Sayfa 92 / 97 İlkİlk ... 4282888990919293949596 ... SonSon
Toplam 1453 mesajın 1.366-1.380 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    didemuhammed Avatarı

Son Giriş
    16.10-2015
    Saat
    00:29
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @fatomaa canımm bnm erkek arkdsmda kemık egrılıgı wrdı ustelık boyuda kısaydı. kemık duzltıldı.doktor dedıkı sen uzatma yapacan ddı her 6 saattte bır uzatma yptı.2gun once kntole gıttı. uzatmanın hıc olmdgını br daha amelıyt gcırecgnı soyledı doktor. hatta o amelıytı gcrdıkden snra 3 4 kere bır daha amelıyt olcgını soyledı. bız kabul etmedık. cunku basta bıze boyle bırsey demedıı. 3gun snra ıse gıdebılcgnı hcbı skntı olmycgnı soyledı. suan demırlerı cıkrttırdık bzde ayagının ustune basıyor ama tek basına yuruyemıyor kasları gucsuzlesmıs zamanla duzelırmı bılmıyorum. keske olmasaydı boyu kısa kalaydı ınan suan ck pısmanz. BIR INSANIN CANI BI INSANA COK UCUZ. ıyı karar werr

@fatomaa oyle kolay degıll benden demesı bıde doktoru cok ıyı arastr. cokmu kısa senın bboyun. kayserı mehmet halıcıdan uzak dur ... gereken sıkayetı yapcaz zaten suan ayaga kalkmasını bklıyoz erkek arkdsmn

@Nis

bunun ıcın doktorunun ıyı olması lazm ınan erkek arkımn ccktgı acı cok btrdı. ben gozumle gordum cocuk mahwoldu.neeler yedı neler ydrdm ama bakalım suan hastanede oda umarım bı kac gune yuruyebılır.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Canm benım boıyum kısa ama benım sorunum baska hem ben amlyt oldm metın kucukkaya da bugun amlytmn 85.günü artk tek bacak amlytı idi

Üye
    didemuhammed Avatarı

Son Giriş
    16.10-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@fatomaa doktor ıyımı pekı nerde oldun sen amelıytı agrın cok oluormuydu

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Suan ıcın cok kesın konusamam cunku tedavım sonuclanmadı henüz ama doktorum suana kadar iyiydi agrmda pek yok cvok sukur

Üye
    didemuhammed Avatarı

Son Giriş
    16.10-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@fatomaa cnm bnm erkek arkdsmn cok agrıları oldu duramadı agrıdan. doktorda ıyı cıkmdı. bu cocukda boyle oldu. smdı demırı cıkrdılr kaslrında guc yokkı cocuk yuruyebılsın. hareket fln yapıo ama 1 aydan once yuruyemez erkek arkdsm nasıl cnımız skkn moralımız bozuk

Üye
    nurgul37 Avatarı

Gerçek Adı
    nurgul
    Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    6

Selamun Aleykum
    didemmuhammed moralinizi bozmayın.Allah şifa versin.

Üye
    koyugri Avatarı

Son Giriş
    10.08-2016
    Saat
    06:45
    Yaşadığı Yer
    kırşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar ben yeniyim burda ve gercekten yardima ihtiyacim var. Benim sol bacagimda kisalik vardi ilizarov ile uzatma ameliyati oldum ve hala bacagimda demir var. Benim gibi uzatma ameliyati olan arkadaslar varsa lutfen bana ulassin vana yardim edin

Üye
    Elif_solak8181 Avatarı

Son Giriş
    07.12-2015
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    duzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkdaslar kaynamiyan kemik ve uzatma oldum ilizarov takildi 1ay oldu ve ben yuruyemiyorum canim cok aciyor lütfen olan varsa benim gibi ve yürümeyi başaran varsa bana ulaşın ben çok kotuyum yuruyemedim korkuyorum

Bende oldum ve korkuyorum bana ulaşırmisin

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    Bakü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben Ilizarov yontemiyle ameliyat oldum, 6.8 cm uzatma yaptim, 7 aydir walkerle yuruyorum. Ilizarov yontemiyle ameliyat olan hastalar gec yuruyor normalde. Korkmayin, inshaAllah hersey daha iyi olur.

Üye
    Efe mutluer Avatarı

Son Giriş
    16.04-2016
    Saat
    15:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benimde sol ayagım sol femur kısalık vardı. Bebekligimden bu yana 6 ameliyat geçirdim. Hepsi özel hastanelerde oldu istanbul cerrahi, acıbadem,memorial doktorum prof.dr.mehmet kocaoglu.
    Şuan 15 cm yakın kısalık var 2 senee yakındır ameliyat olmuyorum, büyüdügüm için zorlaşıcagını düşünüyorum, bana olursan son 1- yada 2 ameliyatta düzeltcegini söyledi fakat ben istemedim şuanda istemiyorum. Ampute olmak istedim fakst doguştan kalça çıkıklıgım oldugu için saglıklı olmayacagını söylediler. Kocaoglu ampute fikrine sıcak bakmadı hatta benimle görüşmedi bile böyle birşeyi ben yapmam dedi. Onada saygınduydum. Başka doktorlarda aradım çareyi. Ama olmadı. Şimdi ez azından estetik açısından güzel durması için bilekten kestirip topugu baş olarak kullanmayı düşünüyorum. Böylelikle protez kullanmadan yürüyebilecegim. Benim için daha iyi olacagını düşünüyorum. yorum yazarsanız sevinirim iyi veyatta kötü

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sacmalama sakın ayagını ampute etme yazık gunah sana oyle bisye kalkısmayı dusunmek bıle kotu ....cokk zor kuzenım topugundn kestıler acılar ıcınde 1.5yıldır...gidip uzatma yap 1.5 2yılda hatta olmadı5 yıl sonra dızelmıs olsn yeterkı ampute etme....15cm bacak 3yulda uzatılır norml yuurursun bı hasta vardı hande 12vm uzattı uc yılda sımdı cokk cok ıyı

Profılınde 18yasında oldgun yazıor bak bnde kalca vıkıklıgındn amlyt oldm sonra uzatmada oldm bazı seylerı goze al hatta ben kalca cıkıklıgındn sonra dizim kırıldı dız açma amlytı da oldm bes yıl kendını sıksn amlytlar olur bıter ama amppute de bes yılda bır xaten bacaga protex alıorsn kuzenm topugu plmasna ragmen protez olmasa basamıor o kdrr acı cekıor kı onu goruyorum aglayasm gelıor hep cokk mutsz

Topugu bas olarak kullanma meselesı yalan kuzenıme de oyle dedıler kestıler topugu bas yaptılar ama kuzenım dayanamadı prtotez yapmak zorunda kaldılar kendınce seyler dusunme gıt uztma yap bır cok hasta var 15 cm uzatan

Git metın kucukkayaya kalca cıkıklıgıya beraber uzatma yapabılır

Üye
    ougras1 Avatarı

Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    12:51
    Yaşadığı Yer
    Burdur
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende 13.11.2015te ilizarov yöntemiyle sol bacaktan ameliyat oldum 1999da trafik kazası geçirmiştim 5 operasyon falan geçirdim şu an 5cm kısalık ve biraz eğrilik vardı son ameliyatımı da geçirdim, 1 Aralık 2015te uzatmaya başladım ağrım sızım yok ameliyatımı Antalya Özel Uncalı Meydan Hastanesinde DR.Cengiz YILMAZ'a oldum kaza yaptığım andan beri zaten kendisine muayene oluyorum memnunum bakalım hazirana kadar bu demirlerle yaşamaya alışacağım çok sabır gerektiren birşey.

Not: Estetik olarak bu ameliyatı olacak kişilere kesinlikle tavsiye etmiyorum ameliyattan sonra 2 günki acılar ve uzunca bir süreç sizi etkileyebilir

Üye
    cemixgnc Avatarı

Gerçek Adı
    Cemil GONCA
    Son Giriş
    08.07-2016
    Saat
    00:12
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar selamün aleyküm benim boyum 1.40 boy uzatma ameliyatı olmak istiyorum samsunda bu ameliyatı olan varmi acaba ? bana ulaşabilirseniz çok sevinirim. facebook adresim https://www.facebook.com/cemil.gonca

Üye
    musa29 Avatarı

Son Giriş
    21.03-2017
    Saat
    20:50
    Yaşadığı Yer
    ....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

05357301625 arayabilirsiniz

Üye
    bykaptan Avatarı

Gerçek Adı
    aytaç
    Son Giriş
    19.02-2016
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben balta limanı kemik hastanesinde ameliyat olcam doçent doktor umut yavuz ismi sol ayağım 3 buçuk santim kısa dzüükısalık ayak bileğinde siz olmalımıyım dokor 3 -4 ayda hallederim dedi

Sayfa 92 / 97 İlkİlk ... 4282888990919293949596 ... SonSon

Başlığın Etiketleri