Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 37 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deltree Avatarı

Son Giriş
    30.07-2009
    Saat
    01:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    nrhn ayak bilegi protezi için 5 keremi amaliyat oldun?,ameliyata vucut tamamenmi uyuşturuluyor yoksa sadece belden aşagısınımı uyuşturuyorlar? bıçak parası için ne kadar ödedin
    herkeze ALLAH şifa versin

Üye
    basak23 Avatarı

Son Giriş
    21.05-2010
    Saat
    11:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler arkadaş bilgilerin için. bakalım işallah güzel olacak .herkeze geçmiş olsun.

Üye
    nrhn Avatarı

Son Giriş
    16.04-2009
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

deltree benım ayagıma pılatın takıldı basta fakat vucut kabul etmeı ondan dolayı onun vermıs oldugu harabıyetten dolayı 4 defa amelıyat oldum son 5 amelıyatta protezın takılmasıydı hep dıyorumm hepde dıyecegımm cokk sukurr genel anestezı yapılıyor amelıyat deltree senın ayagın neden dolayı bu hale geldı?*??? ben protez parası 2 sene once 5000 ytl odedımm sadece protez parası dıger masraflar harıc. olacagın hastaneye baglı bu amelıyatı.

Üye
    deltree Avatarı

Son Giriş
    30.07-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nrhn benim ayagım ben polinorpati hastasıyım heyet raporlu 1 sene ilaç kullandım,en son gitigim ortopedidoktoru kullandıgın ilaçlardan olmuş olabilir dedi , benim tam ayak bilegim degil ayak biledigin altında bir kemik de problem var doktorun dedigine göre kemigi besleyen damarlar artık kemigi beslemiyormuş , ondan kemik üzerinde delikler açıp agrıyı dindirecekmiş o da 2 veya 3 sene rahat edersin dedi

Üye
    nazom Avatarı

Son Giriş
    02.08-2015
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende doğuştan iki taraflı kalça çıkıklığından dolayı kireçlenmeler var,bu konu üzerinde epeyce araştırmalar yaptım ve cerrahpaşada Prof.Nazif BİRSEL'i buldum,şimdi tedavime onunla devam ediyorum,inşallah güzel sonuçlar alacağım,sizlerde tavsiye ederim

mayra
    Misafir Üye
    mayra Avatarı

slm arkadaşlar benim dizimle ilgili sorunum var dondurmayı duşunuyorum dizi dondurulmuş arkadaşlar varmı? ve önere bilecekleri doktor varmı ankarada bilgi verirseni çok sevinecem gerçekten zor durumdayım .

Üye
    deltree Avatarı

Son Giriş
    30.07-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba mayra neden dondurayı düşünüyoruz bu tür problemi olan arkadaşlar protez veya başka yollara başvurmayı tercih ediyorlar,
    polatlıda savaş seçen diye ortopedi doktoru var cuma günü randevüm var ben gidicegim istersen o doktora bir git çünkü doktoru çok övüyorlar.

Üye
    deltree Avatarı

Son Giriş
    30.07-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar son durum ne

Üye
    gokhan24 Avatarı

Son Giriş
    21.12-2009
    Saat
    20:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne oldu Arkadaşım Gittinmi Dr. ne cevap aldın bende ayak bileği protezi düşünüyorum ve dondurma ameliyatındanda açıkçası korkuyorum neden derseniz şu an çok aşırı ağrı çekiyorum ve o ağrılar dondurma ameliyatından sonra devam ederse düşünsenizi kendi kendinizi daha fazla özürlü yapmak olmazmı. Protez taktıran arkadaşım Dr. nurettin heybeliyle bende görüştüm fakat daha önce ayak bileğinde enfeksiyon oluştuğu için tavsiye etmem dedi ve o durumda kaldı benimde ayakbiliğim paramparça olmuştu kıkırdak filan eklendi ameliyatta ama şuan aşırı kireçlenme var. Neyapacağımı Şaşırdım Bir kişi yokmu dondurma ameliyatı iyi geçti diyen yaa.
    Sevgili nrhn dostum bana özel mesajla msn ni veya tlf. no nu atarsan sevinirim seninle görüşmek isterimö.

Üye
    deltree Avatarı

Son Giriş
    30.07-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gokhan24 ankaraya gittim,benim sag ayak bilegimde kireçlneme var,daha önce bursada anadolu hastanesinde doktora gitim bana ayak bilegimin dondurulması gerekir başka kesin çare yok denidi 5000 ytl amaliyat parası istendi.ankaraya giitm dr.savaş seçen bana agrılarını keserim amaliyata gerek yok dedi igne yaptı 2 ilaç verdi 1 ay sonra kontrole gidicegim.ayak bilegim şiş oldugu için içe dogru basıyorum yürüyüş bozukugu da var düzelmezmi dedim bana onu söyleyecektiim ama sen daha gençsin düzelmesi için ayakbilegin dondurulması gerekir dedi ama onunda artıları eksileri var dedi kısaca agrıların geçecek dedi,1 ay sonrada kontrol unutmadan ayak bilegiprotez olmazmı dedim senin ayagına gitmez hem protezler fazla dayanıklı degil dedi birde vitraten moldet diye afo diye bir cihaz verdi bu afonun resmi varmı internete bugun medikalciya gitim bana yanlış gösterdi galiba yarım alçı yipinde oysa doktor bana ayakabının içine koyacaksın demişti bu afonun resmi varmı acaba internete istersen sen de git hasatnede yatan hastalara göre 600 kişiamaliyat için sıra bekliyormuş adam tam doktor tüm sorunalrını ne var ne yok dinliyor derdini tam anlatabiliyorsun istersen adresini burada vereyim istersen bana telefon et tekrar geçmiş olsun

Üye
    gokhan24 Avatarı

Son Giriş
    21.12-2009
    Saat
    20:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım Tlf. nonu bana özele yollarsan sevinirim çok teşekkürler

Üye
    ketun Avatarı

Son Giriş
    22.05-2010
    Saat
    13:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba aynı sorun bendede var. aynı ayak bilegi 8 yıl önce donduracaklardı .izin vermedim dondurmak çözüm degil şimdi yeni yapılan ayak bilegi protezleri varmış odktorum söyledi. sadece üniversite hasatnelerini tavsiye etti.
    herkeze tavsiyem kimse dondurtturmasın
    ben 9 yıldır bu acı ile yaşamaya alıştım agrılar kronikleşince pek can yakmıyor.

herkeze geçmiş olsun

Üye
    murattikent Avatarı

Son Giriş
    22.04-2013
    Saat
    00:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

trimalleolar (ayak bileği parçalı kırık) var bende.27.07.2009 tarihinde asansör halatı kopması sonucu 8 metreden beton zemine çakıldım.kıkırdaklar parçalandı.8 ay oldu, yeni bastonları bıraktım.doktor %100 üzerine bas dedi.ayağımda aksama var.doktor dedi ağrıları devam eder, ağır işte daha çalıamazsın , ilerde ayağın kreçlenme yapar ve ayağını dondurabiliriz dedi.bunun başka çaresi yokmu arkadaşlar.moralim çok bozldu bu duruma.

ketun; bu ağrılara dayana bilirmiyiz bizde

Üye
    ketun Avatarı

Son Giriş
    22.05-2010
    Saat
    13:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

basak23;

slm
    ameliyat kaçınılmaz degil ise alternatif tıp önerirrim.bazı ilaçlar var .dokuları yeniledigine dair söylentiler var.o dedigin ameliyat yeni bir ameliyat ben kortum yaptırmadım .

Üye
    ank Avatarı

Son Giriş
    10.07-2011
    Saat
    16:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    nrhn;

anneminde böyle bir sıkıntısı var dr arıyoruz beni bilglendirirsen sevinirim

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon