Sayfa 91 / 97 İlkİlk ... 4181878889909192939495 ... SonSon
Toplam 1453 mesajın 1.351-1.365 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Cnmm gecmıs olsn boyun o kadarda kısa degılmıs bunca acıya degmez brlkıde bılmıorm kı ben saglıklı olsam yapmazdm ki sen kıme amlyt oldn

Bu arada amlytmıb4.gunu daha sanclrm var tabi

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    25.03-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    Bakü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Size de gecmis olsun.

Ben boyumu cok kompleks yapiyordum, boyle yasamak beni mutsuz ediyordu. Bence 150 alti boy kucuktur. Ama arkadaslarim, akrabalarim boyumun 150 ustu gorunduyunu soyluyorlardi.

Benim doktorum Fahri, Rusyada yasiyor, ayda bir kez Bakuye gelip ameliyat ediyor.

Cok agrikesici kullanmayin, fazla hareket yapip ayaklarinizi zora sokmayin, her gun bir az daha iyilesiyor insan. Her gun bir kac adim daha fazla yuruyun. Ergezsizleri sakin birakmayin, bu ameliyatda en cok problem dizde ve ayak pencelerinde oluyor, o yuzden en cok ona dikkat edin.

Bir ay falan sonra iyilesince denize gidip kumda dolasabilirsiniz, cok iyi geliyor ve cok faydali.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben suan dızımı tam bukemıorm doktor bı kac gune acılır dedı dızım sıkıntılı cıvıyı tam altından gecırmısler egrılık ordan ıtıbaren vardı ama sunu cok ıyı anladm ınsanları degıstıremıorz onyargıları yıkamıorz kendımızı degıstırmelıyız belkıde boy kompleksınız ondan bılemıom benımde boyum kısa ama önce saglık gelıor boy kısalıgı bır saglk problemı degıl...tek bacak kısalgı topallamak suan tek ıstegm sıradan bir ınsan olmak baskaları tarqfındn daha fazla ötekılestırılmemek..

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    25.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bakü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah yardimciniz olsun. Dizinizi tam bukmeye calismayin, zamanla aciliyor. Aksine uzatdikca, acmaya calisin ki, dizden bukulu kalmasin.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tesekkur ederm sıze de cok gecmıs olsn

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    25.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bakü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadashlar, siz calsium ilaci iciyorsunuz? ben calcium carbonat iceren bir ilac iciyordum, duydum ki, bovreklere cok zarar verdigi icin Avrupada yasaklanmis. Bir de Calcium sitrat daha iyiymis.

Üye
    evereeest Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar hacı kutlu'ya boy uzatma ameliyatı olup sorun yaşayan var mı? Ben oldum ve şu an sağlığımı kaybettim. Lütfen aynı sorunu yaşayan varsa bana özelden yazsın.

Ameliyatı yapan kim lütfen bana yazarmısın. Ben de sağlığımı kaybettim @acelesiyüzünden

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gecmıs olsn nasıl kaybettnz bana buralarda bırılerı vardı ısrarla hacı kıtluuuyu onerıorrdu daha ucuz dıye korktm sımdı ıyıkı gıtmemısım

Üye
    evereeest Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Iyilik yada kötülüklerini bilemem ama ben bu hale geldim

Diğer sayfaya yazdım ama burayada yazıyorum. Bende her iki dizde ve ayak bileklerinde içe dönme oldu buna bağlı ayaklarımda şekil bozukluğu oluştu. Başka bir doktor yeniden ameliyatla oluşan bu durum için düzeltme ameliyatı yapacak. Sonrasında ne olur ben de bilmiyorum

Üye
    furkan000 Avatarı

Son Giriş
    16.04-2016
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar aranızda mersinde uzmn doktor ilker karataşta ameliyat olan varmı ???

Üye
    gülgüzeli2 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2015
    Saat
    11:40
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaşlar bende ameliyat olcam yani içerden çivli inş nasip olursa olacam bazı arkadaşlarımız devlet karşılıyo falan demişler doğrumu bazı doktorlar neden para istiyor şimdi bilemedim

Üye
    uğurerd Avatarı

Gerçek Adı
    uğur
    Son Giriş
    31.07-2016
    Saat
    20:57
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim kardeşim balta limanı kemik hastanesinde ameliyat oldu uzatma ameliyatlarını sosyal güvencen varsa devlet karşılıyor kardeşim tek bacak kısalık vardı kemik içinden uzayabilen çivi ile uzatma yapıldı devlet karşıladı ameliyat masraflarını. ama bunu iki bacak uzatma için karşılıyor mu onu bilmiyorum gidip sormanızda yarar olacaktır.

Üye
    dilanone Avatarı

Son Giriş
    23.08-2015
    Saat
    05:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaşlar yaşım 20 9 aylıkken geçirdigm yanlış ameliyat sonucu sol ayagımda toplanma olduu ayagım top gibiydii ankara gazi hastanesinde ulunay kanatlı hocam ameliyatımı yaptı ayagım düzeltildi çok şükür hiç bi sıkıntı yok ayagımdan yana yanlız 4 cm kısalma vardıı uzatılması lazım dedi ve dediginiz uzatma işlemini yaptı 4 çember takıldı diz kapagımdan ayak bilegime kadr yaklaşık 8 ay kaldı çıkardıktan sonra fark ettimki diz kapagım kayıyor saga dogru diz kapagımdan aşşagısı benden bagımsız gibydi neyse gttm anlattm dediki demirleri çıkarırken kompikasyon oluşmşş saga dogru diz kapagımdan çıkıntı var ve o demir çıkan yer boş kalmş tekrar ameliyatla düzeltilebilr dedi ben istemedm çunki pilatın takp tekrar çıkaracakmş 2 ameliyatla sonra alçıya alındı o boşluklar dolduu fizik tedavi verdi diz kapagımı açamadıgm için şu 1 2 haftadr sanki dizim sola doğru kaymş gibi ve ben 2 haftadr aglıyorm nolur bana bişi diynn aynı sorunu yaşayan varmı yoksa benmi takıntı yaptm çok kötüyüm kontrole gitsem ameliyat dermi tekrar nolur iyi şeyler yazın bana çok korkuyorum aynı acıları yaşamaktan bu arada ameliyatı olalı alçıyla beraber 1.5 yıl oldu

hayırlı haberler yazın ltfn

Üye
    didemuhammed Avatarı

Son Giriş
    16.10-2015
    Saat
    00:29
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@fatomaa

HCBR DOKTORA GUWENILMIYOR. heryere yazacm bnm erkek arkadasmı mahweden doktoru. sakın olmayın

@Düşünceliyim
    KAYSERİ MEMORIAL HASTANESI MEHMET HALICI. BU doktora gtmwkle buyuk bı hata yaprsın hbrn olsun. sevglımn moral alt ust oldu canımız skıldı. nasıl ayakta tutacagımı bılemıyorum sevgılımı. destek oluyorum elımden gldgı kdr bu doktor bıze neler neler demedı 3 gun snra ısıne gıt ddı ne zaman kntrola gıtsek hersey nrmal cok saglıklı ddı aradık agrısı wr ddk nrmal ddı hcbrsey yapmdı. ben boyle olcgnı bıleydım hc ızın wermzdm.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @didemuhammed

Cnmm erkek arkdsn ncın amlyt olmustu tam olark uzatmamı estetıkmıydı nesi vardı ınslh sımdı bıraz duzelmıstır

Sayfa 91 / 97 İlkİlk ... 4181878889909192939495 ... SonSon

Başlığın Etiketleri