Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    havaylmaz Avatarı

Son Giriş
    12.10-2012
    Saat
    09:25
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,Bülent Erdemli hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum kalça çıkığı ameliyatı için. Annemin daha önce başka bir doktor tarafından 2 kez yanlış yapılmış olan kalça protezi ameliyatı sonrası revizyon ameliyatını yaptı Bülent Hoca ve gayet başarılı oldu ameliyat ve sonrasındaki süreç. Hem hastaya yaklaşımı hem de doktorluğu çok iyi. Özel ameliyatlarını Akay hastanesinde yapıyor ve hastaneden de çok memnun kaldık.

Üye
    Yasin92 Avatarı

Son Giriş
    15.05-2016
    Saat
    16:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ankara ibni sina hastanesi doç. Dr. Kerem başarır bu konuda mükemmel bi hoca 22 yaşında iki kalçamdan amaliyat oldum ve protez takıldı nisan 2014 ve temmuz 2014 de şuan hafif tempoda koşuyorum istedigim gibi geziyorum rahatlikla araba kullaniyorum kesinlikle ankarada bence en iyi hoca yaşımdan dolayı en iyisini aradım en iyi özellere gittim ama kerem hoca gibi net konuşan olmadı ve şuan yürüyor geziyorsam önce ALLAHA sonra kerem hocaya borçluyum hiç düşünmeyin bir an önce gidin derim çünkü o acının tarifi yok kesinlikle çok çok iyi olacaksınız ve pişman olmayacaksınız en fazla 2 ay sonrada eski yaşantınıza devam edeceksiniz

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

@BALDAN

butun iyi profesorler hemen hemen herdaldan tecrubeli olanlari icin diyorum. tamgun yasasiyla disariya acildilar. eee onlarda hakli ozelden daha cok paralar kazaniyorlar.
    bende siz gibi doktorumun pesinden kulak ameliyatlarimi ozelden oluyorum.
    imkaninizi zorlama pahasina iyi bildiginiz doktorlar icin parayi dusunmeyin derim.cunku tecrubesiz ellerden gelen yanlislar hayatimiza ket vurabiliyor.

Üye
    ASKGUL86 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Ankara İbni Sina Hast.DOÇ. Dr.Kerem Başarır işinde çok iyi annem 28.03.2016 da kalça protezi ameliyatı oldu Kerem Beyden Allah razı olsun çok memnun annem ağrılarından kurtuldu herkes kendini rahatlıkla O'na emanet edebilir

Üye
    hepbera Avatarı

Son Giriş
    02.08-2016
    Saat
    00:35
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba...7 gün önce kalça protez ameliyatı oldum. Ağrılarım kesildi..Artık iyileşme sürecindeyim. Çok şükür. . Ameliyatımı istanbulda yaptırdım. Doktorum ve ekibi mükemmeldiler..daha önce Ankarada 2 Denizli'de 1 Konyada 1 Prof. la görüştüm. Hepsi de 3 cm kısalığım olduğunu ve uyluk kemiğimi kesmeden ameliyatın mümkün olmadığını söylediler. Ameliyat olduğum doktor 2 saatlik bir operasyonla kemik falan kesmeden protezi taktı. .
    İyi bir ekip..iyi bir el..etraflı bir araştırma mutlaka gerekli..
    Hepimize geçmiş olsun..

Üye
    mkarabulut2003 Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    20:21
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Doktorunuzun adını öğrenebilir miyim

Üye
    KAYA1961 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2017
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben her iki kalçamdan da 6 ay ara ile protez ameliyatı oldum. Ve şu anda hiç bir problemim yok. Doktorum Prof. Dr. Bülent ERDEMLİ'dir. Sorunu olan herkese gözü kapalı tavsiye ederim doktorumu. Başka doktor aramayın derim....

Üye
    Asi1Kalp Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Selamlar, öncelikle geçmiş olsun.
    Bende çift taraflı kalça protezi kullanıyorum 97 den bu tarafa amelyatlarımın hepsini Ankarada oldum.
    Ufuk Üniversitesi DR Rıdvan Ege Hastanesinde kalça ve diz protezi amelyatları oldum çokta memnunum.
    ordaki doktorlar, Doç Dr Berk Güçlü ve Doç Dr Burak Akan alanlarında çok başarılı hocalar.
    En azından gidip bi muayene olmanızı tavsiye ederim.
    Birde Medicana İnternational Ankara Hastanesinde, benimde amelyatımı yapan Prof Dr İlker Çetin var daha önce Ufuk Üniversitesindeydi.
    Kalça protezi konusunda sayılı isimlerden.
    Tekrardan çok geçmiş olsun.

@MERVECE

Bülent Atilla'ya bende gitmiştim TDV 29 Mayıs Hastanesinde yapıyo amelyatlarını 30 bin tl civarında bir para istemişti benden haliyle yaptıramamıştım. Ufuk Üniversitesinde olmuştum kalça protezimi çokta memnun kaldım.
    Sizede çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

Üye
    hado Avatarı

Son Giriş
    17.08-2017
    Saat
    12:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar ben 8.3.2017 tarihinde sağ kalça protez ameliyatı oldum. Hastaneden ziyade doktorun peşindeydim. O da Medicana da.... Prof.Dr.İlker ÇETİN. Çok güzel bir iş çıkardı. Sorunsuz bir şekilde çıktım ve evdeyim. Ameliyatlı yerime 8. günde yatabileceğimi söyledi ve istedi de asistanı. O kadar yani...)) Araştırın. Tereddütsüz yazdım size.

Üye
    kemal bey Avatarı

Son Giriş
    25.04-2017
    Saat
    09:00
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba,

Ufuk üniversitesinde diz protezi ameliyatı ne kadara yapılıyor? Tecrübe ve tavsiyeniz ile ilgili özelden görüşebilir miyiz?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12