
    Bltylmz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Esraakqul

Su tarif ettiğinin aynısı benimde sağ ayagm.dix altından yamuk.uzrrine basınca diz içe kaciyo.ben röntgen cektrdm hatta Instagram da deniz algun var Dr ona gönderdim rontgenleri yürüyüş videolarını fizik tedavi dedi bana.ben ameliyat değilde diz ortezi dusunuyrm diz kafesi diyolar özel yapiliyoms.yaptir deseler çaresi oysa hemen yaptrcam ama şuana kadr net bı cvp alamadım.martin 11 inde kendi Dr imla görüşüm ondanda bı randıman alamazsam başka Dr a gidicem artk.beklemekle olmuyo.bide iluzarov yöntemi var o kemiği düzeltmek için ama o tehlikeli biraz yaptırmam tavsiyede etmem

Sayfa 92 / 93 İlkİlk ... 4282888990919293 SonSon