Sayfa 90 / 98 İlkİlk ... 4080868788899091929394 ... SonSon
Toplam 1459 mesajın 1.336-1.350 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emre2535 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    21:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @hero150

mrb evet dediginiz gibi bu tür ameliyatlar pahalı oluyor 2010 senesinde oldum ben uzatma ameliyatı tek bacak için 5 bin tl vermiştim kemigin içine koyulmuştu cihaz suan yalnız hatırlamıyorsam tek bacak uzatma 10 15 bin tl arası 9 eylül hastanesi izmir

@fatomaa

5 cm kısalıgım var demişsiniz hiç korkmanıza gerek yok aynı ameliyatı ben gecirdim 5 cm uzama oldu doğru doktoru buldunuzmu gerisi cok basit 1 senede tamamen yürümeye basladım gecmiş olsun

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

pekı ama doktor neden bu kadr pahalııı .....arkslar metın kucukkya benden 25bın el parası 40bın tl malzeme parası ıstedı sızce cok degıl mı amelytımıda sgk nın gecerlı olablcgı bır hstanede yapabılcegını onunda yaklasık10 bın olacagını soyledı cokkkkk pahalı degıl mı

kısalık 6.5 ımıs artı egrılık var hem dız ujstunde

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    Bakü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam her kese. Ben 5 mayıs ta İlizarov yöntemiyle ameliyat oldum. ElhamduliLLEH şimdi iyiyim, pek ağrım olmuyor. Şimdilik her şey yolunda, inshaAllah böyle devam eder. Bu yöntemle ameliyat olunmak isteyen varsa, bildiğim konularda yardımcı olmaya çalışırım.

Üye
    bowleg Avatarı

Gerçek Adı
    yasemin
    Son Giriş
    03.06-2017
    Saat
    10:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatomaa devlet hastaneleri bedava yapiyorlar eger sigortan varsa egerki istanbulda oturuyorsan sariyer baltalimani kemik hastanesinde olmani tavsiye ederim.

Üye
    hero150 Avatarı

Son Giriş
    04.08-2015
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cvpladığınız için tşkr ederim ama samırım siz 5 bin tl yi tamamen özle bı hastanede yapmadınız devlet desteklibir ameliyat oldunuz ben onun için yazdım yani benim bacağımı devlet karşılamıyor nedeni ise 3.5 cm altında olduğu için yani ben özel hastane fiyatlarıını sormuştum onlarda ateş pahası tabi ilginiz için tşkr ederim şimdiden.

Üye
    furkan000 Avatarı

Son Giriş
    16.04-2016
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Küçükken çocuk felci geçirip ayak kisaligi ameliyatı olan var mi

Aynısı bende var çocukken felç geçirdim ve belden aşağı tutmuyor sol ayağımda kas kuvveti yok ama ben 17 yaşındayım doktor neden ameliyat etmedi sizi yaşınız geç olduğu Için mi

????????

Üye
    Nalan izmir Avatarı

Son Giriş
    31.05-2015
    Saat
    11:28
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bowleg said selam
    gecmiş olsun hangı Dr yaptı amelıyatını?

Üye
    ACACIA Avatarı

Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    BELCIKA/BRUSSEL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba 1994 de benim sağ bacağımi uzattilar fakat kaslar sunmuş biraz kala bıraktılar. Diz altından kemikten kemiğe sis gibi birsey koydular bacağıma halka gibi birseyler taktilar 5 ay kaldı 2 ay hastanede 3 ayıda evde geçti hergün hemşire geldi pansuman için Çiviler vardı temiz muhafaza edilmesi lazım. Kemikten kemiğe sis koydular ya etrafı kemik oluştu bazı arkadaşlar platin koydular diyor benimki başka ozaman. benim amaliyatim Belçika'da oldu benim ama ankarada kolu varmış bu hastanenin öyle bir duyum aldım ne kadar gerçek bilemem. Şimdiden geçmiş olsun arkadaşlar.inşallah hersey gönlünüzce olsun.

Üye
    alihhhsan Avatarı

Gerçek Adı
    ali ihsan
    Son Giriş
    14.01-2016
    Saat
    01:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben hem ilizarov yöntemiyle hemde manyetik çivi yönemiyle ameliyat oldum.toplamda 15 cm uzatma yapıldı bacağıma.ilizarov yönteminde çok ağrılar ve acılar çekiyordum ancak son ameliyatımı geçen sene manyatik çivi yöntemiyle oldum.nerdeyse hiç denecek kadar az ağrım oldu .ve belkide en önemlisi normalde yukarda da yazıldığı gbi tek ameliyat 100 bin tl leri bulabiliyor ancak eğer devlet hastanesinde olursanız hiç birini ödemiyorsunuz çnkü devlet bu ameliyatı karşılıyor.ben BALTALİMANI KEMİK HASTANESİNDE oldum tüm ameliyatlarımı.hem doç.dr.bilal demir hem de op.dr.sami sökücü ameliyatlarımı yaptılar.ikisindende çok memnunum .özellikle tekrar etmek istiyorum bu ameliyatlar için tonca para harcamnıza hiç ama hiç gerek yok.

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben samı sokucuye gıtt.mm ayagmın uygun plmadgını soyledı baska care kalmayınca metın kıcukkaya geldm yıksa kımse ıstemez tonca para dokmeyı

Evet nerdyse 100bin. Tl borclndm

Üye
    alihhhsan Avatarı

Gerçek Adı
    ali ihsan
    Son Giriş
    14.01-2016
    Saat
    01:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun bu şekilde olmasına üzüldüm..ama anlamadığım husus yani sami sökücünün yapamayız dediğini metin küçükkaya yaptı mı yoksa başka bi yöntem mi uyguladı?

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayır belkıde aynı yöntemı yapacaktı rısk almak ıstemedı samı sökucu kalcan kötu amlyt olursan yerınden cıkar uygn degıl bu halle dedı ....senın romtgenlerı baska doktora gosterdm oda yapamaz dedı bende metın kucukkayaya gıttım o yaparm zor ama yaparm dedi sımdı amlyt oldm ıste tabıı samı sökucu bır bucuk senemı yedi ona ınanıp kalcm rısklı dıye aılem asla amlyt olmamı baskaları ıle bu konuda gorusmemı ıstemedı ben onlara metın kucukkayayı ıkna ettırene kdr ıstnbula gelıp bu cefayı cekmeye zorlayana kdr geberdm

Samı sokucu daha onun asıstanı....

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bakü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@fatomaa, siz ne zaman ameliyat oldunuz? Tek bacak mi, her iki bacaktan mi? Ben bir ay once ameliyat oldum, baska ameliyat olunanlarla karshiklik fikir alis-verisi yapmak istiyorum - beslenme, egrezsiz ves. konusunda. Shimdi durumunuz nasil? Bu ameliyatdan sonra bazi problemler cikiyormus. Benim tanidigim rus kiz var, 3 yil once ameliyat oldu, kosamiyor. Onun baska tanidiklarinda da boyle problem varmis. Siz arastirdiniz mi, Turkiyede ameliyat olunanlarda boyle problemler yasaniyor mu?

Üye
    fatomaa Avatarı

Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nasıl kosamıormus amlyt olan bı kac hasta var hallerınden memnunlar senın dedıgın tek bacak kısalgı mı?

Benm tek bacak 6.6cm kısa

Senın neyın vardı kımde amyt oldn?

Üye
    Nis Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bakü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Onda her iki bacak uzatildi, 9 cm

Diz kapaginda sorun yasadi, hala devam ediyor. 3 yil gecmesine ragmen kosamiyor. Bize misafer olarak geldi, bir kac gun kaldi. Kendi gozlerimle gordum, kosmaya calisiyor, ama kosamiyor.

Bende boy kisaligi var, boyum 146 cm. 7 cm uzatmayi dushunuyorum. ameliyattan 1 ay gecdi. elhamduliLLEH pek agrim olmuyor. sadece ilk 4 gun agrili gecdi, o da tahammul edilebilir agrilardi. kendinizi korkutmayin, Allaha siginin.
    Geci sutu icin, bolca yogurt, peynir tuketin. Sunam da kalsiyum artiriyor, gunde 1 kashik yiyin. ve bir de koyden ainma yumurtanin kabuklarini kurutun, toz haline getirin ve yemeklerinize ilave edip yiyin.

Sayfa 90 / 98 İlkİlk ... 4080868788899091929394 ... SonSon

Başlığın Etiketleri