Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Genelde bu malzemeler pahalı ama eğer istekleri karşılıyorsa neden alınmasın.Yerli kasaplara bunun yarısı kadar para veriyorsunuz hep problem cıkıyor, yani söyledikleri ile cıkardıkları iş kalitesi birbirini tutmuyor.
    Değişik ürünler cıkıyor ,bir daha afa alırsam bu alttaki ürünü denemek isterim :

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

faruk34,
    ebay de gezinirken 199$ a bu ürünlerden gördüm.
    Bi kargo parası ile temin edebilirsin kanımca!.

Üye
    gazi3428 Avatarı

Gerçek Adı
    Tahsin
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Onu bende gördüm hatta mail attım kargo ücreti nekadar tutar diye 29 dolar diye cevap verdi.. yalnız ürün kullanılmış durumda sıfır değil yani ...

Üye
    config Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    21:41
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ben plastik afo kullanıyorum 2 yıldır.

Geçenlerde karbon afoyu aldım ve 1 hafta deneme süresi olarak verdiler kullandım. Ottobock'un karbon afosuydu. Evet burkulmayı önlüyor. Ama kesinlikle plastik afodan daha rahat değil.

Neden derseniz;

* Bi kere kenarlarını traşlayamadıkları için, ürüne göre özel ayakkabı almalısınız diyorlar. 1000-1500 TL veriyoruz niye özel ayakkabı almak zorunda olalım ki? Her ayakkabıya olmuyor. Çünkü taraklı ayaklara yapılmış gibi tasarlanmış. Benim ayağım ince ve sorun yaşadım.

* Plastik afo ayagınızın şekline göre şekil aldığı için problem yaratmıyor ama, bu karbon afolarda ayak parmaklarımın kök kısmı bir süre yürüdükten sonra ciddi anlamda uyuşuyor. Carbon afo sert ve şekil almayan bir maddeden yapıldığı için, ayağınızı bir süre sonra uyuşturuyor. Deneme süresinden sonra ürünü almamış olmamın en büyük nedeni de bu!

* Başka markaların karbon afolarını da denedim, onlar ince olarak tasarlanmış mesela, gayet güzel! Onlar her ayakkabıya olabiliyor. Ama onlarda da bir süre yürüdükten sonra ayak parmaklarımın kökünde ve parmaklarımda ciddi uyuşukluk hissettiğim için onuda almadım. Çok rahatsız oldum çünkü. Ayağında his olmayanlar kullanabilir diye düşünüyorum. Ama his olanlar mutlaka deneyip almalı. 1 gün deneseniz bile anlayabilirsiniz.

O yüzden almadan önce mutlaka 1 gün deneme süresi isteyin. Ve o 1 günde bol bol yürüyün.

O kadar para boşa gitmesin, yazık günah...

Üye
    Yaşam344 Avatarı

Son Giriş
    25.10-2016
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bnde ameliyat oldum.6 ay oldu ama basamiyorum.siz nasıl oldunuz şimdi basabiliyo musunuz.teşekkürler..

Üye
    emreylcn Avatarı

Gerçek Adı
    emre yalçın
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    5

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: gönülyarası Mesajı Gör
    Benimde ayak bileğim donuk sizden tek farkımız benim dizden altı hissetmemem,ama size tavsiyem doktorun dediğini yapın ağrıya katlanın basmaya çalışın gerçi 6.5 ay olmuş bilmiyorum kaynama oldumu ama olsun geçde olsa basmaya çalışın yoksa ayak bileğiniz düzgün kaynamaz.
    Bakın benimkisi doktor hatasından dolayı düzgün kaynamadığı için çok sıkıntı yaşıyorum.
    Geçmiş olsun
    aynen benim de ayak bilegim donduruldu doktoru dinlememe inatçılık vs gibi işlere girmeyin kesinlikle basın hafıf eğri halk tabiri ile yamuk yumuk kaynarsa tam basınç olmadığı için normal iyileştikten sonra bile ayağınız sürekli şişecek lütfen ricam basın, basın ki düzgün kaynasın
    düzeltme :Bu arada şuan ayağim tam düzgün basınç alamadiği için tekrar kırılacak ve düzgün bir biçimde kaynaması sağlanacak olumlu veya olumsuz sonuç alabilir miyim bilmiyorum denemekden zarar gelmez doktoru dinleyin ağrılı geçiyor bılıyorum ama herşey sizin için

konu hortlamış

Üye
    Yaşam344 Avatarı

Son Giriş
    25.10-2016
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Basmak istiyorum ama ayağım istem dışı kasiliyo ağırlık verince.platinler 1 ay sonra alınacak belki o zaman daha rahat basarım.fizik tedavide başlayacak hemen yürümek istiyorum

Üye
    furkan-) Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz-)
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    06:49
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm arkadaşlar benim sağ ayak bileğinde kis kemik ölümü var ve doktorlar diyorki kalcadan dokular alacaz ayağını dondurma yapacaz diyor ama sakat kalırsın diyorlar ameliyat yapmıyorlar yürümede çok zorluk çekeceksin diyorlar söylüyorlar şu an ağrılarım var sancımada var böyle idare et diyorlar gitdim 5 hastane aynı şeyi söylüyorlar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12