Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 21 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zen Avatarı

Son Giriş
    14.10-2011
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar;benim de annem de total kalça protezi var ,11 yıl önce aydın da bi dr ameliyatı yapmıştı, o zaman biz dr un çok iyi olduğunu falan düşünmüştük ki ne yazık ki öyle değilmiş(( şu anda kalçadan sesler geliyor ve zor yürüyor burada bu ameliyatı düzgün şekilde yapacak bi dr yokmuş kadına eziyet etmeyin dediler bizde izmir de Şükrü Araç hocanın methini duyup ona götürdük;hoca daha filmleri görür görmez ameliyatı yapan dr un adını söyledi şok olduk....adam meğer aydın dA HERKESİ KESİP BİÇMİŞ(((şimdiyse tekrar ameliyat olacak ama annem 70 yaşında hayati riski yok dedi ama tekrar yürüyemiyecek yada ona bişey olacak diye çok korkuyorum değişim ameliyatı olan arkadaşlar varsa deneyimlerini benimle paylaşırlarsa çok sevinirim ....bir de ŞüKRÜ HOCA ameliyatı özel hst de yapıyormuş ve bizden 20 bin tl ye yakın bir para istedi bu ameliyatlar gerçekten bu kadar pahalımı?RABBİM tüm hasta kullarına şifalar verir inşallahhh....

Üye
    düşenyaprak Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

İyi bir hekim elinde yine iyi bir hastane hastanede yapılırsa çokta sorun olacağını sanmıyorum.
    Protez ameliyatı çok maliyetli bir operasyon.Hele ki bu protez revizyonu ise normal gibi geliyor bana.

Üye
    zen Avatarı

Son Giriş
    14.10-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağlık herşeyden önce gelir tabiii yapacak bişey yok...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Bu konuda önerisi olan var mı arkadaşlar?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

http://www.engelliler.biz/forum/sagl...r-misiniz.html
    Bu başlıkta bu konuyla ilgili birşeyler vardı diye hatırlıyorum, çok mesaj var, aralarda değişim ameliyatı olanlar vardı.

Üye
    merveenes Avatarı

Gerçek Adı
    Havcı
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:39
    Yaşadığı Yer
    Güneydoğu'nun Paris'i
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın zen annenizin durumu malesef kalçadaki protezi çıkartıp tekrar yerine revizyon total kalça ameliyatı yapılacaktır.tabiki önceki ameliyata göre zor olacaktır.protezlerin daha büyük numaraları takılıp daha çok kanayacaktır.ama ameliyatını tecrübeli doktor yaparsa o zaman sorun olacağını sanmıyorum.inşaallah.kaliteli protezler taktırmaya özen gösterin doktorunuza sorun. doktorunuzdan öğrenin.

Üye
    zeynepp18 Avatarı

Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bursa dan ömer faruk bilgen tavsiye ederim. ben onda daha yeni ameliyat oldum gayet de memnunum. ben de tavsiye üzerine bulmuştum onu. belki bu isim işinize yarar.

Üye
    zen Avatarı

Son Giriş
    14.10-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu konularda karar vermek çok zor bize şükrü araç hocayı tavsiye ettiler ama sizin bahsettiğiniz ömer hoca da iyi sanırım netten gördüğüm kadarıyla ,revizyon ameliyatları konusunda iyimidir acaba, bilginiz varsa ameliyat maliyeti ne kadardır öğrenebilirmiyim ;birde biz aydından gelicez hastanedeki süreç kaç gün sürüyor acaba bilgi verirseniz çok memnun olurum şimdiden çok teşekkürler...

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

9 eylül hastanesinde prof. hasan havıtçıoğlu var. ben 4 ay önce protez değişimi oldum.iyiyim.ilk ameliyata göre biraz ağır ve zor oluyor iyileşme.tavsiye ederim

Üye
    ilky Avatarı

Gerçek Adı
    ilkay
    Son Giriş
    24.04-2012
    Saat
    12:19
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaslar bendede kalça cıkıgı var hersey normaldi 2 ay once incittim agrılarım gecmiyor sanırımsam durumum takla su total kalça prtozine acaip antipati duydum ben bu durumuma ragmen acaip hareketliyimdir bana deneyimlerinizi yazarmısnız anladıgım kadarıylan son teknoloji çimentosuz seramık titanyum protezler var 30 yıl omru son 3 yıldır cok iyi protezler var istanbulda medikal parkte dr ali erdem bagatur arkadasıma taktı cift tarafına arkadasım cok memnun ama ben yinede sıcak bakamıyorum lutfen takılı olan arkadaslar bana ulasabilir mi cok uzuluyorum belki uzulmenın aksine sevinilecek bişeydir cunku dokturum muharrem inan bana istanbul cerrahi h astanesinde protezleri eskiden yaslanınca takıyorduk artık genc insanlara yasam kalitelerini arttırmak için takıyoruz dedi ben sunu anladım total kalça protezi teknolojisi cok gelişti birde seyi farkettim bu kalçalar bircok doktor tarafından yapılmaya calişilirken daha cok bozuluyor diğer illerde tasralarda felan cidden istanbul ankara izmir(bu illerde cok ameliyat oldugu için doktorlar ttecrueli) dısında olanlar harbi sıkınıtlı sonucları var n,tek,m antalyadada oyle doktorların profesyonellik kaliteleri dusmus durumamda sizden ricam bu protezden sonra ne oluyor hatta özürlü raporu bile alıp emkli olabiliyormussun bilmiyorum benı ilgilndiren tek sey protezden sonrakı hareketlerim ya dusersem ben cok sakarımdır mesela habire duserim cidden paylasın lutfen sevgileirmle saygılarımla guclu olun birde bu ameliyatı kim yapacak kimlere oldunuz arkadaslar bu da cok cok onemli..
    5063703957

Üye
    ilky Avatarı

Gerçek Adı
    ilkay
    Son Giriş
    24.04-2012
    Saat
    12:19
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

üzülme artık teknoloji o kadar gelişti bende yeni yeni arastırmaya basladım harbiden turkiye iyi durumda atamızın dediği gibi benı turk hekimlerine emanet edin cok dogruymuş kalça protezi konusunda tecrubeli bir suru profösör var artık ve gercekten işlerinin ehli iyi ki daha eskilerde yasamıyoz eskiden harbi kotuymuş.bo konularda en tecrybelilier sanırsam ist daki nejat guney,remzi tözün fahri erdoğan arkadaslar baska kimler var abdullah göğüş var sanırsam birde ama diğer illeri pek bilmiyorum..

Habertürk Medikal - Kalça Hastalıkları | Ortopedia TV

Üye
    By-SimariK Avatarı

Son Giriş
    05.10-2013
    Saat
    18:38
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar Ben 26 Yasındayım dogustan kalca cıkıklıgım var şimdi ameliyat olmak istiyorum bi türlü adam akıllı doktora raslıyamadım sizin oldugunuz doktor varsa bana mail veya telefonda bildire bilirseniz cok sevinirim kafam cok karısık...İstanbul medipol özel hastaneye gittim ordaki doktorla görüştüm bana diyor ameliyat zor ameliyat olduktan sonra birsey kaldıramazsın fazla yürüyemezsin uyudugun zaman bacak arana yastık koycan tekbasına corap giyemezsin eyilemezsin normal lavaboya gidemiyecem illa klozet daha pissürü sey aklım durdu sizde varmı öyle seyler Lütfeny Bana yardımcı olun daha yas 26 kötü doktorun eline düşmek istemiyorum ameliyattan sonra insalla iş bula biliriz şimdi kimse iş vermiyor 543 401 2006 numaram cvpınızı bekliyorum..

Üye
    Lev.can0607 Avatarı

Gerçek Adı
    Cancan
    Son Giriş
    15.09-2015
    Saat
    01:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bende kalça protezi değiştirecek doktor arıyorum
    ve çok sıkıntılar yaşadım aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorum
    bir kaç defada revizyon geçirdim şimdi ağrılarım çok fazla çok tecrübeli
    bir doktor bilen varsa banada bilgi verirse menmun olurum. çünkü sendeki
    protez eski bunuda bizler yapamayız kendi doktoruna git diyorlar bana

Üye
    nnç Avatarı

Son Giriş
    14.07-2015
    Saat
    01:48
    Yaşadığı Yer
    Aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dr.Erşan Ateş'e git derim.en azindan muayene ol.istanbul/Beşiktaş

Üye
    ümmügüssün Avatarı

Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    adana özel ortapedia hastanesi dr emre toğrul neden derseniz sadece kalça rahatsızlığına bakıyor işinde uzman ben osteonekroz ameliyatı oldum sağ kalçadan çok memnuum

Sayfa 1 / 2 12 SonSon