Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Lev.can0607 Avatarı

Gerçek Adı
    Cancan
    Son Giriş
    15.09-2015
    Saat
    01:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    KALÇA PROTEZİ AMELİYATI VE REVİZYON

Selam arkadaşlar benim gibi arkadaşlarım bu konuyu çok merak etmişlerdi
    bende size bilgi vermek istedim benim her iki kalçamda protezim vardı
    protezler yerinden oynama yapmıştı çok ağrılarım vardı dayanılacak gibi değildi
    çok doktor araştırdım ama şu Ankarada bir doktor buldum kalça diz revizyonlarında
    ve kalça diz protezlerinde çok süper bir doktor Burdan Berk GÜÇLÜ hocama ve ekibine
    çok ama çok tşk ediyorum dalında çok süper ve çok iyi bir doktor hastasına kariı çok ilgili
    ağrılarımdan kurtuldum şimdi daha ayağım üzerine basmıyorum ama ağrılarım geçti çok zor bir
    ameliyatı başardı herkese tavsiye ederim yeterli bilgi için benle irtibata geçebirsiniz arkadaşlar saygılar.

Üye
    rozan Avatarı

Son Giriş
    28.02-2015
    Saat
    21:44
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ben de emre beye ile görüşmek istyrm kalça protezi ile ilgili görüşeblrmym sznle ümmügüssün

Üye
    ferah diba Avatarı

Son Giriş
    02.03-2015
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ablam 53 yaşında ilk kalça protezi 1999 yılında yapılmıştı kalça protezi değişti yani revizyon ameliyatı oldu ilk revizyon amaliyatı zordu protezde enfeksiyon vardı eski protez çıktı yerine ilaçlı protez koyuldu iki ay bekledik süreç zordu ayak bayağı şiş üstüne tam basamıyor devamlı volter denilen aletle kısa süreli yürüyüş yapıyordu enfeksiyon bitince ikincisini oldu yeni protezi takıldı iki hafta oldu şu an iyi tamda olmasa üzerine basıyor artık ama yine volteri kullanıyor işallah dahada iyi olacak burdan ara ara gelişmeleri yazarım bizim gibi bu amaliyatı olacaklara fikir vermesi açısından sorusu olanıda cevaplarım bu amaliyatı yapan Bülent ERDEMLİ Hocamıza burdan çok çok teşekkür ederiz işallah en kısa sürede iyileşir ve tamamen ayağı kalkar çünkü 15 yıldır devamlı ağrı kesici kullanıyordu işallah gerek kalmaz bundan böyle bir de bir ayağı diğerinden kısaydı onu da hal ettiğini söyledi hoca işallh öyle olmuştur şimdi tam olarak basamadığı için bir şey ditemiyorum gelişmeleri yazacağım. herkese geçmiş olsun

Üye
    Lev.can0607 Avatarı

Gerçek Adı
    Cancan
    Son Giriş
    15.09-2015
    Saat
    01:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam
    arkadaşlar benim her iki kalçada protez vardı önceki doktorum protezi yanlış koymuş
    protez yerinden oynama yaptı ağrılarım dayanılacak gibi değildi yürüyemiyordumda
    ameliyatımda çok riskli idi felç riskim çok fazla idi ankarada rıdvan ege ufuk üniversitesinde
    DrBerk GÜÇLÜ hocama ameliyat oldum çok şükür başarılı geçti ağrılarım kalmadı
    burdan kendisine ve ekibine çok tşk ediyorum Berk hocamın sayesinde sağlığıma kavuştum çok şükür
    dalında süper bir doktor herkese tavsiye ederim gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz

Üye
    pınar608 Avatarı

Gerçek Adı
    pınar
    Son Giriş
    10.08-2015
    Saat
    14:26
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar lütfen yardım edin bülent erdemli ye daha önce kalça protezi ameliyatı olan var mı ?

Üye
    İlizarov mağduru Avatarı

Son Giriş
    05.11-2015
    Saat
    23:23
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Pınarcım mesaj gönderdim ama sanırım bi sorun var gönderemiyorum. Benim doktorum izmir dokuzeylül üniversitesinde prof. Dr. Vasfi karatosun. Oldukça insancıl ve başarılı bir doktor. Ameliyat madrafları dışında bir ücret talep edikmedi benden o da yaklaşık 4000 tl gibi bir tutar ödedim. Alsancakta muayenehanesi var dilersen bi git görüş derim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12