Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 37 mesajın 31-37 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hayro60 Avatarı

Son Giriş
    25.06-2011
    Saat
    12:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    nrhn merhaba ben ayak bilegi amaliyatı oldum nurettin heybeliden 5 ay oldu ayak bilegim fazla hareket etmiyoo senin ayagın nasıl hareket bakımından aksama oluyomu problemlerin varmı varsa yardımcı olurmusun fizik tedavi uygulaması gördünmü ne zaman sürede tam yürüye bildin yardımcı olursan sevinirim
    hastaneye baglı bu amelıyatı.

Üye
    kerem59 Avatarı

Gerçek Adı
    kerem
    Son Giriş
    07.01-2015
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    tekirdag
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    Bmw_m6 Avatarı

Son Giriş
    27.02-2017
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaslar oncelikle ozur dilerim konuyu hortlatigim icin. Ben iki bucuk sene once bi is kazasi gecirdim. Sol ayak bilegim ic ve distan olmak üzerine iki kirik oldu . aleliyatla duzeltiler . fakat bilekta asiri agri var ve toplamda bilek 15derece oynuyor.birkac farkli operasyon gecirmeme ragmen agri dinmedi. Artik secenek kalmadi ya protez yada ayak bilegini sabitliyecekler. Acikca ikisindende cok korkuyorum . ikisi hakindada olumsuz seyler okudum. Protez genc hastalara onerilmiyor . yasim 33 . ne yapacagimi sasirdim . suan fizik tedavi goruyorum ama pek etki etmiyor ağrı ve hareket kabiliyetinde. Bu ay sonu doktorla randevum var hangi secenek ustunde yogunlas maliyim hic bir fikrim yok. Bu arada fransada yasiyorum .

Üye
    Bmw_m6 Avatarı

Son Giriş
    27.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaslar iki ay once bugun ayak bileği protezi ameliyatı oldum. Suan fizik tedavi goruyorum, suan ici ayagim tam hareket kabiliyetine sagip olmasada ℅70 ustu hereket ediyor. Suan ayaginda halla odem var ve belirli sure harelet etigimde sisme oluyor. Lakin eskiye göre suan memnunum . İnsallah sislik ve odem azaldiginda hareket kabiliyeti daha fazla olacak. Yine daha sonra burdan ayak protezini merak eden arkadaslar için bilgi veririm.

Üye
    <<ömür>> Avatarı

Gerçek Adı
    Ömür
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Annem kireçlenmeden dolayı diz kapağı ameliyatı olacak karar vermekte zorlanıyoruz... Olan arkadaşlar var mı acaba?

Üye
    Bmw_m6 Avatarı

Son Giriş
    27.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@<<ömür>>

Suan bulundugun tedavu merkezinde hic gormesem günlük 10 yeni kisi görüyorum dizimden ameliyatli . Hep basarili sikayeti olani duymadim . Yanliz yinede operasyonu yapacak doktoru arastirmak gerekir diye düşünüyorum. Buraya geldikyen sonra icimden bu memlekette hic saglam dizli insan yokmis dedim . Okadar cok insan var .yani artik diz amelyati korkulacak bit operasyon değil.

Üye
    <<ömür>> Avatarı

Gerçek Adı
    Ömür
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Bmw_m6 teşekkür ederim araştırdığıma göre dediğiniz gibi başarı oranı yüksek bir ameliyatmış...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123