Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 67 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    magıc50 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    d.sanem;
    cevabınız için tşkler.Dr.Abdullah Göğüş'e muayene olduğuma bin pişmanım demişsiniz.Neden bu kadar pişman oldunuz ? deneyiminizi lütfen aktarın da biz de öğrenelım.

Üye
    dsanem Avatarı

Gerçek Adı
    sanem
    Son Giriş
    29.04-2014
    Saat
    18:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 5 ağrılı yılın sonunda, 3 ay önce Prof.Nejat Güney tarafından total kalça protezi ameliyatı oldum. Bu 5 yıl içinde gitmediğim profösör, doktor kalmadı. Abdullah Göğüş de benim ilk gittiğim doktorlardan biriydi. Beni hemen ameliyata yönlendirdi ve ayrıca benden o kadar abuk subuk ,farklı farklı filmler istediki, o filmleri Ondan sonra kime götürdüysem ''bu ne ya, ne gerek varki buna dediler'' ve bakmadılar bile. 4-5 sene önce o doktor dan 400 TL civarı bir para ödeyerek çıkmıştım.
    Kısacası ben hiç ama hiç memnun kalmadım. Ama belki siz memnun kalabilirsiniz.

Üye
    kardelen13 Avatarı

Gerçek Adı
    ebru
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    19:05
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam Çiçek hanım nasılsınız? Yazdığınız bişey dikkatimi çekti oturarak çömelerek artık bişey yapamıyacağım demişsiniz. Benide Fahri bey ameliyat etti.Ben hayatım boyunca yapamayağım hareketler ne diye sorduğumda bana sadece yüksekten atlıyamıyacaksın dedi, yani her normal insan gibi bizde ameleiyattan bir veya birbuçuk yıl sonra harek edebilirmişiz.Valla herkese tavsiye ediyorum bunca yıl bu kadar ağrı boşuna çekmişim. Şuan iyiki ameliyat olmuşum diyorum. Fahri beyden şaşmayın imkanınız varsa tabiki. Görüimek dileğiyle herkese selamlarımı gönderiyorum...

Üye
    xxaskim Avatarı

Son Giriş
    05.08-2013
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar çiçek hanım
    benimde iki taraflı kalça çıkığım var bende sizin gibi evliyim ve 1 tane çocuğum var.Bende ameliyat olmak istiyorum ama çokta korkuyorum.Benim kalçamın birine yarı çıkık dendi ve hiç bi doktorda ameliyat olmamı tavsiye etmedi.26 yaşında olmama rağmen ben doğumdan sonra fazla yol yürüyemiyorum ve ağrılarım doğumdan sonra olmaya başladı önceden pek bilmezdim arada ağrırdı. Ne yapacağım bilmiyorum iyi bir doktor şart ama maliyetide çok yüksekmiş. bana cevap yazarsanız çok sevinirim sizin öneriniz nedir acaba..

kardelen hanım
    sizede bi sorum olacak sizde ameliyat olmuşsunuz ve her hareketi yapabiliyorum demişsiniz sizintek taraflımıydı ve kaç yasında ameliyat oldunuz. cevap yazarsanız sevinirim.

Üye
    xxaskim Avatarı

Son Giriş
    05.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba çiçek hanım ben 26 yaşındayım ve benimde çift taraflı kalça çıkığım var ağrılarım arttı ayakta durmakta bile zorlanıyorum 1 yaşında oğlum var onunla ilgilenemiyorum bu beni çk üzüyor ameliyat olmak istiyorum fakat yaşım genç diyo herkes bide korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum çok çaresizim sizden yardım alayım dedim ne yapsam. ne olur bana yardım edin

Üye
    kardelen13 Avatarı

Gerçek Adı
    ebru
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    19:05
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merabalar evet bende Fahri beyde ameliyat oldum her iki kalçamdan, 43 yaşındayım sizi çok iyi anlıyorum herkes kendi yaşadığı acıyı biliyor. Size ne desekte boş olur çünkü herkesin konumu rahatsızlığı farklı olabiliyor. Her ne kadarda hepimizde kalça çıkıklığı olsada.Benim hemen hemen bir yıl olacak ameliyatım çok şükür şimdi iyiyim en azından kalçamdaki ağrılar kesildi. Şimdi desemki çok çok iyiyim her hareketi yapabiliyorum yalan olur çünkü ben ameliyat aninda bazı olumsuzluklar yaşadım ve şimdide onun ceremisini yaşıyorum Doktoruma sorduğumdada normal olduğunu ve ameliyatımın üzerinden 1 veya iki yıl geçmesini söyledi. Kasım sonuna doğru konturule gitcem bakalım ne olacak. Bence siz bir defalığına olsada Fahri beye bir muayene olun ozaman daha iyi aydınlatılırsınız. Evlilik hamilelik bu hastalıkları daha çok ilerletiyor. Banada her gittiğim doktor yaşın genç şimdi ameliyat olma gittiği yere kadar götür demişlerdi ama inanın bazen bir anda sona gelebiliyorsunuz.Yaşın önemi kalmıyor ve ameliyat olmak zorunda kalıyorsunuz hayatınızı idame ettirebilmek için.Sevgiler acil şifalar dilerim sevgiler

Üye
    xxaskim Avatarı

Son Giriş
    05.08-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar kardelen hanimameliyat sirasinda bazi olumsuzluklar yasadiginizi soylemissiniz bana ozelden yazarmisiniz. Bende ameliyat olacam ama korkuyorum ya eskisi gibi yuruyemezsem diye tabiki bazi hareketler kisitlaniyor ama simdide kisitli benim istedigim agrisiz aksamadan istedigim kadar yuruyebilmek. Siz bunlari yapabiliyormusunuz aksamalariniz nasildi nasil oldu lutfen beni bilgilendirirseniz sevinirim sizinle gorusmek isterim.

Üye
    egalem34 Avatarı

Gerçek Adı
    esra sakman
    Son Giriş
    31.10-2014
    Saat
    23:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende kalca protezi icn fahri beye gtmk istyorm ona amlyt olan varmi bilgi vrrmsnz

Üye
    ümmü Avatarı

Son Giriş
    17.06-2014
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fahri erdoğan amaliyatlarını nerde yapıyo acaba vene kadar maaliyet gider pprotez için

Üye
    dünyamannem Avatarı

Son Giriş
    10.01-2014
    Saat
    21:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fahri bey nerde ameliyat yapiyor genelde o soylenmis..ucret ucuk mu cok.sigortadan faydalanabiliyor muyuz

Üye
    idemce Avatarı

Gerçek Adı
    idem kucur
    Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    21:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar, öncelikle böyle bir site kurulduğu için teşekkür ederim. Zira tedavisi imkansız hastalık nedeniyle 20 yılda emekli olabileceğimi, engelli raporu alabileceğimi, bu raporla doğan haklarımı hep sizlerden öğrendim. Ben kronik itp hastasıyım ve 4 yaşımdayken de çift taraflı kalça çıkığı ameliyatları olmuştum. Yıllarca kalça çıkığı ile ilgili hiçbir sorun yaşamadım. Okul yıllarımda voleybol masa tenisleri (lisanslı) oynadım. Taki kronik itp ortaya çıkana kadar. Bu hastalıktan dolayı kortizon kullanmaya başladıktan sonra zaman içinde kalça kemiklerim eror vermeye başladı. Geçen hafta da öğrendimki kalça kemiklerinde aseptik nekroz gelişmeye başlamış. Eh bu kadar yıllarca kortizon kullandıktan sonra eklemlerin bozulacağını biliyordum. Ama bunun bu kadar havalı bir isminin olacağını bilmiyordum. 1 yıldır aslında son zamanlarda daha fazla yürüyemez hale geldim. 50mt yürüsem kesiliyor ayaklarım. evden cıkmazsam ağrım yok. yere düşen şeyleri almak için evde birine ihtiyaç duysamda evde problemim yok. Ama yaşam kalitem kalmadı diyebilirim. Bu kısıtlılık nedeniyle artık psikolojimde sarsılmaya başladı. Allahtan mesleğim Aile danışmanlığı olunca down olmadan toparlayabiliyorum. Danışanlarımın da katkısıyla.

Günlerdir total kalça protezi ile ilgili tüm mesajları okudum. Dr. Fahri Erdoğan'dan bende ayın 17 sine randevu aldım. Bakalım ne diyecek. Buranın sayesinde Dr. Bülent Erdemli ile de irtibata geçtim. Aslında o istanbulda olsa tek tercih giderdim. Ama ameliyat sonrası takip gerekirse diye Ankara tercihini sonraya bıraktım. İstanbulda Yeditepenin ABD başkanı Faik Altıntaş'a gittim. Çift kalçayı aynı anda yaparım dedi. Dr. Işık Akgün yazın çift olmaz tek tek olacaksın masadan kalkamazsın dedi. itp nedeniyle diyorlar bunu. Bülent hocanın bir videosu var onu izledim. Belden uyuşturularak yapılan ameliyat bana oldukça makul geldi. Prof. Dr. Bülent ERDEMLİ, Kalça Protezi Ameliyatları - YouTube bu video ameliyatı düşünenler için çok faydalı. Fahri beyden sonra yada öncesinde Marmara Üniv. Hocası Murat Bezer'e de uğradıktan sonra kararımı vereceğim.

Sormak istiyorum. Belden uyuşturarak bu ameliyatı olan var mı? Çİft kalça protezinde ne kadar sürede normal yaşama dönebiliyorsunuz? Benimle irtibata geçmek isteyen arkadaşlar için mail adresim : idem.tonoz@gmail.com

Üye
    idemce Avatarı

Gerçek Adı
    idem kucur
    Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Tekrar merhabalar, bugün Fahri Beyle tanıştım. Gerçekten güzel geçti muayene. Bunca yıldır yaptığım sporların faydasını bugün gördüm. Ameliyata karar verdim. Gerçekten beni çok aydınlattı ve çok destek oldu. 24 aralıkta tetkikler başlayacak ve o tarihte yılbaşı sonrası için gün kararlaştıracağız. Fahri beyi tercih etmemin bir başka nedeni de ameliyatlarını epidural yapması. Zira ben genel anesteziden hoşlanmıyordum. Muayene ücreti 300 lira merak edenler için. Ama sağlık söz konusu olunca gidecek para mühim değil. Zira bir doktorlarda birde kuaförde pazarlık yapmam. Ameliyatımı İstanbul Cerrahi de yapacak. Bu yolculuğa onunla çıkacağım. İnşallah o güne kadar vazgeçmezsem ilerleyen zamanlarda tekrar görüşmek üzere. Benimle iletişime mailimden geçebilirsiniz. idem.tonoz@gmail.com

B
    u arada bu sitede yazılanlardan haberi yoktu. Bugün kendisine bilgi verdim. Çok merak etti ve ilk fırsatta girip bakmak istedi

Üye
    egalem34 Avatarı

Gerçek Adı
    esra sakman
    Son Giriş
    31.10-2014
    Saat
    23:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bnde murat bezere gtmistm aylar once bana yasim geregi ameliyat olma demisti daha snra guvenemedgim icinde fahri erdogana gttim gercktn cok iyi bir doktr

Üye
    semra06 Avatarı

Son Giriş
    27.01-2014
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mervece şimdilik durumun nasıl ??

Üye
    idemce Avatarı

Gerçek Adı
    idem kucur
    Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şuan gayet iyiyim Semra06 bugün 1,5 ay kontrolune gideceğim. bana soru sormak isteyen arkadaşlar olursa herzaman buraya giremiyorum mail atarsanız mutlaka cevap veririm sevgiler.... idem.tonoz@gmail.com

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon